Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
I dalje pokusavam da skapiram sta se desilo, gledam highlights-e na youtube. Posle one šanse Sadika (kad se onaj njihov povrijedio) govorim sebi "ma nema šanse da ovo izgubimo, ne bi bilo pravedno". A kao da sam zaboravio da pravde u Hagu za nas nema, večeras se samo potvrdilo. Ipak, ovaj put smo sami sebi presudili, niko drugi. Razumijem Savu, htio je da zatvori ovo, ali kao što neko napisa iznad, mi to NE ZNAMO da igramo. Jebem mu majku, ako ništa makar smo to naučili večeras, napadaj, izgini, pa šta Bog da. Koncepcija se izgubila sa izmjenama, to je više nego očigledno, Savo je toga svjestan, priznao krivicu, nema šta ni da se doda ni da se oduzme.

Šteta, velika šteta, sad me jedino brine reakcija, da li ćemo se trgnuti da ne kiksnemo ne daj Bože u prvenstvu. Savi maksimalna podrška, mislim da uz par igrača može da se izgura ozbiljna priča, pri tom tu mislim i na golmansku poziciju. Nadam se samo da će nam neko nekad objasniti šta se desilo sa Stojkovićem, a sve više sam ubijedjen da mu je vid oslabio u finoj mjeri, pa da dolazi u ovakve situacije.

Ne znam, vrtim forum od kraja utakmice, nekako mi bude lakše da čitam i šta drugi misle, al da sam sjeban, jesam, to je Partizan.

Spasa nam nema, al' propasti nećemo!

Volim Partizan!
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Prosto i jednostavno, ovde se videlo sve. I to da nismo proklet i uklet klub, nesrećan,uvek sa lošim suđenjem, itd...mi jednostavno nemamo KVALITET i MENTALITET za ovakve utakmice...u prvoj utakmici sa AZ-om propustiš da pobediš, u utakmici protiv Mančestera izgubiš jer napraviš glup penal, u Kazahstanu se provučeš, umesto da dobiješ sa 0:5...ovo je samo kulminacija rada ove uprave u procesu dovodjenja adekvatnih pojačanja.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Psovati igrace i trenera je povrsno razmisljanje. Ja psujem usranu sudbinu koja nas prati. Inastan karmu koja nas kaznjava maximalno u toku utakmice i svaki nam promasaj naplati expresno. Kroz prvi tim je proslo u zadnjih 50 godina jedno 500 igraca i uvijek je bilo isto. Uvijek se nalazio nacin da se sve sjebe. Nije bitno ko igra i nije bitno ko je trener. Uloga tragicara meca ce dopast nekad nekom od boljih igraca a nekad nekom od losijih u trenutnom timu. Veceras je to bio Stojkovic, nekad je to znao da bude Sasa Ilic, Miljkovic, Pjer Boja..itd sta znam vise. Partizan ce uvijek ostati klub propustenih sansi. To mu je sudbina i zato postoji. Mi smo tu da svjedocimo njegovoj nemoci da se izbori sa tom svojom usranom sudbinom.

Apsolutno tačno, Bonaventura. To je jedna velika istina, nažalost. Jedino s razlikom što se nadam, odnosno verujem u to, da ipak nećemo ostati klub propuštenih šansi, već da ćemo uspeti da se iščupamo iz takve sudbine i nadvladamo tu prokletu matricu koja je i večeras bila jača.
 
  • Like
Reactions: BaX

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
da smo vodili 0:3 bilo bi na kraju 3:3
da smo vodili 0:4 bilo bi 4:4
da nam je odgovarao remi bilo bi 3:2
da nam je odgovarao poraz od jenog gola bilo bi 4:2

