Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Na golu je mogao biti bilo ko.
Penal bi se svirao pa svirao.
Moga bi racimo biti jedan kao Suma. Da udari lakat nekom.
U odbrani je mogao biti bilo ko.Cigani toliko komleksa su imali do ovog derbija da nisu kršteno ni napadali.
Mogle smo da imamo tri igrača kao Suma ,makar povratnu loptu golmana u 16 metara ne bi propustio kao Miljković ...da slučajno ne bude on kriv ako mu uzmu loptu.
U sredini je mogao bilo ko da igra ko zna da primi loptu i povuče napred 3 metra za manje od 28 sekundi
U napadu protiv ovakvih uplašenih cigana je mogao da igra bilo ko ko ume okvir gola da šutira.
Živela nama pičkizam i renesansa Partizana sa ovakvim pristupom.
sve sami Grobari koji znaju kakose igra za Partizan.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@President doslovno smo isto videli utakmicu.
Ono sto je vise nego evidentno nama su nosioci pokusaja bilo kakve igre - Savini igraci vise ili manje! (svako u svojoj ulozi i svaki u svojoj liniji).
Rekonvalescenti - Suma i toliko (i od mene) osporavani Urosevic (on pozadi igra gotovo bez greske, i svako levo krilo koje igra protiv nas - ne naigra se!! ubio je malog Gavrica juce! ubio!
Njegova pojacanja: Asano i Banjak.
Njegov “ucenik” nazalost bivsi: Sadik
Njegov “kapiten” decko koji je uz Savu postao ono sto jeste: Zdjelar

Ono sto mi je posebno pri oku su : Stevanovic i Stojkovic, deca koju je takodje Savo gurno/doveo.
Natha je preporucio Bambi Tosic, kapiram da nije bio “target”

Sto se tice Lazara Markovica, ja evo se secam njegove partije u Ivanjici, pa se secam i onog nesrecnog gola u Krusevcu i onda se desilo (povreda) sta se desilo.

Sta je sustina. Milosevic je ipak dugo radio sa klincima, ima njuh za iste, uz to iskreno se ne secam kad smo imali 4-5 stranaca u istom momentumu (osim Tomicevih + Kleo), koji su nam sustinski nosioci!

Nama se igra doslovno RASPALA izlaslom Sume, a cak i pored toga da je kojim slucajem Sadik bio tu - mi bi ih usrali. Prosto znam da bi.

Nazalost sledece sezone, necemo gledati bukvalno nikoga od njih, cak mislim da je tesko i da Banjak ostane.

Pokret za privatizaciju Partizana, sto pre!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Stanojevic je kriv, jer uprava dovodi polovnjake? Ako tako gledas stvari, onda su krivci iskljucivo treneri, jer dozvoljavaju upravi da dovodi polovnjake. Ane uprava.

Inace ovo je kod nas praksa, vec duzi niz godina! Tako je i bilo i sa proslim trenerima, tako ce i da bude sa buducim. Ja lepo kazem, nije problem u trenerima.. Vec u upravi. Koja dovodi pojacanja u "oktobru".

Placana su obestecena za igrace, pa da se Stanojevic ugradi.


Poenta price: Isto je pre i posle Stanojevica. Sve dok je uprava, ovakva kakva jeste.
Da i drugim trenerima je uprava dovodila polovnjake, uvek bilo i bice u ovakvom ustrojstvu. Primera radi Pesukic, Dinga, Lola i sl godinama unazad al ne videh da su nesto nakupili nastupa za prvi tim. Kod Stanoja kako je krenulo svi polovnjaci zakucani u prvih 11, dok oni koji "ne osecaju" klub (citaj pitaju za plate) javno prozvani i pusteni "novinarima" na sladjenje bez obzira na ucinak na terenu. Lepa priprema terena da u sledecim prelaznim rokovima te bezosecajne Gvinejce, Japance i Izraelce zamenimo Scepovicem, Ninkovicem i slicnima... Nije fora u igri, fora je osetiti Partizan i zato strpljenja braco, samo jos 2-3 prelazna roka i stecicemo osecaj, a borba za titulu...? ma jebes titulu bez osecaja, nije to to :rolleyes:
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Partizan se sapliće godinama na svakom koraku.
Sapliću ga svi od ciganskog saveza, ciganskih sudija, ciganskih raznih muljara i lobija..

