Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Od svih ovih mladih, jedino je Filip Stevanović stvarno imao učinak u prosloj sezoni, i razlog njegovog pada je vjerovatno sada razmišljanje o nastavku karijere, otkud mi znamo kakve on dobija ponude i od koga, i sada u tom razmišljanju dolazi do pada forme, a možda i čuvanja ,,nogu,, ko zna. Neki dan ga samo malo naš nesuđeni bek zakačio i on se valja na travi, i jasno se čuje neko je viknuo, ajde ustaj.

Vjerovatno su i neki igrači razočarani što nema adekvatnih pojačanja, možda baš Miletić, jer u intervjuima je opet pričao, baš nedavno, kako je njegova glavna pozicija štoper.

Po meni je Ostojić za penziju, imao je on kikseva i prošle sezone. Vitas mi se čini spreman, baš mi odskače od drugih, ja bih ga zadržao pa eto nek bude prva rezerva za Banjka. Ili čak bih prije probao Vitasa i Banjka zajedno. Oko Sume bih gradio svu igru, mada mora biti i drugih opcija, jer kada protivnik koncentriše odbranu na njega, onda mora biti i rezervnih varijanti, ali to je sada i do kreativnosti igrača, moraju oni prepoznati situaciju u datom momentu i da nešto iskombinuju. Po meni je Suma najkreativniji, tj. najlucidniji, a mislim da je to rijedak kvalitet, i da to malo igrača ima.

Moram opet u odbranu trenera, ovo je tek druga sezona Save na klupi, ne računam kad je preuzeo ono poslije Mirkovića. Znači, tek početak druge sezone. Daj da jednom povežemo nekoliko sezona sa istom filozofijom i istim trenerom, a nije baš Savo talašika, ima i on kvaliteta, doduše nema trenerskog iskustva, ali polako ga stiče i mislim da uviđa neke stvari, inteligentan je, to mu ne može niko osporiti. Evo sada kreće brzo i evropa. Mislim da ako opet daj Bože uđemo u grupe, da možemo napraviti nešto.

Naravno svi smo razočarani prije svega patnjom u igri prva dva kola, ali ima tu i objektivnih okolnosti, vrijeme odigravanja prije svega. I naravno isto tako protiv nas svi imaju najveći mogući motiv, protiv nas se svi bore sa 120 posto. Kad bi tako i protiv drugih, bila bi i liga zanimljivija, ali eto mi ih iz ,,nekog,, razloga najviše motivišemo.

Sezona je tek počela, ovo ništa još ne znači, ova 3 boda mislim. Najbolji lijek za sve je pobjeda, a pogotovo 2,3 ili 4,5 zaredom. A tek 10, pa nema više ni korone onda :)
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sta nam znaci da spojimo par godina sa savom to bi u praksi izgledalo 3god bez titule i cim bi osvojio jednu otisao bi
 
Последња измена од уредника:

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Ima li neke sanse da izvrsimo puc u upravi,isteramo sve i dovedemo ovog coveka za prvog trenera,ako vec ne smemo biti prvi bar da igramo fudbal. Bez sezancije,posle procitanog intervjua jos vise me strah za Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Srednja zona znači da se po završetku napada ide na srednji deo terena i tu čeka rival. Protivio sam se tome. Bio sam za opciju da po gubitku lopte odmah izađemo visoko i vratimo je u naš posed u roku od pet, šest sekundi. Ako smo u nekom prostoru izgubili loptu mislio sam da je najbolje da je što pre vratimo u taj prostor. Tu se nismo saglasili“.

