Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.606
Локација
Zemun
Na twitteru rasprava sta Grobari misle o eventualnom dolasku Muse u KK. U fazonu provocira se nacional-šovinizam.
Nismo mi cigani, naravno da ce biti docekan(ako dodje) kako dolikuje igracu Institucije!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ja sam juce tek uzeo i pogledao intervju naseg trenera za N1. Preporucujem svima koji nisu da isto urade jer ce im biti dati odgovori na mnoga pitanja a vjerujem da ce se, kao sto sam i ja, jos vise oduseviti nacinom na koji ovaj covjek razmislja i to primjenjuje u svom zivotu.

 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kad moze Hanka, moze i Dzenan.
Univerzumi nas dele od druge strane brda.
Ako Zeljko aminuje, to je to.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Rekao bih da nije problem ni nacionalnost, ni kvalitet, vec glava. A i to bi trebalo biti ok, nakon sto se Zeljko 2-3 puta zacrveni.

U svjetlu jucerasnjih komparacija sa fudbalom, ovaj bi bio Sadik :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ovo kako pišu o njemu na radiosarajevo.ba je kao o Janisu da se radi. Nema sumnje da je bio talenat, ne bi ga Netsi uzeli tek tako, ali nigde se nije pokazao. Željko i Zoran će da procene je l ima tog potencijala još uvek.

A to odakle je, ko je i šta je... Valjda ne priča niko naš o tome na tviteru.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Musa ima tek 22 godine, ima iskustva iz Cedevite, bio je u NBA vidio je kako tamo funckionisu stvari, bio malo u Efeseu itd.

Pitanje je dal je igrac svijestan gdje se nalazi i sta je najbolje za njega ako hoce da postane top igrac. Igranje po cedekita olimpijama ili futur podgorica nece mu donjeti nista. Ako hoces da postanes igrac ides tamo gdje je tesko, gdje pritisak i tezis da postanes lider. Partizan je idealna prilika za igraca kao sto je on. Trebalo bi mu vrijeme da se uklopi i da otkljuca taj kvalitet koji posjeduje, kad klikne to bi bila pjesma. Stvarno bi volio da ga vidim u ekipi.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Imamo mi već jednog takvog. Bio prospekt, otisao odma u nba. Sve video sve prosao. Načitan. Sad kaze ja sam dosta prosao i video, hoću da pomognem drugima kroz sintikat. Da ih treneri ne maltretiraju te ovakva soba te onakva energetska pića te da treniraju kad oće i mogu i td i i tt... ;)
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Daleko bilo! Šala na račun Zagorca i ništa mimo toga.
Kako da znamo dal je to Željkov izbor ili ga povezuju sa Željkom da mu podignu cenu tamo negde.
Ko god da dođe dobro došao.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.862
Reaction score
9.893
Kod Muse mi se ne dopada što misli da je bolji od Dzordana, a nije ni 20 napunio. Egotrip na maksimumu. Ako Zeljko uspe to da stese, a boljeg nema :D, onda sam za.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.878
Imam osećaj da kad bi Željko rekao da hoće Gagića i da je igrač za nas, reko bih može opušteno. Po prvi put mi nije toliko bitno ko dolazi jer ima neko ko o tome vodi mnogo više računa, a uz to je i najbolji evropski trener ikada. Spavam mirno, znam da će tim biti najbolji mogući i da će kidati i ginuti. Meni dosta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top