Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.398
Локација
Nickname
Možda je pre za temu o oglasima, ali trenutno sam nezaposlen i dok čekam faks mogu pokrivati 11. igrača na desnom beku, vraćao bih povratne lopte, prebacivao iz desne u levu nogu i opalio po koju prangiju u tribine. Samo mi treba par dana da dovedem kondiciju u red.
Plata 500 €, više nema ni smisla da primam.
Tu sam na raspolaganju ako neko iz FK čita, garantujem svojom navijačkom pripadnošću da neću unazaditi igru Partizana u odnosu na trenutnu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Jedino pozitivno danas je rezultat.

Sve ostalo je najgore pomraćenje uma.
Dešavaju se stvari koje zahtjevaju ozbiljne konsekvence po debile iz uprave, ali sve to prolazi nekažnjeno.

Naši igrači prptiv jebene Mačkve djeluju bezopasno, iritirajuće vraćanje lopte unazad tokom 80% utakmice, kao po difoltu to da rade. Trče dva igrača na igrača Mačve u želji da mu uzmu loptu, bezuspješno... igrači Mačve vežu 10 pasova na naš presing, naše manekenke bespomoćne da uzmi loptu. Kad mi "atakujemo", na njihov presing ne znamo 4 pasa povezati, pa se ja pitam šta oni jebeno rade na treninzima i pitanje za Stanojevića, hoćeš li ti nešto pokrenuti ili će ti igra svaku novu igakmicu bito sve gora i nepovezanija?

Vujačić je kao gora Vitasova verzija, taj samo u Partizanu i može da igra.

Čestitam Ivici Zajebeka!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da bas je tesko u ovoj pingpong ligi dogovoriti utakmicu na poluvremenu.
A i gdje bi to uradio preposteni Vucelic ili jos posteniji Vazura.
Gdje sad da ih neko pocne tjerati, kad su pare iz Sitija tako blizu.
Pa da su hteli da dogovore, trebali su protiv Radnickog. A ne protiv ovih amatera.
Za 2 godine jedva pobedili 3 puta nekoga. Nema logike..

Možda je pre za temu o oglasima, ali trenutno sam nezaposlen i dok čekam faks mogu pokrivati 11. igrača na desnom beku, vraćao bih povratne lopte, prebacivao iz desne u levu nogu i opalio po koju prangiju u tribine. Samo mi treba par dana da dovedem kondiciju u red.
Plata 500 €, više nema ni smisla da primam.
Tu sam na raspolaganju ako neko iz FK čita, garantujem svojom navijačkom pripadnošću da neću unazaditi igru Partizana u odnosu na trenutnu.
Samo ako si polivalentan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ja sam napisao da mi je penal sumnjiv, a poznavajuci govna nista nije iskljuceno.
Nije njima bitno da Partizan pobjedi, vec da njih niko ne spominje.
A slozicemo se da bi kiksom protiv jebene Macve u Humskoj mozda neko i rekao dosta aman vise mamu vam jebem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ja sam svoje misljenje rekao. Da sad nekom docaravam, mislim da nema potrebe.
Jos jednom zalosna igra, jos jednom razliku na terenu cine samo boje dresova...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Stevanovic (/) - lepo je videti jos jednog golmana na golu, on i Popovic da ss smenjuju u sledecim sezonama sto se mene tice
Vujacic (7) - za rotaciju valjda ok, za stopera valja da igra u kontinuitetu, tek bi se onda videlo moze li ili ne moze..
S.Markovic (8) - odradjuje sve sto je do njega, solidan
Miljkon (7) - tragicno ali istinito, ima najvise snage u timu! on je Miletic sa kosom original, samo na drugoj strani, takav kakav jeste limitiran nije lose odigrao danas
Obradovic (7) Urosevic (7) - kakav bi to jedan bek bio da se spoje izdrzljivost sprema i defanziva Urosevica, atipicni a uspesni potezi, tehnika i centarsut Obradovica
Natho (7) tu je, tapka u mestu, ceka penal.. danasnje izdanje mora da mu bude minimum, a on zna cesto da pruzi mnogo losija izdanja
Zdjelar (7) apsolutno vazi isto i za njega, minimim a ne maksimum
Pavlovic (8) aktivan, kurcevit, nudi se, energicno igra, opet lici na mini snajdera.. dobar danas!
Asano (7) tu je, trci, krece se, a nije tu.. 1 odlican sut, 1 odlican centarsut, mnogo pokrivanja i dupliranja sa Miljkonom
F.Stevanovic (7) svaka cast detetu kako se nosi sa milionima, napravio i onaj veliki kiks u nasih 16, ali oprosteno mu je, dete je
Holender (7) lici na fudbalera, ali ne lici jos na sta on tacno igra, koji poziciju, brz, startan i ostar, dovoljno za pocetak
L.Markovic (8) igrac utakmice danas po meni, kad bi svaku igrao ovako!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Teško, drugačije i ne umemo. Rekao bih najbitnija su tri boda, ali više nisu. Uprava napolje!

