Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ovo su gluposti. Zoc je postavio uslove i nece doci bez garancija , bez obzira na cije spinove. Dakle jednostavno receno , pare na racunu i zoc potpisuje, previse je daleko otislo da ne bi bilo negativih posledica po Ostoju i vrhovnog bolesnika .Ostoja je mozda glup , ali vrhovni bolesnik nije , rejting je svetinja kao sto bi zasluga za Zoca bila pripisana njemu , tako bi isto i nedolazak bio pripisan njemu , posle svega ovoga. Preziveo bi on to politicki, ali na duge staze frustracije bi eksplodirale kad tad , jer mi nismo tikve bez korena mnogo je legendi ulozilo svoj trud u ovo.

Tacno tako. Dodao bih samo da sama cinjenica da pregovaramo sa Zocom pokazuje kolika je pederu frka i da su frustracije jako blizu da eksplodiraju. Zna on to bolje nego mi ovde...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Aj i ja da napisem sta znam, prva i druga opcija Fener i Pao su otpali,Valensiju je odbio, ima veliku zelju da dodje,postavio je uslove,dobio obecanje ali it aint over till its over...
Fener mi vidis nije pao na pamet kao opcija. A dal je uopšte razmatrao Pao i Valensiju?

Ja koliko kapiram on može da preuzme Barsu, Real, CSKA, Armani i Zenit (eventualno Makabi).
To su jedini klubovi koji trenutno imaju budžet da njemu daju odrešene ruke.
A trenutna je sitacija takva da nijedan od njih neće da promeni trenera. Tako da bi to možda bio jedan od razliga gde bi on mogao da dođe kod nas na nekoliko meseci dok neko od ovih gore pomenutih ne reši da je vreme za Žoca.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ajde ne ....
Niti će neko odlučiti da glasa za sns zbog dolaska Želimira, niti će neko prestati.
Uopšte nije bitno, ima 12 godina vlasti i ovako i onako.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jebote refreshujem sve moguce portale i drustvene mreze vec sat vremena, u nadi da cu procitati da je potpisao...
Bolest

E moj druže, ja to radim od 10.06. i Žocovog intervjua na N1... Rizikovao sam da postanem budala tumačeći taj intervju na način da će potpisati. Sreća da me je Tuljo poklopio porukom o "novi-stari trener...". Inače, odoh ja u ludaru.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Zoc sigurno ne ceka bolju ponudu , ceka da mu se ispune uslovi , kraj juna je krajnji rok kad se mora poceti sa pravljenjem tima i to je to , uostalom Jaramaz jos nije potpisao za bajern , zar ne , jos ima igraca koji cekaju inaguraciju , zato su cigani i pozurili sa pravljenjem tima.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ajde ne ....
Niti će neko odlučiti da glasa za sns zbog dolaska Želimira, niti će neko prestati.
Uopšte nije bitno, ima 12 godina vlasti i ovako i onako.

Ne radi se o glasanju, nego javnom ispoljavanju nezadovoljstva koje obicno krece kao grudva i pretvara se u lavinu vrlo brzo. Da nije bitno ne bismo ni diskutovali o Zocu. A mozda i ostoja treba da pridobije podrsku vidjenijih grobara i upadne u FK posle ovoga?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ovo jucerasnje pustanje u javnost vesti da je potpisao je maslo coravog ili limara...u svakom slucaju opasno los potez, nadam se samo da Zoc nece da popizdi zbog tih sranja..ajde nekako vise u picku materinu, nadam se da samo cekaju jos par dana do kraja meseca(Zelimirov rok) da se to i ozvanici.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.637
Meni se iskreno kenja od svih tih "insajderskih" informacija, što na forumu, što preko raznih portala.

Svi sve znaju, a niko zapravo ništa ne zna.

Nama je bolje da budemo staloženi, da se manemo pretjeranog optimizma, jer ako nam se nešto obija o glavu, to jesu pretjerano loženje i neosnovani optimizam.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Pa sve je to tačno, ali jedino uz Duleta i Željka realnost nije briga na koju se obaziremo
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Da li iko ima bilo kakvu informaciju da se pregovara baš o preuzimanju tima od strane Željka?
Ja ovim govnarima iz SNS-a ne verujem reč, na čelu sa ostojom (namerno malim slovom).

Još jedna stvar, ako platimo Željka, šta je plan? Da od Miletića napravi Gasola? Bez namere da bilo koga omalovažim.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nemoj tako.
Kad bi nekim čudom došao Želimir, odmah bi to značilo da smo mnogo drugačiji tim nego sto smo bili prosle godine.
Vrv niko ne bi hteo da ode. Tako da bi mogli da zadržimo Tomasa koji koliko znam jos nigde nije potpisao, i Jareta.
A bili bi privlačni verovatno i za neke druge.
Jer je privilegija raditi sa njim.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Da su naši problemi sportski, svi bi mi pevali, rešilo bi se to kad tad: novi trener, neki talentovani klinci, stranac koji će eksplodirati..
Ali naši problemi nisu sportski ni u fudbalu ni u košarci i u tom smislu neće pomoći ni Džordan iz 1996. ni Messi i Ronaldo zajedno.

Mnogo sam negativan, znam.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
U celoj priči, šta god Želimir prelomio, vredelo je naše sreće i ciganskog plača.
Okrenite se oko sebe, pogledajte izbezumljene rome i uživajte u prizoru.

Navikli od osnivanja da se sve pare slivaju u FK/KK Kurvu, pa sada kada buregdzije pisu o kamionima i avionima u Partizanu, njima nista nije jasno. Maloumni stvorovi kojima je corava pudlica legenda.

Nivo frustracija im je na maksimumu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nezvanicno Zeljkova planirana plata za 3 godine veca od ciganskog budzeta :D

vucic licno iz fundusa preusmjeruje sredsta za spas srpske kosarke :D jer kosarka je Partizan ;)

covic ujutru na hepiju :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top