Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
3hv9bu.gif
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
U principu nista neocekivano.Katastrofalan srpski mentalitet nam odredio sudbinu.
Imas igraca vise i branis rezultat,po marfiju kraj ocekivan. Jbg zao mi igraca koji su se kidali da urade nesto dobro , a na kraju sve ispalo ocajno. Dva puta ispustili prednost protiv AZ i gotovo,kad dodamo na sve onaj lopovluk protiv Junajteda u Bg-u kada su nas usrali za penal,ne moze drugacije.Imam kartu i za Astanu pa cu ici da ih podrzim da se dobije to i baci fokus na domacu ligu,da izginemo za titulu.Napred Partizan :partizan-fan:
P.S. vcrs nema spavanja :banghead:
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Sta nije tacno od ovoga sto sam napisao?

Sta nam levi bek koji kurac u 94om minutu radi na 40 metara od gola dok protivnicki igrac sa leve strane na kojoj on treba da bude asistira coveku koji je sam na 5 metara od gola?
Mozda ga i taj put niko ne bi pretrcao, samo da je bio na svojoj jebenoj poziciji.

Covek nije ni za klupu. Nula od igraca. I sve dok budemo branili njega i njemu slicne nece nam biti bolje. Covek odigrao 3 dobre utakmice otkako je dosao u Partizan, nema utakmice da nema bar pokusaj asistencije protivniku.
Igrač AZ sa brojem 6.Midtsjø kroz sredinu prolazi između Ščekića i Zdjelara koji ne reaguju baca Pavlovića na zemlju na levom beku je Brežančić u tom trenutku.
 
  • Like
Reactions: BaX

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bravo za klip,ja nisam umeo da postavim.Ma nije “kapiten” kriv sto je primio gol sa ivice 16 erca temenom glave,on je lepo krenuo da cuva prvu stativu...Ako mozes kolega stavi i drugi gol u ovakvom klipu
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ne pamtim vreme Šoškića,nisam tada bio ni rođen ali uvek smo imali takve lude golmane, od Borote preko Stojića,Pandurovića,Omerovića,Zalada......pa i Pantića koji su imali maestralne partije ali i takve kikseve koji su već postali neka vrsta legende,Stojke jeste kriv za gol ali jebiga i on je golman a golmani ili nisu ljudi ili su nekakav poseban soj:D
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ovaj je bas poseban soj kome se oprastala ruzna proslost a bez obzira na to je cak i dobio kapitensku traku u Partizanu
 
  • Like
Reactions: BaX

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ovde ozbiljan golman hvata skoro zmureci zivu i salje je preko stadiona.
Sta uradi stojke... kao da u kosarci igrac krene na blokadu al iza table misleci da moze ruka da mu prodje kroz staklo.
Jaoooo pa golman treba da stoji na sredini gola. Gde je koji kurac posao.
P.s na stranu sto svi znamo da je tu tanak, al ovo je za zatvor
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja zato pamtim ono protiv Malatje.. sreca dadosmo onaj u Beogradu gol za 3:1 inace bi tada ispali plodom iste takve greske.. Odsustva koncentracije kod NAJISKUSNIJEG igraca, tj golmana.. tresem se kao da se zavrsilo pre minut..
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Wadepartizan hvala ti i za drugi klip.Opet ovaj pliva napred,nazad,levo desno,ruka kao od stakla,probije lopta kao hartiju...Da je stajao na sredini gola imao bi mnogo vece sanse da odbrani.Posle oa 2 klipa samo sam se uverio da je ovaj snosi 90% krivice za poraz a Savo 10% zbog losih izmena
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
https://j.gifs.com/MwKEqP.gif

Opet perfektna lopta, dobar prijem Sume i umesto da odigra Asanu on komplikuje i šalje loptu nebom pod oblake i imao je još jednu sličnu situaciju. Ova sebičnost se ponavlja i ponavlja i ponavlja. Mislim da nije želeo odigrati Sadiku u toj situaciji ne mogu naći.

