Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve nešto čekam da vidim da li će iz kluba neko izaći i reći da će pustiti pojedinačne karte za grupnu fazu ali i dalje ništa.

Kao neko ko je prošle sezone dolazio na stadion kad je bilo jedna, dve, tri hiljade ljudi smatram da imam prava da prokomentarišem ove cene karata i način na koji ih prodaju. Nisam birao protivnika dolazio sam i na Mačvu po onom kijametu, Surdulicu, Lučane, Spartak, Proleter i tako dalje. I sada kada nam dolazi Junajted pa kasnije Astana ja možda neću biti u prilici da dođem i gledam svoj klub kad je konačno zaigrao fudbal zbog meni nedostupne i bezobrazne cene. Nije samo platiti ulaznicu, već put hrana piće..

Pod 1 prvo cena nije realna i da odvojeno prodaju karte 3000 je previše. Ako se ne varam a ne varam se 1500 dinara sam platio kartu za Plzen za bočni deo, 2000 je bilo za centralni deo istoka i zapada. Dakle 1/16 finala i grupna faza duplo skuplje karte alo?! Ovo što oni rade je na nivou malih klubova jsl kad mi dođemo u goste a oni podignu cene. Palanačko vođenje kluba, ove cene karata su ravne četvrtfinalu Lige Evrope.

Pod 2 i još su toliko nesposobni da nisu u stanju da naprave uslove kako bi prvi put posle koliko godina stadion bio ispunjen.

Ove grupne karte bi imale smisla da oni sad 3 dana pred utakmicu objave da će preostali kontigent karata pustiti u slobodnu prodaju. Ali šta mogu lopurde da znaju kako običan narod živi. Na kraju će se ispostaviti da smo imali više ljudi na proslavi titule protiv Lučana ili Vojvodine na polufinalu kupa nego protiv Junajteda. Smetnuli su malo sa uma da nema ljudi iz unutrašnjosti i okolnih zemalja da bi i tih 20 hiljada na većim utakmicama mogli samo da sanjaju.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Sve nešto čekam da vidim da li će iz kluba neko izaći i reći da će pustiti pojedinačne karte za grupnu fazu ali i dalje ništa.

Kao neko ko je prošle sezone dolazio na stadion kad je bilo jedna, dve, tri hiljade ljudi smatram da imam prava da prokomentarišem ove cene karata i način na koji ih prodaju. Nisam birao protivnika dolazio sam i na Mačvu po onom kijametu, Surdulicu, Lučane, Spartak, Proleter i tako dalje. I sada kada nam dolazi Junajted pa kasnije Astana ja možda neću biti u prilici da dođem i gledam svoj klub kad je konačno zaigrao fudbal zbog meni nedostupne i bezobrazne cene. Nije samo platiti ulaznicu, već put hrana piće..

Pod 1 prvo cena nije realna i da odvojeno prodaju karte 3000 je previše. Ako se ne varam a ne varam se 1500 dinara sam platio kartu za Plzen za bočni deo, 2000 je bilo za centralni deo istoka i zapada. Dakle 1/16 finala i grupna faza duplo skuplje karte alo?! Ovo što oni rade je na nivou malih klubova jsl kad mi dođemo u goste a oni podignu cene. Palanačko vođenje kluba, ove cene karata su ravne četvrtfinalu Lige Evrope.

Pod 2 i još su toliko nesposobni da nisu u stanju da naprave uslove kako bi prvi put posle koliko godina stadion bio ispunjen.

