Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.884
Локација
Žrnov
ja, kao neko ko je vrlo kritičan i prema kk i prema fk upravi, verujem da su ove cifre u igri za naše igrače.
i iskreno, ne bih ni imala ništa protiv da sada prodamo fiću za te novce, ako će ostati kod nas do leta/zime 2021.

ono što me brine, a mislim da imam realne osnove za tu bojazan, je ako stvarno bude taj priliv novca, a idu izbori - znajući ko nam sedi u upravi. da se razumemo, bilo bi isto da bilo ko drugi sedi u upravi.

u kk-u nema tolikih para, ali verujem da bi princip bio isti da ih ima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Okej prodas Ficu za velike pare ali sve osim ulaganja tog novca i u AK,RK,VK Partizan bi bila velika izdaja. FK Partizan je duzan da u trenutcima finansijskog uspega misli i na one druge klubove Sportskog Drustva kao njen nosioc.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Izgleda da smo dobili ponudu od 12M za Sadika i da se ozbiljno razmatra
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
@trivunelli
Jest' samo kad bi se naša kvinsliška uprava pitala za to... Ne bi bili tu gde jesu da drugačije misle od onih koji su nam zdušno i sa zadovoljstvom razorili pre svega VK a onda i RK,AK...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
I te kako ima pozitivne stvari u FKP, zasto to ne zelite da vidite, i priznate, vi to najbolje znate.

Puna podrska sportskom sektoru, koji radi neverovatno dobar posao, Sadik je zadnji, mozda i najbolji primer za to, i najveca potvrda, kakav njuh za prepoznavanje talente ima Iliev, koji je konacno dobio i trenera, ravan sebi.

I uprava umesto da ga gura na mala vrata, neka mu ponudi funkciju kakvu zasluzuje.

Takodje, Savu Milosevica moraju po svaku cenu da zdrze u klubu sto duze, neka mu ponude blanko cek, koliko god trazio nece biti mnogo.
Partizan posle 20 odigranih kola zaostaje 11 bodova na tabeli. Jedna Vojvodina ima samo 2 boda manje (1 neresen rezultat razlike). I Cukaricki je do skoro bio ispred nas. A kad im se sastave timovi ne vrede pola ove cifre koja se pominje za Sadika. Sve i da postoje te ponude, cudno je da se vise radujemo parama nego rezultatima. Gebels radi punom parom.

Kad je Iliev imao funkciju Radnicki iz Nisa nam je pobegao 10ak bodova na tabeli i zavrsio debelo ispred nas.

Priznajem samo titule. Ili bar borbu za titule.

To da smo mi pametni, a neko glup sto nudi 12 miliona za Sadika, ne pije vodu jer ti milioni ne postoje i jedini koji ih nudi je Ivkovic, koji namerno pusta te nebuloze u javnost.

Za svakog ko tvrdi da postoje, nudim opkladu bilo kakve vrste.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Naša uprava se ne pojavljuje u javnosti već duži vremenski period. Savo kao neko kog navijači vole i poštuju je forsiran da uzme to breme medija na sebe i da forsira taj imidž rada i prosperiteta u našem fudbalskom klubu. A kao rezultat tog rada stižu milionske ponude za fudbalere koji to tek treba da budu. Postoji jedna stara indijanska poslovica: ne veruj vučeli ni kad poklone nosi! Nema braćo moja ovde nikakvih miliona, ponuda, a i čak da se neko prevari da sune neke pare za Fiću, one će završiti daleko od našeg Partizana.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Znači, ne verujem...


Kažu u članku, ime kluba drži se u tajnosti...

Ako su Emirati ili S. Arabija, mislim da je jasno odakle ovakva ponuda stvarno dolazi. I zašto ne može da se odbije.

Npr. pokriće se to iz našeg budžeta, a Partizan će te pare da vrati u budžet i - rešen problem. Kasnije će da dobija iz budžeta i zahvaljuje se mudrom rukovodstvu na velikodušnosti. Ionako to niko ne kontroliše niti može da zaustavi.