Što se tiče Sadika imao je takođe kao i Suma na levoj strani slobodnog igrača koji bi bio u mnogo izglednijoj šansi.
Mister za tebe smatram da gledaš malo širu sliku fudbala, da ne komentarišeš kao neki kako vetar duva. Protiv Astane smo se provukli, svoje šanse smo promašili trebali ih petardirati, ali je AZ naše greške naplatio. I šta meni vredi kao navijaču Partizana što je Suma odigrao deo utakmice odlično kad je zajebao, šta mi vredi što je Sadik glavni krivac što je Az primio drugi gol kad nije dodao kad je trebao.

Meni je Partizan iznad svih igrača, ja nemam ništa od toga što je Suma bacio na dupe Megvajera i napravio od njega kako neki kažu idiota, taj idiot je prošao grupu a mi smo ispali. U fudbalu se ne živi od proturanja kroz noge i ponižavanja protivnika već od golova.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Стојковић је баш лош откад је избачен из репрезентације, по мом мишљењу, то је била нека прекретница, до тада је сасвим солидно обављао свој посао у складу са својим знањем и могућностима.

Очигледно је да је њему играње за репрезентацију много значило, и било му практично једини спортски мотив, тада је давао све од себе, ваљда да се докаже како је најбољи српски голман.

Сад ми се чини да нема никаквог спортског мотива и да само отаљава посао, будући да су му генији из управе дали уговор до 39-40. године.
 
Последња измена:

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ne verujem šta se ovde piše. Stvarno je šteta što u ovim kvalifikacijama nije branio Kljajić. Da li ste vi normalni??? Od kada je Stojković došao mi imamo nešto što bi moglo da bude odbrana, Pre ove sezone sam pisao da mi imamo problem u odbrani, a ne u napadu, a u odbrani nam je Stojkovič najjača karika, bez obzira na neke kikseve, pa čak i (možda) večerašnji, mislim na prvi gol. Kod drugog je ostao čovek sam da šutira volej i desilo se šta se desilo. Šta je mogao da uradi, a da to ne bude sreća??? I dalje ne mogu sebi da dođem da smo ovo ispustili, ali jbg, desilo se. Lako je sada biti pametan, ali u ovom trenutku tovariti bilo koga ko je odigrao odličnu utakmicu, a nije postignut očekivani i sasvim moguć rezultat je ispod nivoa Grobara. Moja puna podrška Stojkoviću, svim igračima i Savi. Doćiće sve to na svoje mesto, samo ako bude malo strpljenja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
https://j.gifs.com/MwKEqP.gif

Opet perfektna lopta, dobar prijem Sume i umesto da odigra Asanu on komplikuje i šalje loptu nebom pod oblake i imao je još jednu sličnu situaciju. Ova sebičnost se ponavlja i ponavlja i ponavlja. Mislim da nije želeo odigrati Sadiku u toj situaciji ne mogu naći.

Što se tiče Sadika imao je takođe kao i Suma na levoj strani slobodnog igrača koji bi bio u mnogo izglednijoj šansi.
Mister za tebe smatram da gledaš malo širu sliku fudbala, da ne komentarišeš kao neki kako vetar duva. Protiv Astane smo se provukli, svoje šanse smo promašili trebali ih petardirati, ali je AZ naše greške naplatio. I šta meni vredi kao navijaču Partizana što je Suma odigrao deo utakmice odlično kad je zajebao, šta mi vredi što je Sadik glavni krivac što je Az primio drugi gol kad nije dodao kad je trebao.