da je ostalo 0:2 pukli bi ovde od astane

takav smo klub
idem da se ubijem
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Mnogo puta sam jedva izgurao ovakve večeri I JOŠ TEŽE (rezultatski) poraze ALI OVO mi je najteže IKADA do sada palo.
Čak teže i od Nolana Smita, teže od CSKA ili teže od Petržalke, teže od 2:2 s Laciom kada sam plakao a otac rekao "ne plači od Partizana ćeš to tek da doživljavaš i doživljavaš" i neverovatno koliko puta je bio u pravu... a tek ako krenemo da nabrajamo košarkaške evroligaške poraze...
Ali ovo sad, da Stojković PRIMI GOL OD 90 METARA JEBENO JE NEMOGUĆE. Mi nemamo boljeg golmana i dalje sam pri tom da je najbolji srpski golman ali šta je bilo da se to desi... a posle tamo gde imaš DUPLIRANE BEKOVE dobijaš centaršut i primaš jebni gol !!!!
Mrzim više ovaj osećaj i gušim se u njemu, hoću nešto normalno, kao recimo da gazimo cigane kao u derbiju ovom zadnjem.
I da smo dobili, pitanje je da li bi Astanu uspeli da dobijemo, a i da jesmo, pitanje je da li bi ovi Holanđani uzeli bod Mutdu. Jebem ti, kolko je ovo neverovatno. Forum je doktor ja sam pacijent i kažem mu meni užasno loše radi štitna žlezda satima i ruke mi trnu i vrti mi se u glavi. Ali i pored svega SISAJ ZVEZDO 6 komada brat Lewandovski!!
Nema ovo veze sa tobom ali na pomen nolana smita bih delio trajne banove. U poredjenju sa tim sve ostale fk tragedije dodju kao limunada. Taj nolan smit nam je kk resetovao i dalje ne znamo do kada. A u fudbalu nam mesto druge pratilje ne bi promenile ni 4 pobede protiv aza.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
A ovaj cuva prvu stativu ovde iii sta radi koji djavo?Ne bih rekao da je Urosevic kriv za gol,mozda je 0,5 procenata kriv
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije imao zato sto smo imali nameru da igramo fudbal i imali vise od 2 igraca na terenu koja umeju da razmene par pasova.

Urosevic je toliko dobro zatvorio tu stranu da smo prvi gol primili dok je on trckarao iza igraca koji samo sto guzicom nije dao gol i posle Stojkovica je najveci krivac i za taj gol.

Kod drugog je bio na 30-40 metara od svog gola dok je na toj istoj strani trcao sa loptom igrac koji je par sekundi kasnije asistirao ovome za 2-2.

Ja ne znam cemu potreba da se brani covek. Direktno je ucestvovao svojim neznanjem kod oba gola, kao i kod mnogih golova u prethodnim utakmicama. A i u ovoj je zamalo sam napravio asistenciju za protivnicki gol, po svom dobrom starom obicaju, da ljubi Natha u dupe sto nije.
Transplantirani organ primi gol kroz uši sa desne strane ali tebi je kriv Urošević, koga nisu pretrčali celu utakmicu.
Da je bio na klupi bio bi kriv jer je odvlačio pažnju svojim saigračima svojom nesposobnošću.
alllboy čovek ima stila u kritikovanju Sume, ti si samo naporan.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Nije imao zato sto smo imali nameru da igramo fudbal i imali vise od 2 igraca na terenu koja umeju da razmene par pasova.

Urosevic je toliko dobro zatvorio tu stranu da smo prvi gol primili dok je on trckarao iza igraca koji samo sto guzicom nije dao gol i posle Stojkovica je najveci krivac i za taj gol.

Kod drugog je bio na 30-40 metara od svog gola dok je na toj istoj strani trcao sa loptom igrac koji je par sekundi kasnije asistirao ovome za 2-2.

Ja ne znam cemu potreba da se brani covek. Direktno je ucestvovao svojim neznanjem kod oba gola, kao i kod mnogih golova u prethodnim utakmicama. A i u ovoj je zamalo sam napravio asistenciju za protivnicki gol, po svom dobrom starom obicaju, da ljubi Natha u dupe sto nije.
Posle ovakve utakmice, meni je utisak da je tebi Urosević najjači utisak, i to ne samo večeras. Proglašavaš ga najgorim bekom u istoriji i slično. Poštujem doslednost u mržnji, jasno je svima da ga ne podnosiš al ovo postaje komično više
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
da smo vodili 0:3 bilo bi na kraju 3:3
da smo vodili 0:4 bilo bi 4:4
da nam je odgovarao remi bilo bi 3:2
da nam je odgovarao poraz od jenog gola bilo bi 4:2

da je ostalo 0:2 pukli bi ovde od astane

takav smo klub
idem da se ubijem

Kad je bio poslednji tvoj upis da nisi zestoko mracio? Ne mogu da se setim, mozda je i bio.