Sekta sa druge strane brda je u potpunom rasulu i ne vidim ni da bi im Baloteli, Kvarežma i Ronaldo održali ovih +11 koje su im sudije donele, bez skaradne krađe i sklanjalica. Za đavola, izborna je godina, pa ne sme brod baš mnogo da se ljulja.

Ostalo im još poprilično kubika šodera što su letos nakupovali navodno za 30 mil. EUR.

Ovaj Partizan, uigran, može ladno da isprati svakog iz ove tzv. lige sa četiri-pet komada i to im je sada glavni problem i opsesija.

S druge strane, greška bi bila da ode Sadik. On je u timu gde se oseća kao kod kuće, sa izvanrednim igračima oko sebe i trenerom koji sa strućnim štabom vodi tim u dobrom pravcu, za Stevanovića je takođe ogroman rizik da se premesti iz sredine u kojoj je navikao da bude pažen u stvarni život profesionalnih fudbalera u jakim ligama gde nema milosti i gde se brzo propada.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.745
Vlazni snovi cigana iz domacih medija je totalna rasprodaja u Partizanu. I tako snovi se nizu jedan za drugim: Sadik, Fica, evo pomenuse i Natka neki dan...jbg, dosao stankela, euforija, cigani u ekstazi, niko jaci od njih, i kako sad objasniti trpanje u derbiju, iako je miloje najuren?!

Nista bolji ne vode ni kosarkarski klub, ali tamo je idila, dok ovde mora svaka vest da se na noz doceka.

I te kako ima pozitivne stvari u FKP, zasto to ne zelite da vidite, i priznate, vi to najbolje znate.

Puna podrska sportskom sektoru, koji radi neverovatno dobar posao, Sadik je zadnji, mozda i najbolji primer za to, i najveca potvrda, kakav njuh za prepoznavanje talente ima Iliev, koji je konacno dobio i trenera, ravan sebi.

I uprava umesto da ga gura na mala vrata, neka mu ponudi funkciju kakvu zasluzuje.

Takodje, Savu Milosevica moraju po svaku cenu da zdrze u klubu sto duze, neka mu ponude blanko cek, koliko god trazio nece biti mnogo.

Sto se prodaje Sadika tice, voleo bih da ostane. Ali ako ljudi, koji su ga doveli, i istrpeli i njega, i sve degenerike koji su ga ismejavali svo ovo vreme, misle da je vreme za prodaju, i da he ta cifra optimalna, onda neka ga prodaju.
Nece valjda ovi koji su srali po momku, i pricali da nije fudbaler, da odredjuju njegovu vrednost.

Jel ti citas kosarkaske teme, ili to onako na prvu loptu kad pricas o komparaciji pisanija na forumu na fk i kk temi?
Kakva idila na kk temama?!
I u fudbalu i u basketu, JEDINE pozitivne stvari su iskljucivo u sportskom sektoru, i nigde vise, ali bukvalno.
Upravo zbog toga, bar na ovom forumu sportski sektori obe sekcije imaju punu podrsku, bar podrsku ogromne vecine. Ono sto ne spada u tu ogromnu vecinu, to su botovi jedne ili druge strane (fudbalske ili kosarkaske), cigani, i degenerici.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Znači, ne verujem...


Kažu u članku, ime kluba drži se u tajnosti...

Ako su Emirati ili S. Arabija, mislim da je jasno odakle ovakva ponuda stvarno dolazi. I zašto ne može da se odbije.

Npr. pokriće se to iz našeg budžeta, a Partizan će te pare da vrati u budžet i - rešen problem. Kasnije će da dobija iz budžeta i zahvaljuje se mudrom rukovodstvu na velikodušnosti. Ionako to niko ne kontroliše niti može da zaustavi.

