7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Matke22

Šiško
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
1.997
Локација
JNA
A ko je uopšte i rekao da bismo mi ušli umesto Panate? Ne nadajte se i da izađu, a neće, igraće Virtus. Mi dok ne budemo na terenu izborili nećemo igrati, a ni ne treba nam el za zelenim stolom.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
17.209
Локација
Žrnov
@Spalding
Bora Stanković je ipak imao dobru procenu, samo što je mislio da će ovaj proces da se pokrene odmah u prvoj ili drugoj sezoni a ne posle 20 godina EL-a.
jeb'lo majku što je dobro procenio... isto kao ja što sam procenila da sns na voždovcu neće da dobije ni 20%, a bila 2008. godina... eto bora i ja skoro pa isti procena uspešnosti procena...

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
75
Локација
Vračar
Ovaj evrokup sledece godine je cirkus.
4 tima su kvalitetna pored nas ostalo veoma sumnjivo i ta 4 su loko, unics, unicaja, virtus. Tako da ocekujem da mozemo da osvojimo to takmicenje.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
4.254
Medju navijacima Partizana nema onih koji veruju da van terena mozemo do el.
S druge strane, strah navijaca mutirane kucke da bi Partizan ipak mogao u el je veliki (posledica visedecenijskog kompleksa nize vrednosti), pa vise nego ikad prate vesti na tu temu, i odrzavaju tu temu otvorenom iz njima znanih razloga.

Spalding

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
539
Локација
Novi Sad
Ljudi, ne kažem da ćemo dobiti poziv niti se previše uzdam u to. Pokrenuo sam priču na osnovu izjave Save Miloševića...