Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mi bi sa publikom rutinirali ove ciganske fpm konjine.. šteta.
Jako los nas poslednji napad, faktički smo imali zicer i ako je ostalo samo 7sek do kraja.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Dupla je bila kao kuća, sudijske pičke.

Bravo za borbu, mi smo Partizan, mi smo košarka. Crnoooo-beliii, sisaj zvezdo, ja volim Partizan.

Oni bi nas se bojali i da imaju prvu petorku Lejkersa. Oni su drzavna droljica, na vucicevoj debeloj sisi, i da su budzeti obrnuti, svaku bi ih stoka nabijala 30 razlike.

Gordic je postao teska stetocina. Zadnji napad je morao bolje.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Glavni utisak:

Tim sklepan od raznoraznih stranaca, upumpan ozbiljan novac i na kraju nekako najgori utisak po nas ostavi "nas" stranac, isti onaj za kojeg je vecina cigana reklo da ne bi trebao da bude prva opcija i da nisu nesto preterano srecni...

S druge strane "njihov" je u istoj toj jednoj utakmici zasrao sve sto se zasrati moze i tako dobijamo duplu kofu govana po nama...

Falio Pejdz...

Sto se mene tice ekipa dobija prelaznu ocenu. Probudila se, ima dosta prostora za nepredak i ide to sve u pravom pravcu za sada.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Uh, koliko sam ponosan na naše momke. Idemo, sve smo bolji i bolji...
Vraća se onaj duh Partizaštine od proše sezone!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebi se Gordicu. Banujte me slobodno. dozivotno
Apelujem na ublaženu kaznu :D
Ovaj odnos i neodgovornost glave iz Gacka prema igri i odbrani je sramotna za jednog veterana.
Oči me bole od gledanja ova dva pleja i ne mogu da dočekam Jaramaza.
Nadam se da mogu da izvuku nešto iz ovoga jer su se izdigli ni iz čega, ali ovo vuče na stvaranje gubitničkog duha kad si srećan sa porazom od 1 razlike.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Gordić, taj čovjek će me koštati živaca!

Poludio sam, molio sam Boga da ga ne gledam drugo poluvrijeme, ali...

Kodi, trgni se čovječe, jbt!

I pored kilavog šuta za 3 poena, imali smo ih posljednji napad, ali onako glupo da odigramo posljednji napad...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
e jebote... kad nas ova njihova NBA ekipa ne nabi 50 razlike neće NIKAD! ali i mi... JEDNA trojka nam falila za ISTINSKO ČUDO! ali što su već rekli: to nije ČUDO, to je PARTIZAN!!!:šal
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa kako je mogao da promasi ovaj sut??? Pustili su ga, niko ga nije dirao... a ovaj ne zna da položi loptu u koš. Sramota.
@grobar SCG Ja uopšte ne razumem tvoj post. Još ona nasmejana faca??? Sta je ovde smešno odma posle poraza i ko ti je rekao da će ova bagra da nas dobije, ni manje ni više nego 50 razlike.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ubila nas je sramotna završnica druge četvrtine. Umesto - 2 odemo na - 10 i kasnije 15 minuta pokušavamo da stignemo tu razliku. Šut za 3 je presudio. Ova ekipa vapi za još jednim suterom i cetvorkom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top