E to je ono o čemu pričam, ne možeš igrati toliko visoko, a da po izgubljenoj lopti ne postoji reakcija da se lopta osvoji tu gde se izgubila.
Krivo mi je što je ovaj čovek napustio naš stručni štab, veliki znalac...
Đumi hvala još jednom na svemu što si pružio našem klubu, srećno u nastavku karijere.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Kako vreme prolazi sve cemo vise da shvatamo koliku je veliku ulogu imao Djumi i koliko ce Savo bez njega biti korak u nazad u odnosu na proslu sezonu. Mozda i ne bude ali za sad deluje tako.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima li neke sanse da izvrsimo puc u upravi,isteramo sve i dovedemo ovog coveka za prvog trenera,ako vec ne smemo biti prvi bar da igramo fudbal. Bez sezancije,posle procitanog intervjua jos vise me strah za Partizan.
Da zamenimo neiskusnog trenera od 50 godina, neiskusnim od 60?
Priželjkujem ga u stručnom štabu ali ne kao prvog trenera.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Batica je merka za ovaj tim, da padne neka batina. Jer se stvarno kod nekih vidi kurcobolja.
Batica je kraljina, ode covek da ga ne bije maler u zivotu, jer ovo sto nas sad trenira obraza nema.
Prvo se pljuvao sa ovim sto vode drzavu, sad se lize. Treca sezona za redom mu propada u startu (znam da nije poceo sezomnu al njegov start u toj sezoni je bio los).
Ponavljaju mu se greske sto znaci da ne uci i gubimo vreme. U evropi iste greske u nekoliko utakmica i prosuti bodovi za prolaz. U prvenstvu isti kiksevi. Daj sedni odgledaj snimak gde gresis.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Po meni lepo je ono sto su navijaci pozvali fudbalere i strucni stab na druzenje pred pocetak prvenstva, bitna je i ta hemija izmedju igraca i navijaca. A evo kako nam vracaju nasi manekeni. E sad isto tako kao sto su ih lepo ugostili, treba da im odu na trening i da km ocitaju lekciju a ne da se vuku po terenu protiv treceligasa

Sto isti ti navijaci ne odu do uprave malo?

U proslosti su dosta puta ocitavali lekcije fudbalerima.. Red je dosao da je ocitaju upravi malo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ima li neke sanse da izvrsimo puc u upravi,isteramo sve i dovedemo ovog coveka za prvog trenera,ako vec ne smemo biti prvi bar da igramo fudbal. Bez sezancije,posle procitanog intervjua jos vise me strah za Partizan.
Mi ovde sa foruma da izvrsimo puc?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Metalac, Vojvodinu i Radnicki. Jaki klubovi do mojega.
Onda mozemo 'ladno Neska Milovanovica da dovedemo. Ima cak i bolji CV.
Nije CV uvek merilo. CV je kao statistika, govori mnogo ali ne pokazuje nista. Sa trenerima je ista prica kao i sa igracima, cesto su zrtve nepravednog fudbalskog sistema i pri tom ne mislim samo na sama takmicenja vec na sve u vezi fudbala. Na kraju, nije uvek bitno koliko je trener kvalitetan vec koliko je kompatabilan sa sredinom u kojoj se nalazi. Mnogo tu stvari ima koje treba da se poklope.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Da ne preterujemo sa Đumijem, kojeg beskrajno volim i koji mi je kao i ostali, brat Grobarski, mi smo prošle sezone igrali najlepši fudbal i oprostili se od titule u oktobru i sa sve Kalabom u odbrani naprimali smo se golova samo tako.
"Male" utakmice moraju da se dobijaju rezultatima 1:0, 2:0 i da umeš da čuvaš taj rezultat i ne trošiš previše igrače. Jbt, pa mi smo u dva kola dali pet golova!
Desio se kiks u Pazaru koji pre svega vidim u tom delu, Savo je logično izveo Natka, odmah smo dali drugi gol, takođe i Sumu jer je ostalo 20 minuta da se održi 1:2. Međutim, sastav koji je u tom trenutku bio na terenu očigledno nije bio spreman da se ovo odradi.
Čini mi se, lakše bi mi bilo da smo tamo pukli 4:0 nego ovaj preokret iz preokreta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top