Nolan Smit da se ne spominje ovako delikatne veceri. Srecom, bio sam sprecen da gledam tu utakmicu. highlightse odgledao dogodine.

Nedostaje kvaliteta i samopouzdanja, stvar je jasna. Samo su nacini na koji se sve desava nenormalni iz godine u godinu.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sta nije tacno od ovoga sto sam napisao?

Sta nam levi bek koji kurac u 94om minutu radi na 40 metara od gola dok protivnicki igrac sa leve strane na kojoj on treba da bude asistira coveku koji je sam na 5 metara od gola?
Mozda ga i taj put niko ne bi pretrcao, samo da je bio na svojoj jebenoj poziciji.

Covek nije ni za klupu. Nula od igraca. I sve dok budemo branili njega i njemu slicne nece nam biti bolje. Covek odigrao 3 dobre utakmice otkako je dosao u Partizan, nema utakmice da nema bar pokusaj asistencije protivniku.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Bio bi ovo Savin doktorat, da mu se par igraca nisu na kraju meca iskenjali u zivot i njemu i svima nama.

Kriv je zato sto je menjao? Nije! Da se nije desili ono pomracenje kod dva igraca plus golmana u 88 minitu, sada bi ste ga u nebesa dizali i zbog genijalnih izmena. Sva trojca su bili starteri. A, bez tog gola, ne bi se uvukla ona panika i ne bi primili ni onaj drugi.


Puna podrska Milosevicu, ko ne vidi da smo na pravom putu sa njim, taj nema pojma o fudbalu, ili je zlonameran. Cak mislim da je i uprava spremna da ga isprati u njegovim zahtevima i idejama.

Nadigrali smo ekipu koja je u strasnom podemu sa opasnim individualcima, i jedini konkurent Ajaksu za titulu, i to u oba meca. Nadigrali smo i Mancestera kuci.
Odigrali smo perfektno kvalifikacije.
Ponizili cigane koji u gol nam nisu sutnuli.
Prosle godine preuzeo je, ali bukvalno mrtvu ekipu, a opet uspeo da sjebe ciganima sezonu, uzevsi im kup, na njihovom terenu.
Sta je trebao vise od ovoga da uradi za ovo kratko vreme?

Marko Nikolic je slobodan? Neka je, ne bih menjao Savu, ni za Marka i Stanoja zaedno! Jer do kolena mu nisu, ni u trenerskom, ni u grobarskom smislu.

Mnogo fali ovoj ekipi neko poput Evertona. Neko ko ce da unese ludacku borbenost i lidacu energiju celoj ekipi. Da smo imali samo njega, ubedjen sam da bi smo zavrsili prvi u grupi, osecam da je to taj straf koji nedostaje u ovoj Savinoj masineriju, kako bi pocela da melje sve pred sobom.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Istuširao sam se ledenom vodom, pa mi se donekle razbistri u glavi.
Možemo mi, i imamo pravo da besnimo na neke stvari, ali hajde na trenutak da se vratimo negde u maj- jun mesec ove godine i postova ( i mojih da ne krijem) da za nas nema lakih protivnika pa čak da nismo favoriti ni protiv amaterskih klubova u prvom kolu kvaligikacijama.Utakmice su prolazile,Partizan je igrao neki novi fudbal,prođosmo kvalifikacije,dođoše grupe...razbismo igrom Alkmar u Beogradu,ponizismo Astanu u hostima,Mančestet nam pobeže sa lopate ni sami njihovi navijači neznaju kako.Porasli nam apetiti,hoćemo proleće u evropi,delilo nas nekoliko minuta,jebiga...ali jednu stvar treba da shvatimo pre nego što opljunemo po Savi i igračima.Ovaj tim igra zajedno tek 6 meseci,od malog Pavlovića nepoznatog većini foruma Savo je napravio igrača koji će najverovatnije oboriti rekord po visini transfera u poslednjih 7-8 godina.Otpisani Suma je teknkod Save zaigrao fudbal,na poxornicu stupaju Lazar I ostala deca...klub će prodisati ma koliko lopovi iz uprave sakrili para za sebe.
Lako je oterati Savu,i šta posle,besneti na novog trenera "Kako bre sad Natko nema pas,zašto neigra Sadik...."
Ovo što Savo radi ima neke obrise,mi nikada nećemo igrati polufinale ni četvrtfinale LE,daleko smo od toga, baś daleko ali opet mi je drago što smo bar namučili taj Mančestet,bili bolji od tog Alkmara 175 minuta,uzgred raj Alkmar uopšte nije klub kakav je bio pre 4-5 godina,zajebani su baš.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
nolan smit nije nikakva tragedija !!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!
sve sto se desilo posle te trojke desilo bi se svakako
to je doslo sa vrha, klub je bacen na kolena i cekalo se da iskrvari

