Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Ko je prevario Zagorca da je kosarkas nek ide da uzme pare nazad. On nije u kanalu u kanalu je trenudno Jare ali za njega znas da ima nade da se izvuce. Ovaj trenutno nije profesionalni igrac I treba ga posmatrati kao amatera ko je slucajno dospeo da igra za naredni Partizan. Neces se ti decko najesti leba sa ovakvim zalaganjem I igrom nego idi lepo igraj se sindikata sa Rasicem
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Prizivao sam da spoje bar dva poluvremena borbe kao protiv Lokomotive, ali ni to nisu u mogucnosti. Partizanu je smenjen DNK i to nije samo razlika od prosle do ove sezone, to je proces koji ulazi u svoju sedmu godinu. Dok nije bio podlo uradjen ovaj genetski inzinjering ovakvi igokeoliki sastavi su gubili utakmicu na samom ulasku u Beograd, a sada protiv svakog prosecnog tima, i to na svom terenu, od pocetka do kraja jurimo prednost, kao da nam svakog vikenda gostuju NBA, a ne ABA ligasi. Suvi, mediokritetski prosek, igracki i trenerski. Jedna te ista utakmica cele sezone, minus deset u startu, pa tajm-aut, malo energije i rezultatski prikljucak, pa krece druga cetvrtina i opet trener ceka minus deset, iz principa na minus 6 ili 8 jos ne uzima tajm-aut, pa ulaze Mozli i Tomas, smanjujemo, ali, opet sablonski, mora njih da odmori pa opet protivnik bezi i tako u krug.
Kao sto iz kruga nema izlaska, tako nema izlaska iz ove situacija sa trenutnim kadrom u Partizanu, bilo na parketu, bilo u kancelarijama kluba. Bas je ovaj muceni Perkins omaz rada Loncara i suradnika mu. Sa sve placenim obestecenjem. Koliko onda kostaju razna Josila, Atici i slicni kompleksasi koje ima u svakom baba-ligasu, a samo jedan takav kod nasih protivnika je dovoljan da nas sam rutinira. I kako posle Bajicevog tajm-auta oni prave akciju gde poentiraju iz izradjene akcije stvarajuci visak, a posle naseg tajm-auta bilo koji nas plej gnjavi loptu do isteka napada i onda mora da sutira bez pozicije udvojen preko oba cuvara. Tako se moze pogoditi i pobediti toliko puta koliko imamo i pobeda u sezoni.
I ne trtljam i filozofiram zato sto imam magicno resenje za izlaz iz ovog blata, vec pisem zato sto meni kao navijaca nije promenjen DNK. Ja se necu pomiriti sa ovakvim Partizanom.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.383
Локација
Kipar
Ne razumem padanje u ocaj i prozivanje igraca posle svakog novog poraza s obzirom da je ovaj tim selektiran da bas to i napravi to jest da ne uradi nista.
Cime je ova uprava zasluzila pobede? Svi potezi koje su vukli od pocetka sezone su izgledali kao da ih je licno coki iz zeleznika vukao.
Dok je ove vlasti mi titulu videti necemo i ja to mogu da potpisem. Mozemo samo da se nadamo da ce im kraj brzo doci.
A takozvani grobari koji su u sluzbi ove vlasti treba da se stide svog promasenog zivota.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nema individualnog rada sa košarkašima. Ne može Zagorac da ima ovakav šut. Dule je od jebenog Vraneša napravio šutera, ali je dolazio tri sata na trening ranije i toliko posle ostajao. Šut se uči kao i sve drugo. Jebeni lenjivci, zašto uzimaju platu ne kapiram. Spavaj u hali idi u pičku materinu, šutiraj 5000 lopti dnevno, konj bi naučio.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Nema individualnog rada sa košarkašima. Ne može Zagorac da ima ovakav šut. Dule je od jebenog Vraneša napravio šutera, ali je dolazio tri sata na trening ranije i toliko posle ostajao. Šut se uči kao i sve drugo. Jebeni lenjivci, zašto uzimaju platu ne kapiram. Spavaj u hali idi u pičku materinu, šutiraj 5000 lopti dnevno, konj bi naučio.
Ne dobijaju platu,ne treniraju dobro, utakmica je samo plod nerada.Ko drži do svog zdravlja neka zaobiđe ove sezone kk.
Ostali lek za smirenje pre utakmice.
GROBARI BENSEDIN zastava da se premesti sa stadiona u Halu sportova. Najgora sezona u ovom veku.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
4-5 plata se duguje igračima,čak i strancima. Za to vreme stručni štab i "spremačice" uredno isplaćeni do dinara.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.646
valjda ta informacija nije kao ona da Volden narusava hemiju pa bi ga Trinkijeri svakako oterao...
ja videh ozbiljno zalaganje protiv Lokomotive, a i sad, mada sam veceras gledao samo poslednju cetvrtinu
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Ne moraš da mi ubacujes reči koje nikada nisam napisao. Pisao sam da je u jednom trenutku hteo da ga otera u januaru zbog lošeg uticaja na atmosferu i svlačionicu , kasnije se sve to izgladilo i on je postao nas najbolji igrač.
Ma super se trenira, zalaganje još bolje nego nemamo sreće u 10 utakmica aba lige.Pišem o zalaganju na treninzima,na utakmicama ako si zadovoljan ovim izdanjima onda super. Trude se ali ne ide...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.646
Gubimo jer ne znamo a ne zbog nezalaganja.
Pogledaj ponasanje i stav u odbrani i kazi mi da igracima nije stalo.
Ne znam sta rade na treninzima, niti to zna jedan jedini *insajder*
 