Ove grupne karte bi imale smisla da oni sad 3 dana pred utakmicu objave da će preostali kontigent karata pustiti u slobodnu prodaju. Ali šta mogu lopurde da znaju kako običan narod živi. Na kraju će se ispostaviti da smo imali više ljudi na proslavi titule protiv Lučana ili Vojvodine na polufinalu kupa nego protiv Junajteda. Smetnuli su malo sa uma da nema ljudi iz unutrašnjosti i okolnih zemalja da bi i tih 20 hiljada na većim utakmicama mogli samo da sanjaju.
Cena je skroz realna ne dolazi Mancester svaki dan,4000 hiljade je inace najjeftinija karta za jug.Zasto ne bi malo pomogao klub novcano...Ja sam iz Novog Sada i dajem pare i za put i na hranu i platim uvek ulaznicu.Sta ocekujes da ti karta za Mancester bude ista cena kao i kad dolazi Macva ili Proleter???
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naravno da ne očekujem da cena ulaznica bude kao za Proleter ili Mačvu, ali u najmanju ruku očekujem da bude slična onoj ceni kao što je protiv Plzena bila. U najgoroj soluciji otiću na sever.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Gledaj klub je ipak ulozio novac u ovaj tim dovodjenjem Natha i Asana pre svega,klub treba da zivi od necega ti igraci kostaju.Mogu oni da stave cenu najjeftinije ulaznice i 500 dinara ali onda bi morao da gledas Lolu Smiljanica umesto Natha.(Ne zelim da uvredim Lolu)
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ljudi nemojte samo o tome kako klub zivi od ulaznica
klub mora da proceni koliko je najvisa cena koju mogu da stave a da poseta ne trpi
ako su oni procenili da je to ova cena - ok, videcemo
dobro sad i ja kenjam, ne zavisi poseta samo od cene karata, pogotovo ne kod nas ali to je vec neka druga i duga prica
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Gledaj klub je ipak ulozio novac u ovaj tim dovodjenjem Natha i Asana pre svega,klub treba da zivi od necega ti igraci kostaju.Mogu oni da stave cenu najjeftinije ulaznice i 500 dinara ali onda bi morao da gledas Lolu Smiljanica umesto Natha.(Ne zelim da uvredim Lolu)

Pa zar mi treba da im dovodimo igrače, mislim našim parama od karata? OK, šta kao od naših para, jebiga hoćete dobre igrače pa platite veću cenu karte. Super za njih dvojicu a šta ćemo sa Đilasom koji je do pre koju godinu bio na platnom spisku? Sigurno su navijači plaćali karte u to doba baš željni gledanja Đilasa na tribini, a nije imao mali ugovor.

Ista filozofija je i Ostojina. Jebiga, Arena, nikad veći budžet za igrače i tim, samim tim ˝opravdano˝ brebne cenu karte.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Jbm li ga, karte su na ivici da budu skupe, ali objektivno nisu preskupe, posebno sa sezonskom kartom. Za bočni istok ko je imao prošle godine sezonsku, ove godine je bila 4.000, znači već se isplatila sa derbijem i ove 2 utakmice, plus je bio dž ulaz na Velšane, Malatiju... Klub mora da ima agresivniju kampanju sa godišnjim kartama, a svako ko planira da dođe na derbi i makar još neku prvenstvenu utakmicu treba da ima u vidu da je sa godišnjom već u tom slučaju i sa kvalifikacijama za Evropu na nuli. Pri tome ne razmišlja kako će da nabavi karte, da li će da stoji pola sata u redu...
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Nas klub uglavnom zivi od prodaje igraca to svi dobro znamo,ali ni zarada od ovakvih utakmica nije mala,moze nesto dobro da se uradi i sa tim novcem.Po meni cena karata po meri,pogotovo ko je kupio sezonsku.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ne znam zašto bih guglao koliko prima Old Trafford kada i ovako znam:confused-smiley-013: Evo objasniću ti šta je sa ljudima koji trazu pomoć ovde pa i preko klubova u vezi gostovanja. Mozda ljudi do sada nisu imali dobro iskustvo kada treba da idu na gostovanje, a nemaju već unapred ulaznicu i onda dodje neko i pravi se pametan. Jbte čudiš se što ljudi ne odu tek tako za Mančester iako nema nikakvih informacija kako do ulaznice.
Druze ne moras da odgovaras uopste tek da bi nesto odgovorio.. Lijepo sam ti napisao da je portiv Astane bilo 25.000 praznih mjesta a da ce tako slicno biti portiv nas. Dalje, gostujuci sektor prima 7-8k a toliko nas nema na marakanu a ne na Olt Traford. I da ne zaboravim, neko ko je spreman da ide na Evropsko gostovanje (ostrvo pogotovo), i potrosi 300-500eura valjda je sposoban da nadje karte za tekmu..
Ja recimo da imam vizu ne bih sekunde razmisljao (pogotovo ne bih lomio glavu oko ulaznice), ovako je izbor pao na Holandiju.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja kad sam išao u London protiv Arsenala prvo sam kupio avionsku kartu, zatim rešio hostel, predao, platio i dobio vizu i zadnje nabavio kartu.
Sad nisam u finansijama da idem ali karta bi mi bila zadnja stvar na koju bi mislio i da išao bi u Mančester bez karte.
Pa sad u Veneciji sam kupio kartu 5 minuta pred početak utakmice.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Druze ne moras da odgovaras uopste tek da bi nesto odgovorio.. Lijepo sam ti napisao da je portiv Astane bilo 25.000 praznih mjesta a da ce tako slicno biti portiv nas. Dalje, gostujuci sektor prima 7-8k a toliko nas nema na marakanu a ne na Olt Traford. I da ne zaboravim, neko ko je spreman da ide na Evropsko gostovanje (ostrvo pogotovo), i potrosi 300-500eura valjda je sposoban da nadje karte za tekmu..
Ja recimo da imam vizu ne bih sekunde razmisljao (pogotovo ne bih lomio glavu oko ulaznice), ovako je izbor pao na Holandiju.

