Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Koji vi, u cije jos ime ti pricas?
Sine ova tvoja prepiska postaje besmislena. Koji Vi, u cije ime ti pricas? Ako imas ekipu ili si deo neceg pokreni, uradi, organizuj, napravi nesto protiv ove uprave koja unistava nas Partizan. Ja sam mator( 55) ali cu uvek podrzati Vas mladje ako radite nesto dobro za Partizan. A ako svirate k.... verovatno se ta muzika svidja samo Vama.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.635
Reaction score
5.430
Aaa znaci imate vodju :D . Malo sale. Polako ljudi treba vremena, trebaju utakmice.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Koji vi, u cije jos ime ti pricas?

Kad ce zastava cigana? Hoces odgovarat na to pitnje konacno?

I imas li vise od 25 godina? Ovo pitam bez ikakvih provokacija.

Koji su tvoji razlozi da ih ovoliko branis od nas? Ako nisu pare a pritom nisi klinac..

Ti si ocigledno izaslanik juga odje. Posto si odje jedini sa takvim misljenjem.
I onda nemoj da se cudis sa ovakvim pitanjima i postovima.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Generalno gledano kako god se zavrsi sezona neko iz uprave mora da odgovara za ovo. Jer takav je posao, odgovornost postoji, i neko mora da je snosi. Bojim se raspleta gdje ce moralniji ljudi koji su u klubu na nekim minornim funkcijama i istim takvim ulogama ulogama, da osjete tu pomenutu odgovornost i da odu sami, a glavni likovi u prici ce baciti demagogiju i ostati tu gdje jesu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.635
Reaction score
5.430
Kad ce zastava cigana? Hoces odgovarat na to pitnje konacno?

I imas li vise od 25 godina? Ovo pitam bez ikakvih provokacija.

Koji su tvoji razlozi da ih ovoliko branis od nas? Ako nisu pare a pritom nisi klinac..

Ti si ocigledno izaslanik juga odje. Posto si odje jedini sa takvim misljenjem.
I onda nemoj da se cudis sa ovakvim pitanjima i postovima.
Boli me djoka bas tebi da odgovaram, odgovaram normalnim clanovima, tebi necu. Barani su se vratili na Jug pa njih pitaj.

Imam vise od 25 godina. Ovaj nalog sam pozmajmio od mog dobrog drugara. Mogu i javno da se predstavim ali nije jos uvek vreme. Mogu moderaciji privatno da kazem ko sam i mogu da stanem iza svojih reci. To je to za sad.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tema o navijacima je sa razlogom zakljucana i dalje nije vreme da se o tome ovde razgovara!!

Svako sledece prepucavanje ce se brisati!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.652
Pa gde baš tu najskuplju? :D

Jbg, bar idemo rasterećeno na nepobedivi Borac, šta god uradimo biće uspeh.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.041
Локација
ante portas
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.000
Reaction score
26.041
Локација
ante portas

 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ali meni jos nadrealnije, da ga niko ove sezone iz Partizana(pre svega mislim na nekog bar iz strucnog staba, makar kafekuvarica), nije zvao, da mu kaze pratimo te ili bravo kada pruzi neku vanserijsku partiju , a ne daj Boze da su ga pozvali na neke treninge, jer nam toliko dobro ide da nema razloga da nesto menjamo.

A i borimo se u Aba za prvo mesto pa sada je lose vreme za bilo kakve eksperimente.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.274
Reaction score
18.340
Локација
Kej Republika
Strpa ti Jošilo 8 u facu. Ne možeš drvo da odbraniš. Ekipa se bori, stranci se bacaju, lome. I ti naše dete, osećaš klub, šutneš jebenu trojku sa 7 metara na 4 razlike.
Pre toga šutirao 0 od 700.

Osecas ti klub MOJ KURAC!!!

Protiv Lokomotive je bila slučajnost, nažalost.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi imamo po 5 igraca koji ne mogu po poen da ubeleze. Na svu nasu muku sudije su dosle da uguraju uguraju ekipu Mileta Medveda u top4. Ovo Danilovicevom i Duletovom klubu ne bi moglo da se dogodi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.457
Reaction score
41.077
Локација
Žrnov
Nestvarno mi je da Filipovski još uvek nije shvatio da ne može da dobije utakmicu u kojoj Zagorac igra završnicu :banghead:

I uz sve to, mi smo ovo mogli dobiti da nije bilo sudija. A ja bila srećna kad sam videla da ne sude Javor/Belošević-- kakav danak neiskustvu

I ne mož' dva dobra ove sezone da spojiš, pa da ga j***š.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top