Partizan malo ko brani.
I oni koji bi mogli slabo to rade ili nikako.

U takvim uslovima nije lako ni treneru ni igračima.
Treba preživeti ovo vreme i probati postaviti temelje Partizana oko koga će stati svi ljudi koji žive za Partizan.
Najgore od svega je sto nas pored nabrojanih saplice i nas trener... gore od ovog ne moze. Posao je odradjen kako treba, osmeh od uva do uva.....
 

Прилози

  • Stanoje.jpg
    Stanoje.jpg
    159,1 KB · Прегледа: 96
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Majke mi ste dosadni sa tom vrstom spinovanja. Jedno je kritika a drugo je što pojedinci rade iako su višestruki povratnici na forumu.

Predavanje pred prijateljski derbi i nula nula.
Februar 2020.

1603150681576.png
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Majke mi ste dosadni sa tom vrstom spinovanja. Jedno je kritika a drugo je što pojedinci rade iako su višestruki povratnici na forumu.

Predavanje pred prijateljski derbi i nula nula.
Februar 2020.

Погледајте прилог 10718
Daj boze da gresim i da nas nas nas trener demantuje rezultatima.
Iskren da budem, kada je Stanojevic dosao, bio sam sretan, jer mi je nekako ostao u secanju kao pozitivna licnost, i neko ko je rezultaski bio uspesan u dve sezone dok je bio prvi trener. Mislio sam da ce njegov povratak unaprediti igru i da cemo biti uspesni kako u kvalifikacijama, za evropu, isto tako da cemo biti konkurenti za titulu u domacem prvenstvu. Nazalost surova istina je brzo potopila moj optimizam.
Ne samo da smo ispali u kvalifikacijama za evropu, nego su nasi rezultati i igra u domacem prvenstvu katastrofa.
Pored toga u toku je i rasturanje tima koji nije po volji trenera.
Sramotna igra protiv zvezde, cuvanje rezultata, od 20-og minuta, nas sastav, katastrofalne zamene, je nesto cega se svaki iskreni Partizanovac stidi i ne moze da se cudom nacudi da je to tim koji igra kuci, i ima priliku da smanji bodovni zaostatak, a da ne postoji volja i zelja da se to i ucini.
I sta sad?
Dolazi kup u sredu, da li cemo proci prvo kolo?
Koliko samara treba da dobijemo da bi se osvestili?
Evo ja se obavezujem, ako gresim, bicu prvi da izvinim svima na forumu, sto sam imao pogresno misljenje.
Vreme ce pokazati ko je u pravu a ko nije.
Nadam se da cenu ovog eksperimenta nece platiti nas klub, jer na kraju krajeva neko treba da bude i odgovaran za posao koji radi.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
768
Reaction score
2.864
Локација
Banja Luka
Na ovom našem forumu sam petnestak godina,Partizan volim puno više,nikada nisam nešto previše pisao,mnogo više sam čitao jer ima puno toga pametog da se pročita bez obzira slagao se ja sa tim ili ne.E sada ide hronologija moje priče.Inače sam iz Banja Luke,neki od vas će reći iz Bosne tj (Bosanac) a neki iz RS,ne ljutim se ni na jedno jer je Bosna kroz vijekove bila srpska drzava i zasto da se ja odričem nečega što je moje.E sada,otac me je hvala dragom Bogu,od malena naučio da navijam i volim Partizan,još jednom hvala dragom Bogu.Bio sam dijete,klinac,uostalom nije ni bitno ,kada je moj Partizan više puta gostovao u mojoj Banja Luci i igrao protiv mog (pod navodnicima) Borca.I tada smo i moj i otac i ja navijali za naš Partizan.Suština ove moje priče je (da me neko ne nazove ciganinom)je da me boli ovo što se dešava sa našim Partizanom.Svi znamo da su sns govna iz uprave glavni krivac ove situacije jer su produžena ruka velikog vođe.Da poentiram,ovo što nam radi Stanoje (bez obzira na stare zasluge) je dno dna našega Partizana.Ljudi moji,mi u derbi ulazimo bez napadača,neka me neko ispravi ako griješim ali mislim da sa svoju 41 godinu nisam gledao Partizan da na JNA ima posjed lopte 30%.Možda griješim ali ubijeđen sam da se kum od Damjanca vratio zbog nekih svojih ličnih interesa.Iskreno nisam bio za Savu kada je došao,prvi sam ga pljuvao,ali čovjek je napravio neki sistem, gledao sam nakon mnogo godina Partizan koji igra napadački i lijep fudbal.Još ovo ću reći jer je bilo mnogo polemike oko Sume "žonglera".Ko god kaže da Suma nije za Partizan,ili je glup,ili pojma nema o fudbalu(ne glup već retardiran,rizikujem poene ali nije bitno).Suma je ubjedljivo najbolji igrač ove usrane sns lige i na žalost jedini igrač u našem Partizanu koji može napraviti razliku.Laku noć braćo Grobari do nekih ljepših vremena.VOLIM PARTIZAN...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@President
Sve si lepo sročio. Eto pitao si i mene da ne branim Stanoja već da kritikujem kad ne valja. Iako nisam mogao već na prvom evropskom meču, već Metalac a pogotovo ovakav pristup sa ciganima ne mogu. Ne mogu da svarim sastav i rezervne igrače.