izvinite za off, teraj dalje
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Iskreno nemam sta da zamerim ni jednom igracu sem mozda Stojkovicu kod tog gola,neverovatno sta nam se desava a to nije slucajno sigurno postoji razlog neki.Augzburg pa sad ovo,posle Augzburga nisam razgovarao 3 dana ni sa bratom,ocem,majkom...Ovo ce boleti sigurno jos neko vreme,tolika doza nesrece u godinama iza nas to je neverovatno,ali posle ovolike nesrece nadam se da ce nas bar jednom sreca pogledati u narednom periodu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Stojkovic je apsolutni krivac za gol.Ne znam šta radi na prvu stativu, bolje da se okrenuo glavom ka golu da vidi gde je, ali postoji napred onaj krug oko 16m i on služi kao orijentir golmanima kod ovakvih situacija.Nije ovo njemu prvi put da brani prvu stativu a u pionirima se uči da golman mora biti na sredini gola kod ovakvih situacija.
Urošević igra katastrofalno zadnjih 1,5 meseca.To je činjenica.Ali nije kriv ni za drugi gol.Tu su 5 igrača kriva, prvi Ščekić jer njegov igrač dribla i centrira, drugi Brežančić i Urošević oboje su trebali da blokiraju centaršut, pa opet Ščekić jer je mogao blokira i on i Zdjelar i na kraju Vujačić koji se kliza i plus Ostojić kome beži igrač.Svi su amaterski reagovali na balon centaršut, stoje u liniju i nikog ne čuvaju
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Primili smo gol temenom glave sa ivice sesnaesterca od lika koji se nalazio izmedju dva nasa stopera, a asistirao mu je saigrac sa 70 metara daljine.

Drugi gol smo primili sa 5 metara u sred sesnaesterca, nogom, u trenutku kad su u timu bili Urosevic, Miletic, Brezancic, Vujacic, Pavlovic, Ostojic, Scekic i Zdjelar, sve defanzivac do defanzivca.

10 kontri Sadik trci bez ikakve ideje da nadje sebi prostor ili da ga oslobodi igracu sa loptom. Sa loptom je uglavnom bio Suma koji ce radije da krene da dribla celu odbranu nego da je dobaci nekom.
Da je AZ imao pola takvih kontri, ova decurlija bi nam napunila mrezu do vrha.

Neznalica do neznalice. I na terenu i na klupi i u lozi.
Izgubili smo jer smo zasluzili da izgubimo.
Urosevic je najveca od njih! Gori je od svakog beka koga sam ikad gledao u Partizanu, a znas i sam kakvi su "igraci" u nesrecnim okolnostima igrali na toj poziciji. Covek ne zna gde se nalazi. Da ima bar minimum, ali samo minimum, trunku fudbalske inteligencije, covek bi bio ozbiljna bekcina koja bi mogla da igra u solidnim evropskim klubovima. Ovako covek ne moze da igra u Zarkovu. I ponovo je nocas bacio protivnickom igracu pas na 15 metara od gola, spasio ga je Natho koji je izbio loptu ispred igraca Alkmara rizikujuci da napravi penal.

majstore, naterao si me da napišem post posle dve godine...

ŠTA SEREŠ BRE!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Zabrinjavajuće je što nam se ovakve utakmice ponavljaju kao neki šablon, ne ispravljamo to. Samo ove sezone bili smo blizu da nam se ovo desi u Norveškoj, Turskoj i Kazahstanu. Tada smo se izvukli, ne i protiv AZ u Beogradu i večeras.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top