Meni je Partizan iznad svih igrača, ja nemam ništa od toga što je Suma bacio na dupe Megvajera i napravio od njega kako neki kažu idiota, taj idiot je prošao grupu a mi smo ispali. U fudbalu se ne živi od proturanja kroz noge i ponižavanja protivnika već od golova.
Ajde objasni mi šta je zajebo Suma?Misliš jednom nije dodao loptu i zajebao?Pa šta je on?Mašina?Šta je fudbal?Sony?O čemu mi pišemo, fudbaleri većinu puta kada su slobodni na 16m, šutiraju.I da, drugi put kad nije dodao, pogodio je stativu.
Najbolje je da ode na zimu, da vidim šta će tad da pišete kad imate Ščekića umesto njega u timu.
To je za nas.Nek odu svi i Sadik nek ode, pa nek dođe neki ,,pravi,, špic.
Kaže čovek mogo Sadik da asistira a on je šutnuo oba puta vrhunski, prvi je igrač zakačio i sprečio siguran gol pa golman jedba odbrani a drugi šut je prošle 20cm pored gola.
I da zaboravih, beše Suma sebičan i u situaciji kad im ono 2,3 munu kroz noge u onom solo prodoru.Ja živim da gledam u Partizanu igrača koji će da radi takve stvari.I uvek ću braniti takve igrače u odnosu na one koji ne znaju na 3m da daju pas a imaju kao neke fizikalije,
Molim klip gde im Suma muva kroz noge
Inače napadači su dali dva gola i pored toga su trčali i igrali odlično odbranu.Jedino 5 da daju svaku utakmicu da bi neki bili zadovoljni.Inače, presingom napadača smo i dobili drugi gol.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Stavili ste ove ,,gifove,, klipove, kako se to već zove kako primamo golove, a imate i na Jutjubu snimke...obratite pažnju na cele situacije ne samo na završni šut...

Da ne pričam u kakvom sam stanju bio u trenucima kada se to desilo a ja pratio Tv prenos, ali tek u onom ponoćnom ,,Sportskom dnevniku,, RTS-a, u nekom mom relativno normalnijem stanju sam video kako zapravo padaju ti golovi, i...potpuno šiznuo na reakciju naše odbrane, i video da je daleko od toga da je Stojković tu jedini krivac...

On jes da se kaže ,,golman je uvek kriv za gol,, ali ja sam popizdeo više za reakciju Pavlovića i Uroševića nego Stojkovića kod prvog gola i popizdeo sam na reakciju cele odbrane i ,,pojačanja,, odbrane kod drugog gola, a na Stojkovića i nisam toliko...

Dakle, prvi gol, nađite, pogledajte, hajde niko nije ometao onoga da šibne loptu sa 70-80 metara ka našem golu, ali, hajde, jebiga, daleko je to od gola...

Onda Pavlović, hajde, tinejdžer je, danima se piše i o milionima za njega, možda mu to malo ,,pomerilo,, fokus, pa onda kraj utakmice, umor, dekoncentracija, ali bre uopšte nije imao u glavi misao da bi ON mogao tu loptu da ,,preseče,, šta je gleda, o čemu misli?! Pušta da to uradi Urošević?! A ta lopta putuje i putuje...
A Urošević pomislio da će Pavlović? Pa je ni on ne ,,kači,, - dakle, nikakva komunikacija između njih dvojice...

Ne znam šta se uči u pionirima za golmane, ali Stojke je krenuo ka njima dvojici i onom Holandezu da ga blokira, ako ovaj dođe do lopte između naših igrača i izađe 1 na 1 sa njim, znajući da su ova dvojica ipak u stanju da zajebu nešto...
Na našu nesreću, ovaj je šalje glavom tamo gde nema golmana, ali sve da nam je golman bio ,,na drugoj,, možda bi je ovaj poslao u mrežu ,,kod prve,,...

Da, možda je Stojke mogao da drekne ,,moja,, ili ,,ja,, pa da je on uhvati, ali brate ima dva odbrambena igrača ispred sebe, šta treba da uleti u njih, ili da mu se sklone da se ne sudari sa njima, ali ako se i Holandez ne skloni, onda može da dođe do sudara sa njim, i do toga šta će sudija da sudi ili ne u tom trenutku, itd...
Nije da sam ,,advokat,, Stojkovića, ali, ako ima neki golman na Forumu, nek kaže - da li je golman u ,,obavezi,, da uleće u dva svoja igrača i trećeg protivničkog, ili bi radije da pusti da ova dvojica njegovih urade šta treba da urade, pogotovo ako nije baš vičan ,,izletanju,,...