Apropo penala, pa red je da još neko ima svog Miljkovića. :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
@zive ne mislim na bajbeka, taj je tek dosao, a i prije toga je vukao neke povrede.
Pogledaj ekipu i kako su svi "roviti", kao na staklenim nogama
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Jedva dodjemo do na dvadest od njihovog gola pa je lucidno vratimo do centra pa golmanu. A protivnicki igraci zbunjeniiiii u pm. Ne mogu da pojme ovaj filigranski fudbal
Stanoje jel legla platica?
Jesi li je zasluzio?
AV dodatak?
Sve OK?

U pm svi od portira do trenera a preko uprave i marketinga
Mesposobne pijavice!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Da ima publike vidim da bi nas opet ganjali na istoku za povike uprava napolje i Vucicu pederu.

Ovo je kriminal na sta nam je klub spao. Lakse bi mi palo da igramo sa 11 nasih klinaca nego sa ovoliko propalih povratnika i propalih stranaca.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bio sam ubeđen da mi čak i u ovakvom stanju Mačvi dajemo najmanje 4 komada. Ali dali smo im onoliko koliko prosečno i dobijaju od svih u ligi, samo 2 gola. Danas je samo interesantno bilo to što je Mačva u poslednjoj liniji imala SAMO JEDNOG klasičnog defanzivca. Ovi ostali koji su igrali pozadi igrali su to prvi put ili su PROBALI koji put ranije, nisu im primarne i prirodne pozicije. Jedan od najgorih timova lige nije uspeo čak ni sa tim svojim najboljima da izađe na JNA a mi smo im takvima, sklepanima pozadi dali samo 2 gola, iz penala i posle greške igrača Mačve na centru. Svi ti igrači Mačve platu nisu dobili ko zna koliko meseci (ako su dobili neku crkavicu u poslednjih 7 dana onda se izvinjavam).
I to nije najgore danas! Najgore je to što su nas napadali, što su imali čist penal kod 0:0 a na našu sreću vo nije svirao, što je Stanojević rekao da svi moraju da zasluže mesto u timu a igra Obradović, što je Miljković stvorio Mačvi šansu u 50. minutu (možda ne tačan minut), što je Mačva pod našim presingom uspela više puta da sastavi 10+ dodavanja bez greške a mi to nismo videli godinu dana, što je njihova igra bila brza i direktna, sa malo dodira dok naš Miljko ako ne pipne loptu 5 puta pre nego što je vrati nazad kao da je nije ni imao u nogama, što su nam stvarali šanse lagano, što je Ortiz od 20 godina pored ovih svih naših izgledao kao da je Adriano lično i što je trener umesto jedinog kakvog-takvog napadača uveo ZADNJEG VEZNOG!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
3 boda su 3 boda....da smo ih zaredjali nakon belgijanaca ne bi bilo ovoliko pesimizma ni pored lose igre, nekako bi se preslo preko mnogo stvari bar kad je Stanojevic u pitanju, a ovako..... U katastrofalnom smo stanju, rezultatskom i svakom drugom. Sezona je bacena vec na startu i od pocetne najave da ce Stanojevic pojuriti cigane na bolji nacin nego sto je to Savo radio brzo smo dosli do toga da nam preostale utakmice do zimske pauze sluze kao test da se vidi ko zasluzuje da se nadje u drim-timu Stanojevica.....za sad izgleda jedino Miljkovic opravdava poverenje, a ostali moraju bogami jos da se pomuce...narocito ovi sto su trenutno (i na duze) povredjeni. Neko ce reci "gore od ovoga" ne moze, a ja se plasim da itekako moze gore. Iskreno bih voleo da smo se svi mi bas gadno zajebali, a da je Ivica bio u pravu i da cemo ajde posle zimskih priprema da procvetamo pod Stanojevicem ali to u ovom trenutku ne da deluje kao naucna fantastika nego deluje kao parodija na naucnu fantastiku.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.412
Reaction score
10.501
Локација
okupirana Srbija
Možda je pre za temu o oglasima, ali trenutno sam nezaposlen i dok čekam faks mogu pokrivati 11. igrača na desnom beku, vraćao bih povratne lopte, prebacivao iz desne u levu nogu i opalio po koju prangiju u tribine. Samo mi treba par dana da dovedem kondiciju u red.
Plata 500 €, više nema ni smisla da primam.
Tu sam na raspolaganju ako neko iz FK čita, garantujem svojom navijačkom pripadnošću da neću unazaditi igru Partizana u odnosu na trenutnu.
Ne ispunjavaš glavni uslov, nisi pre 10+ godina igrao za Partizan.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ovaj danasnji penal je skolski primer penala, ne znam zasto se ulazi sad u raspravu o tome.

Holander dosta dobar danas, cini mi se da je uticao na brzu igru. Prvih pola sata igre dosta dobro, sad sto lopta nije htela u gol, jebem ga nije Stanoje i za to kriv i ne moze mu se to zameriti.
Ali ono sto moze je cemu menjanje Banjaka sa Vujacicem?

Muka mi je pri pomisli da cemo Miljlovica gledati do kraja sezone, kad treba da sutne covek vraca loptu, mada kakvi su mu sutevi bili u nekim predhodnim utakmica mozda je i ovo bio pokusaj suta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top