A ja sam tebi lepo napisao da je za nas nesposobne malo nezgodnije da odemo tek tako ispred nekog stadiona u inostranstvu u nadi da će nam neko prodati kartu.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Sto se tice Mancestera u gostima , da ima nekog normalnog u FKP pre svega u marketing timu ne bi bilo problema za vize . Trebovanje karata preko FKP i sva imena se dostave Mancesteru kako bi oni slali garantno posmo Britanskoj ambasadi da Pera Peric ide na utakmicu bla bla i viza bi bila odobrena . Ovako mislim da je nemoguce dobiti vizu , bar ja kada sam ranije pokusavo nisam uspeo .
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Vidim De Gea se povredio sinoć, nadam se da propušta meč sa nama, on je jedan od boljih u junajtedu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Cena je skroz realna ne dolazi Mancester svaki dan,4000 hiljade je inace najjeftinija karta za jug.Zasto ne bi malo pomogao klub novcano...Ja sam iz Novog Sada i dajem pare i za put i na hranu i platim uvek ulaznicu.Sta ocekujes da ti karta za Mancester bude ista cena kao i kad dolazi Macva ili Proleter???

A što ne bi cena bila isti, kad je to Partizan i u jednom i u drugom slučaju? Pa ne idemo mi, barem ja ne idem, da gledam Partizanove protivnike. I tačno me zabole za Jedinstvo iz Mančestera.

A to da mi plaćamo igrače kupovinom karata ... važi... a onda je mrmot zavio čokoladu...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ne znam šta se desilo, ali odjednom karata za sve sektore ima, na sajtu tiketlajna, pa kome treba...



U dogovoru sa MUTD smanjili smo tampon zone. Samim tim manje mesta će zauzimati redari.
Kapacitet je povećan i iz tog razloga su ubačene nove karte u prodaju.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Svako ima pravo na svoje misljenje :wink:

Ali da ti na avataru stoji kamarila iz fk, plus Klop koji je takav retard da izgubi od cigana?! :respect
Ja volim Klopa kao trenera,najvise zbog onog sto je sa Dortmundom radio,a ovo mu je jedina slika sa Partizanovim dresom,za upravu me boli ona stvar to sam vise puta rekao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Italijanski mediji tvrde da je Maks Alegri blizu Junajteda i da se čeka poraz "Đavola" od Liverpula kako bi zamenio Solskjera.

Navodno, Alegri pritiska klub da se odluči, on ne želi da prihvati tim kada sve bude izgubljeno. Suma koju pominju italijanski mediji je oko 7 miliona evra po sezoni, plus bogati bonusi, ali čini se da bi trofejni trener Juventusa tražio više.
Navode sportske.net

Ovoga se i bojim dolaskom Alegrija doživeli bi sigurno pozitivan šok. Mada ne verujem da će na nas sa punim sastavom imaju derbi Engleske pa nas i onda Norvič koji moraju dobiti.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mi NEĆEMO izgubiti u četvrtak, ko god bio njihov trener. Nek dođe Alegri, Anćeloti, pa makar vaskrsao Ferguson iz najboljih dana oni nas neće pobediti. Ne interesuje me njihov sastav. Nek se oporave i De Hea i Pogba. NE MOGU da nas dobiju. Da li mi možemo njih da dobijemo, to ne znam. Ali uzimamo makar bod, u to budite uvereni. Jači smo nego što sami sebi priznajemo.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Vidim De Gea se povredio sinoć, nadam se da propušta meč sa nama, on je jedan od boljih u junajtedu.

Teze povredjeni:

Eric Bailly
Timothy Fosu-Mensah
Diogo Dalot
Phil Jones

Lakse povredjeni (ne zna se da li ce biti spremni, kako stvari sada stoje nisu spremni da igraju protiv Liverpula u nedelju):

Diogo Dalot
David de Gea
Mason Greenwood
Jesse Lingard
Anthony Martial
Paul Pogba
Luke Shaw
Aaron Wan-Bissaka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top