Ozbiljno ću se zapitati ako protiv Niša budem video Bejbeka i Holendera. Holendera sam gledao, igrač koji je blizu fizičke spreme Asana ti nije ni na klupi u meču sezone?! Vrlo sam razočaran taktikom i rosterom za ovaj meč. Da li je njega neko pitao gde su njih dvojica, to sam propustio?

Mora ovo mnogo bolje Stanoje...a za ovu sezonu je sada prekasno.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Musavci trce po loptu posle gola, da nam munu jos jedan na nasem stadionu, na 1:1 i +8 za njih. Verovatno su racunali da Elvis moze da im zavrsi i drugi gol, ili su skontali da igramo kao picke. Ili oba.
Nisam iskoristio priliku da se najebem milosne majke svima, a pri tome me boli uvo da li je to trener, direktor ili kafe kuvarica, koji su zasluzni za to sto nam Lola Smiljanic, Ivan Obradovic i Vitas ulaze da pojurimo rezultat protiv cigana koji Omoniju ne mogu da dobiju. Isto tako i onome koji je Jojica doveo, testirao i pustio da se 90 minuta razvlaci kao slina na derbiju. I onome koji je procenio da nam napadaci ne trebaju, jer koji ce nam kurac i napadaci kad nam se jebe da damo gol, ne uklapa nam se u koncepciju igre.

Hajlajt derbija, osim fenomenalnog izbora igraca i taktike, je pokusaj Lole Smiljanica da presece cigansku kontru Uros Vitas stajl. Jednako neuspesno kao i ovaj. Drugi hajlajt je ono govedo na njihovoj klupi koje psuje sudiju na italijanskom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Da i drugim trenerima je uprava dovodila polovnjake, uvek bilo i bice u ovakvom ustrojstvu. Primera radi Pesukic, Dinga, Lola i sl godinama unazad al ne videh da su nesto nakupili nastupa za prvi tim. Kod Stanoja kako je krenulo svi polovnjaci zakucani u prvih 11, dok oni koji "ne osecaju" klub (citaj pitaju za plate) javno prozvani i pusteni "novinarima" na sladjenje bez obzira na ucinak na terenu. Lepa priprema terena da u sledecim prelaznim rokovima te bezosecajne Gvinejce, Japance i Izraelce zamenimo Scepovicem, Ninkovicem i slicnima... Nije fora u igri, fora je osetiti Partizan i zato strpljenja braco, samo jos 2-3 prelazna roka i stecicemo osecaj, a borba za titulu...? ma jebes titulu bez osecaja, nije to to :rolleyes:
Da l' je moguce, da verujete u ove teorije zavere, koje Pantic prica? Sabotira Stanojevic stance, cim ih je pustio da igraju derbi. Stavio je Sumu pre Markovica, jos jedan dokaz sabotaze stranaca. U prvom mandatu, Stanojevic je Tejgu poklonio auto, Laguna je bila cini mi se.
Da se razumemo, ne branim Stanojevica. Ali, pricate price bez pokrica. Da! Nikolic i Stanojevic su rasisti.

Na stranu, ne tako dobra igra. Da sacekamo malo, sto se toga tice.

