Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja ću da se radujem tek kad žvalavi pandrkne.
Do tada nema nama na zelenu granu, baš kao što je priča sa Trinkijerijem gotovo preko noći prestala da važi.
Dok god psiho drži komplet državu u džepu, a sa njom i uprave svih sekcija Partizana, držaće nas u životu, ali vezane za radijator.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.694
Reaction score
23.056
Локација
Академија
Врсни менаџер а брка these и those. Надам се да се он неће превише питати око Жељковог доласка, иако му је заступник.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Nisam insajder ali ovo lici na neko tesko lozenje grobara… ne vidim logike u zeljkovom dolasku… ne sada, ne u ovu srbiju sa vodjom, ne u ovaj partizan sa limarem…. debelo smrdi sve ovo
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Raskovic u fazonu "wanna be Misko"... Kontam kada se vec doslo do ovde da je Zeljko blizu, ali da nisu dogovoreni svi detalji. Nadam se da ce doci na kraju, iako normalnom coveku to razum nikako ne bi dozvolio. Ali i samo navijanje za Partizan ne moze da se objasni razumno, tako da... :D
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Niti je Želimir isti kada je otišao, niti je Partizan isti kada je došao, ako dođe. Želimire znaš ti dobro, a znamo i mi.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Kakva jaka svadba :respect inace Kicanovic je Bog, drzao je kafic u Zvecanskoj, kakve sam tu scene vidjao gdje Bogdan Diklic puzi po podu i pokusava da nabode cevap koji mu je ispao iz tanjira :D. Kicin sin je isto dobar decko bio, tada je bio klinac. Volio bih vise nego ista da Zoc dodje, ali me brine ovo mijenjanje KK za FK, koje se pominje na forumu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nema šanse, juče se svi napili a danas da potpisuju. Kako ja cenim stvari ima da spavaju do ponedeljka. U ponedeljak je možda taj dan. U svakom slučaju mislim da potpisuje, nadam se još više!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kakva jaka svadba :respect inace Kicanovic je Bog, drzao je kafic u Zvecanskoj, kakve sam tu scene vidjao gdje Bogdan Diklic puzi po podu i pokusava da nabode cevap koji mu je ispao iz tanjira :D. Kicin sin je isto dobar decko bio, tada je bio klinac. Volio bih vise nego ista da Zoc dodje, ali me brine ovo mijenjanje KK za FK, koje se pominje na forumu.

Ne pominje se na forumu, no na twittersu.
Rekao je čovek, prži nas do kraja juna.

NČĆ naručio da Kurir objavi juče udarnu vest, da pokuša da izpizdi Žoca na ove iz kluba.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
@Nikola_G neko je pisao da bi se dala poveca lova uz aminovanje usnije, pa sam zato povezao.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Aj i ja da napisem sta znam, prva i druga opcija Fener i Pao su otpali,Valensiju je odbio, ima veliku zelju da dodje,postavio je uslove,dobio obecanje ali it aint over till its over...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kaže mi ćale da je gledao "svevišnjeg" malopre na pinku i da je dobio pitanje u vezi Obradovićevog povratka na koje je odgovorio kao da je to gotova stvar i da je dobro što se vrhunski stručnjaci vraćaju. :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.283
Reaction score
10.735
Локација
underground
Ovo je naruceno pitanje kao i sva ostala , sto meni govori da je to gotova stvar i da je postavljeno sa ciljem da naravno pripise sebi zasluge .Ne bi me cudilo da je kuriru prosledjen info iz njegovog kabineta , pogotovo kad se zna ko je vlasnik kurira.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top