Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Darusafaka dobila u turskoj ligi na gostovanju Bursispor 79:87... Dali su cak 16 trojki ali iz cak 41 pokusaja...

Ovom pobedom su sesti u njihovoj ligi sa skorom 10 pobeda i 7 poraza...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Dali su cak 16 trojki ali iz cak 41 pokusaja...
Ovo je dobra statistika, gotovo 40%.. Opet ko zna kakvi su ti drugi bili.

Bas provjerih ostale grupe. Iz nase stare grupe gotovo sve ekipe su u vrhu i sledece kolo samo Ritas igra u gostima. To govori i o nasoj snazi :) Konacno smo favoriti i imamo i igru i tim koji se dobro nosi sa pritiskom, po mom misljenju.

Super sto igramo u srijedu umjesto u utorak, cisto da se jos bolje spremimo.
Bitna utakmica, a jos bez Redinga. Jos jedan veliki plus za Trinkijerija jer sam se pitao zbog cega nagomilavamo igrace.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Matke22 Problem kod Zagorca je taj sto on ne razmislja na pravi nacin. On ima dva moda, ili ne zna sta hoce ili od pocetka napada hoce on da rjesi pod svaku cijenu. To potvrdjuje njegova selekcija suta, trcanje kontranapada itd. Kod selekcije suta uzima cesto suteve koji su neizgradjeni ili rjesava napad igrom 1na1 na silu, sto uglavnom rezultira negativno. Kontranapad se obavezno zavrsava izgubljenom loptom ili promasajem. To sve izgleda sporo i neodlucno. Nit ide do kraja, nit asistira u pravom momentu kad ima tu opciju. Odbranu igra korektno kao i vecina tima. Sa njim treba da se prica i da mu se sredi glava. Rade sigurno nije los igrac ali se negdje izgubio izmedju onog sto bi on htio i onoga sto bi trebala da bude njegova uloga. Vjerujem da je to pravi razlog nekih njegovih nelogicnih i isiljenih, odluka i poteza.

Ako pricamo o zadnjem napadu protiv Dacke, on je poveo loptu sa namjerom da rjesi svojim sutem. Sto je sasvim legitimno po meni. Nijedna druga odluka( npr dodavanje nekom drugom igracu) nebi nam garantovala ni pobjedu ni produzetak, ni pobjedu posle produzetka.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Kako su rapoređeni sektori u Pionru ?

edit- Nađoh ipak evo ako još nekoga zanima.

Hala-Pionir-euro.jpg
 
Последња измена:

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Odgledao današnji Tegijev prilog sa treninga i primetih da je i dalje ono ivičenje oko terena ostalo crveno :banghead:
Koliko sada ovako renoviran Pionir prima gledalaca?
Karte što su bile za prodaju su odmah sve prodate,ili će ipak sutra biti nešto karata na blagajnama Pionira?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Sutra je kljucna utakmica za citavu sezonu moglo bi se reci, sve osim pobede, znacice kraj nasih snova u Evrokupu.

Darusafaka sigurno nije bauk, ali nikako ih ne treba potceniti, niti prizivati neko "bambergovanje", jer oni su ekipa koja podjednako dobro igra kod kuce i na strani.

Ocekujem, tvrdu i neizvesnu utakmicu i ovog puta da sreca bude na stranu Partizana!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.769
Reaction score
55.460
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.135
Локација
Академија
На питање да ли ће играти Пејнерс Тринкијери је, видно суздржавајући се, рекао да је тренутно Трифуновић тај који је заслужио место у тиму.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma samo da nekog od nasih krene sut od pocetka, da se razbije pocetna stegnutost.
Oni se nabiju pod kos ko pilici pod kokosku, a ni mi nemamo razbijaca da to resi, tako da mora sutra da na primer Voldena i Pejdza ili bar jednog od njih krene sut u prvoj, i to je to.
Eto, posle moje strucne analize, ostalo je jos samo da me igraci poslusaju, i da se spreme Zabari posle.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Nedavno sam gledao emisiju o tome kako kosarka evoluira. Svi mozemo primjetiti da se manje-vise svodi na trojke ili igru pod kosem.

Izgleda da je Trinkijeri usvojio ovaj sablon i zato ovih par godina igramo na puno poena. Sutevi sa poludistance su rijetkost i rezervisani samo za bekove i to iz naskoka.
E zato mi mnogo zavisimo od suta za tri. Ako nas ne krene, svaki protivnik ce da se nabija u reket. Takodje nemamo prodorne 'niske' igrace kao Bo Mekejleb koji probijaju odbranu. Kada sut stane, najvise igramo na Tomasa, Zagora, Novicu. Bilo da igraju ledjima ili idu na driblig, protivnicka odbrana se lako skupi jer jednostno nema zaleta kao kada se napada sa 7, 8 metara. E ovde nedostaje Reding.

A kako neko napisa, malo je naopako kada Gordic igra ledjima i tako trazi poene.

Sto se tice Drusafake, bolji smo za cirka 10-15 poena, cak i ovako oslabljeni bez Redzija (jbt. kao da je Redzi Miler pa je sada katastrofa). S njim smo bili supertim, a sada smo jos uvijek odlican i popunjen tim nakon duze godina.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@zmajski Gorda ima bolju igru na niskom postu od Zagora. Nije mi jasno da Zagor nema želju da iskoristi to što za svog saigrača ima Novicu, pa do sad u ovih godinu i po bi barem napredovao da može da reši mm. Ovo za niske, imamo Jareta strašno eksplozivnog... za RR se slažem biće to strašan hendikep po nas u nastavku sezone.

O bitnosti utakmice i šta ona može da donese i šta odnese, nadam se da ne treba ni pominjati i da su igrači svesni važnosti. Očekujem danas ako budemo otvorili utakmicu kako treba, pobedu od 10 razlike. Voldena i Tomasa označavam kao pojedince koji moraju da se trgnu iz letargije u koju su upali, od Gorde takođe očekujem da doprinese ( u Istanbulu igrao posle virusa). Nadam se da će za razliku od prošlonedeljnog susreta Novica imati ulogu večeras.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Igrajte za Kobija, igrajte za Kobija... :)

Salu na stranu. Ovo danas mora da se dobije.
Treba nam bar 50% enegije sa tribina, ne mora vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top