Trenutno mi bas smeta, to sto nekako kukavicki igramo.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Da, samo što posle toga praktično više nisu ni videli našu polovinu. Nakon izjednačenja imali smo koliko, 4-5 kornera? A to je još gore, samo dokaz da smo mogli...
Pa slažem se da nisu, ali nije bitno. Bitno je to da smo mogli, al nas bolelo uvo ili šta već. Kao, igramo čekalicu, kakva kurac čekalica, drugo poluvreme bunkerčina kakvu ni Radovan ne bi opleo. Nemoj kad nam dodju linglong profesionalni ležači po travi neko sledeći put da kaže kako su parkirali autobus. Igraju ljudi čekalice, majstori linglong taktike.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja bi nekog stranca doveo za trenera.Kod takvog bi igrali najbolji i najspremniji.
Nadam se da Stanojević podnosi ostavku ove nedelje.Ne vidim uopšte razlog da ostane.Da vidimo da dođe neki stranac ili da vraćamo Miloševića što je neizvodljivo.
Partizan nema vremena da čeka nekog godinu dana.Treneri u Partizanu moraju odmah da donose rezultate.
Naravno i uprava odmah ostavka.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Da l' je moguce, da verujete u ove teorije zavere, koje Pantic prica? Sabotira Stanojevic stance, cim ih je pustio da igraju derbi. Stavio je Sumu pre Markovica, jos jedan dokaz sabotaze stranaca. U prvom mandatu, Stanojevic je Tejgu poklonio auto, Laguna je bila cini mi se.
Da se razumemo, ne branim Stanojevica. Ali, pricate price bez pokrica. Da! Nikolic i Stanojevic su rasisti.

Na stranu, ne tako dobra igra. Da sacekamo malo, sto se toga tice.

Trenutno mi bas smeta, to sto nekako kukavicki igramo.
Ja ne verujem u nikakve teorije jer Pantića i ne gledam, dovoljno je da pogledam naš sastav, postavku na terenu i izmene iz najvažnije utakmice u sezoni i da vidim u kom pravcu idemo. Verujem svojim očima i ušima, a ako ćemo iskreno Stanoje briljira sa izjavama od prvog dana povratka i sam daje materijal za naslađivanje novinarima. Na taj način urušava i atmosferu u timu, a itekako unosi i podelu među nama navijačima. Da ne ulazimo još u "ne tako dobru igru" kako kažeš. Ja bi je pre nazvao sramotnom (Metalac igrač više, cigani postavka, posed, izmene...) al ajde rano je, još 2-3 prelazna roka (koliko je to u izgubljenim sezonama?) i sve će da legne na svoje.
Nego, kad smo kod novinara, kako se ne pojavi nijedan (pa ni ciganski) i da npr pita- gospodine Stanojeviću, Obradović vas je odbio pre par nedelja sa obrazloženjem da nije na potrebnom nivou i da u ovom trenutku nije spreman za Partizan. Odakle on sada u Partizanu i da li je on to (i kako) podigao nivo svoje spreme u ovom kratkom roku ili ste vi malo "prilagodili" kriterijume? Mislim i nije toliko teško da se uklopi u jednu sada već poveću grupu rekonvalescenata- Lolu, Jojića, Miljkovića, Lazara Markovića...
I nemoj molim te izvlačiti iz konteksta za rasizam i stavljati Marka Nikolića u ovakvim poređenjima u isti koš sa Stanojem. Da, pomenuo sam strance čija plata verovatno žulja ove napredne ekonomiste iz uprave. Pa njihov usvojeni model poslovanja je da se plate opraštaju po odlasku iz kluba i siguran sam da se nađu u čudu kad se neko drzne da pita za istu. Ili ako ne daj Bože neće da oprosti pa mu kao Ostoji uskrate transfer i za nagradu ga prebace da trenira sa trećim timom.
Sa ovakvim stavom Stanoje se istakao kao produžena ruka (ovakve) uprave i iskreno mi je žao jer sam i sam očekivao više od njega. Sudim samo prema onome što u ovom trenutku radi i priča, kakvu kadrovsku politiku vodi i kako naravno izgledamo na terenu, a tu nažalost u ovom trenutku urušava lik i delo koje je stekao u prethodnom mandatu u našem klubu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Поред срамотне игре, мени највећи утисак је да су убили Бога у нама и за то нема никаквог оправдања. Поготово код Станојевића коме је борба, туча, игра на резултат нешто препознатљиво. Срамота!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734
To je nešto što je meni MUST pred svaki derbi, bilo fudbal ili košarka. Mogu oni da imaju tim i ovakav i onakav, najskuplji na svetu, ali kada izlaze na megdan nama, pa još u našoj kući, jedino na šta mogu da računaju kao 100% sigurno su batine.