Последња измена:

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Itekako ima krivice i Filipovskog, koga on vise zajebava sa Perkinsom, koga zajebava sa Mikom, koga zajebava tako sto ceka svaki mec da se ode na minus deset pa da se onda jurca... Koga jebe vise sa nekom petorkom izmesanom, mec treba da se pocinje sa Jaramazom, Pejdzom, Trifunovicem, Rasonom i Mozlijem, to je nasa najjaca petorka, pa ako odes na 7-8-9 razlike onda ubacuj Perkinsa, Miku i Zagorca da nam kidaju nerve....

Totalno je nejasno sta gospodin trener radi sa Trifunovicem, zasto se decko ne baca u vatru, jel to neko izivljavanje na njemu, jel i on rusi atmosferu... Jos me nije pustio poraz, mislio sam da danas dobijamo sigurno kad ono opet kanal... Onaj majmun Bajic skace, buni se, kriterijum odmah u njihovu korist, dobijamo tehnicke za preki pogled... Nas trener nijednu tehnicku nije dobio od kako je dosao koliko se secam ili jednu a i to je bilo mlako nesto...

Ovim naravno ne zelim da skrecem paznju sa sns uprave koja je najveci krivac za sve...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ma saso definitivno nema sta da trazi sledece sezone tu, nije juce dosao a mi se i dalje raspadamo, ne kazem ekipa je u kanalu ozbiljnom i vrv i mnogo bolji trener se ne bi snasao ali brate mora bolje od ovoga... no ne brinem se ja za njega on ce otici pre ili kasnije mi cemo mu isplatiti ugovor malo po malo ali sta mi da radimo sa ovim nasim igracima nemam pojma
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Kako sezona odmiče, mi igramo sve gore.

Kao da svaki trening samo zbunjuje igrače i čini ih "u zbiru" lošijim nego što to jesu.

Posle svakog tajm auta, mi odigramo gore nego pre njega. X puta smo napad posle TO završavali nerezonskom prangijom sa 9 metara. Svaki protivnik, posle svog TO, nam strpa seriju.

Dajte Dragana Jakovljevića, pa da ciganizacija bude kompletna.

Vučiću, majku...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Filipovski kad pocne da prica na konferenciji, momentalno dobijam proliv! Kakav nemac pojma, pa da jednu krstenu akciju nemamo, a on je tu vec dva mjeseca. Ni P&R igre ni nicega, pa zagalami nekad, zaradi tehnicku.? Jebem ti malokrvne trenere!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Realno ovo pusenje od svakog zivog po ABA ligi izaziva osjecaj koji mi govori da smo na najnizoj tacki ikada u ovom vijeku.

Medjutim kao sto rekoh pred Kuban, kako god se zavrsi ne treba pisati post i nisam ga pisao. Iz prostog razloga, tj tacnije nema mi smisla da se proseravam posle svakog poraza, kukam pred svaku utakmicu i onda sipam komplemnte posle utakmice koju je Kuban vise sjebao sam sebe nego sto smo mi pobjedili. Onda sve opet jovo na novo veceras, samo bez komplimenata,

Jasno mi je da ekipa nece proigrati i da necemo osvojiti nista. Medjutim...

Podrska treneru i igracima, da se dobije dovoljno utakmica, u cilju da se sezona dostojanstveno privede kraju pa onda kud koji mili moji, Nit ste vi za ovaj Partizan, nit je Partizan samo zbog vas ovakav. Zajedno smo u ovim govnima, pa je red da se ispomognemo da nekako prevalimo jos koji mjesec do kraja sezone. Na vasu srecu vi uvijek mozete otici, ja uvijek ostajem i to zasluzuje neki respekt barem na nacin da se potrudite da ne skidate gace pred jebenim aba ligasima u BG.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Ko je doveo ovog Perkinsa mora krivicno da odgovara:popJa se iskreno ne secam da smo nekada imali losijeg "razigravaca".
Sociolog izvesni Tori Tomas je za ovog igracina bio.
Zagorac, dangubic standardni, jedino Mika iznenadio, ali kad on iznenadi onda znas da smo u qrcu.
Pejdz, Nole i Tomas dobri, ostali nijesu dosli na utakmicu.
Stresa sto se tice Aba lige vise nemamo, sad da karamo ako je moguce mutanta u KRK, da se bar malo utesimo.
 
  • Like
Reactions: rus
Статус
Затворена за писање одговора.
Top