Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Ne, plan je da se po Stanojevicevim instrukcijama u jednom trenutku okrene ka sopstvenom golu i zakuca loptu u mrežu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
baybek teze povredjen
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Eto im misa pilates filipovi. Sabirni centar. Čim je taj lik zadužio klub da ga 'lebom 'rani tolike godine.

Eto, ako mi ne vjerujete pogledajte listu pivrijedjenih igraca u svakom njegovom mandatu
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Nemojte mi uzeti za zlo, ali mnogo mi je sumnjiv ovaj penal. Govna iz uprave kupuju "mir".
A u prvom nas sjajni stoper Vujacic napravi cist penal.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Čestitke na pobjedi i osvojena 3 boda. Mačva protivnik poslije kojeg bi se mogli nešto ozbiljnije zaključiti. Znam da se ponavljam, ali smo mi totalno bezopasni kada imamo loptu u nogama. Mi ne možemo da iznesemo loptu na duboki presing Mačve.

Da se razumijemo, tako je bilo i kod Save, ali smo barem imali ubitačnu tranziciju kojim smo lomili protivnike. To smo sada skroz izgubili.

Plus smo ostali bez Sadika i Šume sa kojima nam je presing bio vrhunski i iz kojeg smo stvarali značajne šanse.

Ali da pustimo Stanojevića da složi ekipu po svom ukusu, pa ćemo dalje komentarisati.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Eto im misa pilates filipovi. Sabirni centar. Čim je taj lik zadužio klub da ga 'lebom 'rani tolike godine.

Eto, ako mi ne vjerujete pogledajte listu pivrijedjenih igraca u svakom njegovom mandatu
Koliko god da ne cenim doticnog, ali ovaj Bajbek je u karijeri preskocio vise utakmica nego sto je igrao. Tako barem kaze njegova statistika..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Sve sve, ali ima li nekoga u klubu da odvali šamarčinu uredniku mozzarta koji prvo napiše ponižavajući naslov a nakon toga nazove klip našeg čistog penala "penal za penaltizan"?Osilili su se cigani, mnogo su se osilili. Jebo vas žvalavi peder.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Da bas je tesko u ovoj pingpong ligi dogovoriti utakmicu na poluvremenu.
A i gdje bi to uradio preposteni Vucelic ili jos posteniji Vazura.
Gdje sad da ih neko pocne tjerati, kad su pare iz Sitija tako blizu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top