Kao što je Krstajić svojevremeno u rupi dobio karton prvi minut, ali mu se protivnik posle toga usrao u gaće i više ga nije bilo do kraja meča, tako svaki naš igrač mora da izađe na teren kao da je poslednji meč u životu. Onog Sanoga je posle prvog onakvog "starta" trebalo poslati u Urgentni na nameštanje te iste ruke, pa neka ostali posle mlataraju ako žele.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ja bi nekog stranca doveo za trenera.Kod takvog bi igrali najbolji i najspremniji.
Nadam se da Stanojević podnosi ostavku ove nedelje.Ne vidim uopšte razlog da ostane.Da vidimo da dođe neki stranac ili da vraćamo Miloševića što je neizvodljivo.
Partizan nema vremena da čeka nekog godinu dana.Treneri u Partizanu moraju odmah da donose rezultate.
Naravno i uprava odmah ostavka.
Nek se spremi Avram Grant! :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Musavci trce po loptu posle gola, da nam munu jos jedan na nasem stadionu, na 1:1 i +8 za njih. Verovatno su racunali da Elvis moze da im zavrsi i drugi gol, ili su skontali da igramo kao picke. Ili oba.
Nisam iskoristio priliku da se najebem milosne majke svima, a pri tome me boli uvo da li je to trener, direktor ili kafe kuvarica, koji su zasluzni za to sto nam Lola Smiljanic, Ivan Obradovic i Vitas ulaze da pojurimo rezultat protiv cigana koji Omoniju ne mogu da dobiju. Isto tako i onome koji je Jojica doveo, testirao i pustio da se 90 minuta razvlaci kao slina na derbiju. I onome koji je procenio da nam napadaci ne trebaju, jer koji ce nam kurac i napadaci kad nam se jebe da damo gol, ne uklapa nam se u koncepciju igre.

Hajlajt derbija, osim fenomenalnog izbora igraca i taktike, je pokusaj Lole Smiljanica da presece cigansku kontru Uros Vitas stajl. Jednako neuspesno kao i ovaj. Drugi hajlajt je ono govedo na njihovoj klupi koje psuje sudiju na italijanskom.

Cigani su pozurili ka centru da daju drugi gol, a onda smo mi tek tad shvatili da nam treba pobeda i jurnuli smo i mi, cigani su u tom istom momentu kad su poceli da se kurce shvatili da su nas potcenili jer smo i sami pljunuli na sebe povlaceci se u krilo Stojkovicu, stisli smo ih malo pred kraj, sansa Asana, panika cigana, povukli se oni u krila borjanu......to je ono sto me najvise jede i sto ne mogu da oprostim ekipi i Stanojevicu - cuvanje rezultata u stilu neke Surdulice.....nereseni i ajde de to je moglo da se razume ali ne pod ovakvim okolnostima pod kojima je ostvaren neresen ezultat. Em te oni ciganski govnari u plavom kradu, em si se zabio u krilo Stojkovicu protiv onakve kante od ekipe i pravis onakve izmene u finisu kad ti treba pobeda....SRAMOTA. Takticki poraz protiv ekipe koja i nema taktiku. No eto Stanojevic je i dalje tu i ja se samo nadam da je sve ovo plod neuigranosti ekipe i da ovo sto igramo ni Stanojevic nije zeleo....to mi je jedina nada, a osim tog drugi razlog za optimizam nemam jer za sad Stanojevic ni jedan veci plus nije upisao. Prosle godine u ovo vreme smo imali Ligu Evrope i pobedu u derbiju, sad nemamo nista od toga i stvarno me ne interesuje ko je kriv iz sportskog dela za to (uprava je krivac svakako cak i kad nam dobro ide to su dezurni baksuzi i raspikuce). Svako ko zasluzuje kritiku treba da je dobije, dajemo kredite olako svakome, a niko nije veci od Partizana. Briga me i za Sava i za Stanoja u smislu da ih branim ili velicam. Imaju oni dobre strane i lose strane ali sustina je Partizan, a ne oni.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top