Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Stvarno ljudi, sledeći put dajte taj link... ja našao neki češki ili slovački (!?), lopta z boku, trojkova strelba, ale fantasticki moment, osobna hiba, pokus z velke dalki i ostala egzotika... Ma scena večeri je bila kad je Trinkijeri krpio Birču u drugoj četvrtini: ''Dobro je kad ja kažem da je dobro!'' :D

U svakom slučaju, bilo je uživanje gledati... Na momente je to bila takva lakoća u igri, pa krajnji rezultat i nije čudo... u Ciboni su jedva čekali kraj...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.104
Локација
Академија
Одлична партија. Седморица двоцифрених. Не сећам се да смо и у најбољим данима тукли Цибону овако убедљиво. Самлели смо их у трећој четвртини.

Мени је најјачи утисак био овај дијалог Тринкија и Биче на тајмауту у другој четвртини:

2222.jpg

Тринки: Шта је ово?

Бирча: Па шта је?

Тринки: Спич!

Бирча: Па добро, јеби га....

Тринки: Није добро! Трећа тројка, исти игач! Није добро! Ја кажем кад је добро!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
hahaha,nije spic,nego svic-preuzimanje,i mene je tad Birca iznervirao,tacno bi ga nogirao u svlacionicu.Sve u svemu lepa igra,ubedljiva pobeda,dobri i ostali rezultati.Riding,jako pametan igrac,to se vidi i vrlo sam zadovoljan,jos kad bi odradili zagrevanje pre pocetka meca,a ne u prvoj cetvrtini bilo bi tip top.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jako dobra partija i jos jedna ubedljiva pobeda za nas pred blizu 4.000 ljudi (3.908 gledalaca).

Malo smo se mucili opet na pocetku prve cetvrtine gde su oni imali prednost i od 7 razlike ali na kraju dobijamo i tu prvu cetvrtinu (26:22) uglavnom zahvaljujuci Pejdzu i Tomasu... Druga cetvrtina vec bolja, kontrola rezultata i odrzavanje izmedju 10 i 15 razlike na kraju poluvremena +11 (49:38)... U trecoj smo ih vec razbili i razlika je samo rasla. Usao je i Jaramaz i imao dobru rolu. Kao i Birca, ponovo. I cetvrtu nismo otaljavali vec igrali ozbiljno iako su odmarali neki igraci pa se malo i Marinkovic :D , izvinjavam se Miletic razigrao sa par poena... Pukla je tako i stotka na kraju. Mozli je i ovaj put imao monstruozno zakucavanje na asistenciju Redzija, kao i Tomas nakon solo-prodora - bravo momcine.

Bacanja malo losije (17/25), za dva poena skoro 70% (23/34) a trojke solidnih 43% (13/30). Skokovi malo je bilo mucenja na kraju samo jedan manje od protivnika (31:32), asistencije odlicno za nas (27:17) a imali smo i 9 ukradenih lopti a izgubili smo samo 5. Svakako vrlo dobro.

Od igraca dosta raspolozenih. Pejdz odlican u sutu za tri (15 poena, za tri 5/7 + 6 asistencija), Tomas samo jedan promasaj (14 poena, za dva 4/4, za tri 1/2, bacanja 3/3), Jaramaz usao nesto kasnije i razigrao se (13 poena, za dva 3/4, za tri 2/5), Birca opet koristan (12 poena, za dva 2/2, za tri 2/5), po meni odlicni Jankovic danas jako pametno odigrao uz samo jedan promasaj i Redzi Reding dobra partijica (12 poena, za dva 4/6, za tri 1/2 + 5 asistencija) i Volden (11 poena, za dva 2/3, za tri 1/4, bacanja 4/5 + 2 asistencija i 4 skoka)... Zagor nije bio raspolozen za sut ali je podelio 6 asistencija, Gordic nije ni sutirao puno ali podelio 4 asistencije... Mozli brat klasika i mali Miletic solidno.

Nije bilo Pejnersa danas (???). Novica kapiten nie bilo potebe da ulazi.

Idemo dalje ovako i ovim ritmom. Bice sve bolje i bolje. Igokea je sledeca.
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kad smo poslednji put imali ovako neku bezbriznu utakmicu u ligi? Ne secam se, godine su prosle verovatno...
Ovakva cibona nije merilo, teraj dalje, moze i mora jos bolje.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
EL2y6u4W4AAMwfM



:buhaha :buhaha :buhaha
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.104
Локација
Академија
hahaha,nije spic,nego svic-preuzimanje,i mene je tad Birca iznervirao,tacno bi ga nogirao u svlacionicu.Sve u svemu lepa igra,ubedljiva pobeda,dobri i ostali rezultati.Riding,jako pametan igrac,to se vidi i vrlo sam zadovoljan,jos kad bi odradili zagrevanje pre pocetka meca,a ne u prvoj cetvrtini bilo bi tip top.
У праву си, моја грешка. Хтео сам то да напишем али сам касно приметио истекло време за едит.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Veceras je bilo divno biti u Areni, prava opustena atmosfera na tribinama, ljudi se smeju, podjebavaju a na terenu rapsodija nasih momaka, i treca utakmica za redom gde ubacujemo 98+
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top