Sekta sa druge strane brda je u potpunom rasulu i ne vidim ni da bi im Baloteli, Kvarežma i Ronaldo održali ovih +11 koje su im sudije donele, bez skaradne krađe i sklanjalica. Za đavola, izborna je godina, pa ne sme brod baš mnogo da se ljulja.

Ostalo im još poprilično kubika šodera što su letos nakupovali navodno za 30 mil. EUR.

Ovaj Partizan, uigran, može ladno da isprati svakog iz ove tzv. lige sa četiri-pet komada i to im je sada glavni problem i opsesija.

S druge strane, greška bi bila da ode Sadik. On je u timu gde se oseća kao kod kuće, sa izvanrednim igračima oko sebe i trenerom koji sa strućnim štabom vodi tim u dobrom pravcu, za Stevanovića je takođe ogroman rizik da se premesti iz sredine u kojoj je navikao da bude pažen u stvarni život profesionalnih fudbalera u jakim ligama gde nema milosti i gde se brzo propada.

Zašto postavljaš to đubre ovde?
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Iz komentara je jasno zašto sam postavio.

Jednostavno uvod u ono što sam hteo da kažem.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da mi objasne dušebrižnici sa foruma, zašto Sadik ne bi vredeo 8 cifara?
Kada je došao, i ja sam bio sumnjiv, i pisao da mora odmah špic.Za samo 1,5 mesec ozbiljnog rada, kada klub računa na njega on je ispravio mnoge tehničke parametre u svojoj igri.To je činjenica.
I upravo zbog toga on sigurno vredi 8 cifara.Mlad je, i ima vremena da se isprave neke stvari.Roma je stavila 2 milke obeštećenje, nisu stavili 500k, nego 2 milke, znači i da su oni znali da ima tu potencijala ali nisu mogli da istrpe.
Za njegovu visinu, ima neverovatnu brzinu i vrhunsko kretanje, dribling jedan na jedan, što su parametri koji ga vode ka ligama petice.
Naravno da ima mana, i da mora još mnogo da radi a brzina ispravki mana jasno kaže da će biti sve bolji i bolji.I ovde je par nas jasno pisalo da će igrati ligu petice.I igraće.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i ako je ciganspot bas mi smrdi ovo sve sad na staru dobro isprobanu “izbori” kuhinju..

kakvih sad 5 milki? za sta??? jebem im mater ja svima!!! i zabarskim pickama i upravi i usniji... usrase mi dan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.884
Локација
Žrnov
Pa mogu on da traže šta hoće. ako je otkupna klauzula 1.6 miliona i ništa drugo ne piše, mogu da ga duvaju, da izvinu dame :p
Mi ga otkupimo i kad je naš igrač, pitamo se samo mi.

druga je stvar ako smo mi nešto potpisali, a to nije objavljeno.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ma ovo je jedenje govana neko! A ako je istina onda je teska neka prevara u pitanju! Ne kapiram drugacije zasto bi placao 5 miliona za igraca za kojeg je dogovoreno 1.6 miliona...A ako to vec nisu platili i otkupili Sadika do sada onda neka sisaju kurac majku im jebem u picku smrdljivu prevarantsku!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Tih 5 miliona valjda Roma moze da dobije samo ako ga prodamo sada ali ako ga prodamo na leto nakon sto ga otkupimo verovatno mogu da dobiju samo razglednicu Vucele sa Sejsela :D Sve u svemu dal cemo dobiti 15 ili 115 miliona za Sadika mislim da bar nama koji volimo Partizan ne treba da bude vazno jer do sada se nije desilo da budemo jaci posle prodaje najboljih igraca pa se verovatno nece desiti ni ubuduce tako da sam za to da najbolji igraci ostanu sto duze, a da nasa uprava bude uskracena za egzoticna letovanja i sve ostale cari koje nose ti silni milioni koji su uvek samo nasim upravama koristili, a Partizanu nikada.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Proverite ko je potpisao tekst. Jesu govna u upravi, al veca govna od ciganskog frankenstajna nisu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top