Drugi gol, dvojica naših puštaju da onaj centrira, a svi ostali - ja ne znam koga čuvaju, ne mogu ni da prebrojim koliko ih ima, ali JEBIGA brate mili, NIKO ne čuva tog Holandeza koji nam daje gol!!! NIKO!!! :banghead::banghead::banghead:

Ja ne znam ko ih uči takvom fudbalu, šta rade na treninizima,, šta rade od petlića do prvog tima kad NE GLEDAJU igrača nego samo u loptu...
Jebeš čuvanje vazduha, terena, sopstvenog golmana, gledanja u travu pravu ili veštačku, i gledanja u loptu na travi - kad ne čuvaš IGRAČA!
Neće jebena lopta sama da uđe u mrežu mora IGRAČ da je tamo pošalje!
NIKO ga nije čuvao, ej bre, NIKO!!! :banghead::banghead::banghead:

I onda sudbina kriva, golman kriv...

...pa da je neko STAO ispred ovoga što šutira ne bi sudbina tu mogla toliko mnogo da uradi protiv nas, kao kada pustiš ,,sudbini,, i napadaču AZ-a da šutne loptu svom snagom skoro sa penala!

Da, ni golman nije odbranio,pa jebiga, ovaj šutnuo, bio blizu, niko ga nije blokirao, šut bio jak, lopta bila na ruci, ali...ruka već bila u golu...
Jebeš ti to što mi (naših ŠEST igrača!!!) pustimo da ovaj šutne neometan ,,sa penala,, pa da se nadamo da će golman da odbrani...a šta ako ne odbrani...

i kad je već neko pomenuo Borotu, Zalada, Omera, Stojića, kikseve, istoriju, itd...jeste, svaki golman ih je imao, mada, stvarno ne mogu da se setim da ih je Ranko Stojić pravio...možda jeste, ali ne sećam ih se...odličan je golman bio...

Ali sećanje...jebo sećanje, ovako uz Partizan je dobro da sam još uvek živ...čak je pomalo i čudno što je to tako...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ne želim da dobijem ban ali oladite malo sunce mu poljubim. Nesrećno ispadanje ne zaslužuje pljuvanje tima i gospodina Miloševića koji je preporodio tim. Sram vas bilo.

Molim te, evo, objasni mi kako smo mi to nesrecno ispali??

Mi smo ispali jer smo jebeni luzeri i otkad zn za sebe fk sekcija jsda je luzerska i ne znam zasto i dalje postoji jebo pas mater vise
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne mislim na tu situaciju gde je pogodio stativu. I uopšte nisam mislio na te dve Sadikove šanse, sutra ću pokušati pronaći situacije pa ću postaviti. Suma je egoista koji ističe sebe pre ekipe, a vidiš ja volim igrače koji u situacijma u kojim treba da dodaju dodaju u kojim treba da šutnu da šutnu. Evo imaš gif jedne situacije gde je umesto asistencije izabrao teži put i pri tome šutirao katastrofalno.

Natko je primer stranca koji treba igrati u našem klubu. Taj potez o kojem ti pričaš gde je proturio loptu šta je nama doneo? Da li shvatate o čemu pričam, mi nismo Voždovac pa da se zadovoljavamo zato što smo odigrali 2 2 i pri tome imali nekoliko odličnih driblinga, daj ti taj odličan dribling pa onda pošalji asistenciju ili daj gol pa ćeš biti igračina. Ali ne vredi objašnjavati. U zdravlje. Dobro kažu neke kolege fk sekcija ima luzerski mentalitet koji nikako da probije. Sava ostaviti on bi mogao da probije dogodine, okrenuti se ligi i pokušati stići kurvu.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Nije sudbina kriva,kriv je ovaj sto prima gol glavom sa 16 metara.Da je stajao gde treba,a ne kao lud na stativi uhvatio bi loptu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top