Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Sa ovim procentom suta imati sansu za pobedu je neverovatno. Zatvorili su Pejdza i nema ko da ubaci spolja. Sa dva pojacanja ovo bi bio solidan tim, da igra eavnopravno sa ciganima.
Vidi se potpis trenera sa istim timom. Svaka cast Filipovskom iako sam sumnjao u njega.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemanja Gordic - zlocin koji traje
Da se ne ljubimo, rastanak pod hitno sad kad se Aleksej vratio

Najveći zločin koji traje u klubu je O'Stojko! Ćoki i on vs Partizan... Razigravamo mu Dangubića a u pogon stavljamo Voldena i kujemo MM-a u zvezde!

Odličan posao ipak za Filipovskog... Žao mi odlične partije Tomasa što nije materijalizovana!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Da je Fire Jare bio i sa jednom rukom nabili bi ove smecare. Steta izvukli guzice, a nudili se. Kad ti je sut za 3 blagi horor, a Gordic i Codi kao da imaju medjusobni guel kurcobolje onda se utakmica se zavrsi ovako.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Dokle god budemo darovali kao pred kraj poluvremena i dokle god budemo igrali ovu igru bez sutera ovako cemo prolaziti.Buducnost + zgadija sa pola kosa i ode sezona u qrac. Sramota za onakav sut iz daljine.
Mekintajer je def. katastrofa od igraca .Covek ne zna da napravi nista korisno za tim. Nadam se da dolaskom Alija ovaj vise nece igrati.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Sa osam igrača smo odigrali meč na jednu loptu, protiv ekipe koja ima u rotacija tri pleja,a da ne pričam o ostalim pozicijama. I ako smo dugo bili na -10, videlo se da nam samo malo nedostaje da uđemo u ovakvu završnicu. Momcima zaista kapa dole za borbenost i igranje do samog kraja. Ovo i npr onaj Burž, kao da je vremenska razlika par meseci. Biće ovo sve kako treba, samo napred!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ma Gordić nema guzova. Igrač za petnaest minuta po meču, na pola meča je izdisao, nema Jaramaza i godine.
Šta reći, nudili su nam se a mi nemamo snage, oni igraju sa 13-14 igrača a mi sa 8-9. Biće bolje, samo raditi, a ovo će ući kad bude trebalo. Dobih temperaturu od nervoze.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.323
Локација
Kej Republika
Za sve one koji se pozdravljaju sa Gordicem..kad je on bio na terenu i organizovao napade mi smo stizali..kad je bio na klupi smrdljvci su se odlepljivali jer CMM jer u teskom autu...
Mozli i Tomas ginu na skoku, nabadaju garave, cackaju loptu. Odbranimo nekako i Gorda opali trojku preko ruke u 10toj sekundi.
Tad me glava zabolela, evo jos tutnji.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Sramotan odnos Nemanje Gordića prema svetom dresu, totalno je izgubio kompas.
Upropastio nas je, kao zainat.
Za ostale komentare nemam snage.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.616
Локација
Zemun
Ako zanemarimo koju sudijsku odluku i odsutnost ekipe na momente, opet su nas ukopala slobodna bacanja, o sutu za 3 da ne govorim...
Igra je na momente ličila na Partizan, posebno u voljnom momentu.
Aleksej u pogon i centar pod hitno, pa da zaigramo, zna se šta.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
E moj Kodi...
Bravo momcima za borbu i prikazanu igru.
Raduje vidjeti Mozlija i Tomasa na ovom nivou.
Novice brate reci im sa klupe da prodanoj pizdi otkinu ruku prilikom suta, tako da dobro razmisli da li ce sledeci uputiti.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mozli i Tomas ginu na skoku, nabadaju garave, cackaju loptu. Odbranimo nekako i Gorda opali trojku preko ruke u 10toj sekundi.
Tad me glava zabolela, evo jos tutnji.

Sve si u pravu..Mozli i Tomas su nas drzali kako u odbrani tako i u napadu..ona kosarkasica sa brojem 33 kod njih se izgubila na terenu pored Mozlija..mlatara rukama kao da kruske bere...Rasa im je malu decu pravio..ali opet poredim organizaciju napada kada Gordic igra i kada igra CMM..ogromna razlika i to ne samo na ovoj utakmici nego na svakoj skoro..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ne moze se sa dve koncentrisana igraca. Danas apsolutno bravo za Mozlia( nije iznenadjenje) i Tomasa. Ovaj drugi konacno bez srljanja i izgubljenih minuta. Drzali nas tako blizu a tako daleko.

Zasrljali smo u takmicenju trojki i jebi ga.

Najvise boli onih 5sekundi na kraju druge cetvrtine i odlazak na minus deset.

To je sto je, cekamo Jaramaza i oporavak Pejdza. Mozda jos minuta za Novicu.


Pod uslovom naravno, da opet ne proradi bankomat, pa nas nivelisu. Nama plej, njima jos 3,4 igraca i covic legenda a av grobar.

Nema odustajanja, i dalje nusknvP !
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Vidi se da se nivo igre podiže i to je dobro,šut je promenjiva kategorija, ali ono što zabrinjava je da je nama svaki sledeći kiks praktično eliminacioni zbog ocajnog starta lige.Vec sledeća dva kola, Mornar pa Mega, ako tu ne bude 2/2 možemo da se pozdravimo sa PO, a još gostujemo Cedeviti, Bud., garavima,sve direktni konkurenti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.940
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kakva divljina ciganska, kakve batine... Čoviću i njegovim sudijama se najebem majke ciganske! Kad nas sa ovom gomilom steroidnih amera i ovakvim lopovlukom nisu dobili 40+ nikad neće!

Kako ne uđe poslednja u pm, ma da kad sam video da je kod njega znao sam da neće da uđe... Sve u pm! Ostoja smradino napredna jebo te pussylips!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.728
Локација
underground
Boli poraz , ali nije ovo bilo lose, vidi se sad vec ozbiljan napredak. Za nesto vise trebace nam bar jedno pojacanje plus oporavljeni Jaramaz . Sad se videlo koliko smo izgubili na pleju u odnosu na proslu sezonu , ali treba biti optimista da cemo biti bar ravnopravni ove sezone da se posibamo sa svima . Protiv Mornara nam je mozda i kvalifikaciona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top