Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Daj bre Željko koji si moj dolazio, vidiš da će se poubijamo zbog tebe :icon-lol::icon-lol::icon-lol:
Što reče neko ovde, aman ljudi došao je No1 u Evropi, došao je čovek koji je osvojio sve, počeo je odma da radi po 10 sati dnevno, odjebao sve i rekao ne javljam se treba mi fokus....
Otvorite po ladno pivo, zahvalite se Bogu što navijate za Partizan, pustimo čoveka da radi svoj posao, podržimo ga 100% jer to je najmanje što mi možemo da uradimo da mu se odužimo...sve ostalo će doći na svoje ;) ;-)
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
A ni jedno ni drugo nema veze sa tim sto covek doktorskim politickim marketingom i manipulacijom ubira vecinu glasova vecinski maloumnog naroda.
Slažem se da bi trrbalo prestati zagađivati temu sa pičkoustom izdajicom, još ovo i neću više. Molim te nemoj ovako definisati stvari. Ovaj entitet (namerno ga ne nazivam čovekom jer to nije) ne koristi nikakav politički marketing. Koristi one najjadnije i naprizemnije metode za koje ne moraš biti previše pametan, već dovoljno kvaran i nečovek. Da bi pojedinci shvatili, jer vidim da mnogima još uvek ne dopire do mozga, uporediću sa hitlerovim paljenjem rajhstaga i potonjim preuzimanjem vlasti. Stao je za govornicu i rekao, parafraziram: Kada je država ugrožena i kada su potrebne posebne mere, određena civilna prava moraju biti suspendovana. Apsolutno istim obrascem se koristi lokalni žvalonja - Ako hoćete nezavisno Kosovo i ostale interese, morate me pustiti da radim šta hoću. Nema tu marketinga, udba je u njegovoj službi sve dok to zapadne sile kažu. Sve izbore, od mesne zajednice to vrha sprovode lokalne ubice, narko dileri i uopšte najcrnji šljam koji ova zemlja ima. Rade šta im se kaže u zamenu za slobodno dilovanje i reketiranje naroda.
Dakle nemojte ga nazivati čovekom, razvalio nas je, pobio pola tribine, kriminalizovao. Ne radi se o nikakvom marketinškom geniju, već šljamu i kriminalcu, spremnom za najcrnje zločine protiv sopstvene zemlje i naroda u svrhu ostanka na vlasti i zločina. Kad više ne bude bio dobar strancima, tad će ga zameniti i tad o njemu pričajte bajke. Sada nemamo crnjeg neprijatelja, ne samo Partizan, već svako ko sebe naziva Srbinom.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ljudi, ako smem da kažem, zajebite i ostoju i psiha i pudlicu. Zar je moguće da pored Željka vi možete da mislite na njih?
Mogla bi malo i moderacija da smiri strasti na forumu.
Stvarno ne vidim razloga da se sada bavite njima.
Polako biće vremena u za to. Sad pustite da uživamo u sklapanju tima. Ako Željko ima dobar osećaj i posvetio timu u ovom trenutku, što mi da kvarimo?
On nije ni lud ni glup da ne zna gde je došao i kakvo ga blato očekuje. Ali budite sigurni da kada ga naljute ima da ih otrese ko dete trešnju.
Samo opušteno ima ko ga je našiljio i to je dovoljno. Mi treba samo da mu damo vetar u leđa za potpuni užitak.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ok. Evo pre nego moderacija smiri strasti samo jos da napisem...

...vucicu pedercino, crkni u najgorim mukama kada pravi Grobari pocnu da jebu i ne staju...

Sve mogu da razumem ali da se pravimo "ludi" i da sad kao nesto treba da "cutimo" za psiha i te price - nece da moze.

Cim pocne sezona i predjemo u hale, na stadione - samo jos jace i sve jace i jace iz utakmice u utakmicu, iz vikenda u vikend i do samog njegovog kraja - VUCICU PEDERU !!!

Sportski pozdrav.

Zeljko legendo !!!

Napred Partizan !!!
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ma niko ne kaže da cutimo i da se pravimo ludi - ne daj bože.
Samo dozvolite sebi 10-15 dana da uživate u momentu da nam je tu najveći i najbolji trener svih vremena. Dozvolite sebi tu nirvanu u u duši i glavi. A kad dođu utakmice, pa skandiraće se nego šta nego da će da se skandira protiv svih njih.
Ja samo neću da u ovoj svoj sreći koju osećam da kvarim sebi užitak sa njima. Ima vremena, biće slađe kad Željko sklopi kockice za prozivke i sve ostalo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Treba biti fer i priznati da je ostoja obrnuo igricu - za vreme njegovog "predsednikovanja" doveden je jedan od najboljih mlađih trenera u Evropi (Trinki), a sad je doveden najbolji od najboljih, ikada. Tako da, ostoja, svaka čast, dostigao si vrhunac, sad možeš lepo da se teraš iz Partizana!
Za prvog je verovatno čuo prvi put kada su mu rekli da je kandidat za trenera. A Željko je sam sebe vratio.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.978
Локација
Из Чикага (моји...)
Сада је најважније да се масовно купију годишње. И да се са трибина врши притисак. На кога? На све. Какав и у ком правцу - видећемо :D Надам се да ће цијене бити разумне, мада се не бих изненадио и да буде другачије. Надајмо се, исто тако, да нас корона неће зајебати овај пут. И увијек имати у види да је фирер наш највећи непријатељ и да ће своје право лице показати у априлу следеће године кад се заврше сви планирани избори (и референдум). До тада, а посебно након тога, максимално уз Клуб и Жекса. Партизан има само нас.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nema sanse da se pusti publika a da ostanu neki nerazjasnjeni odnosi na j(t)uznoj tribini... oni koji preuzmu stafetu da ne kazem palicu bice u najmanju ruku aminovani od strane vrha ako ne i direktno poslati tako da za "mesanje politike u sport" ponovo sledi samaranje i lomljenje sezonskih
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ne verujem. Kao što rekoh pre par dana, jebo ti zemlju gde Željko košta manje od Velje. A drugo, svi potencijalni kandidati imaju pokaznu vežbu šta ih čeka za par godina. Možda je i probao da nađe alternativu, ali teško da ima budala.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Tuljo daj neku transfer kosku da se kidamo, smorili smo sa zvalavim i o tome da li ga na svakoj utakmici treba ohrabrivati da se autuje i javno prizna ono sto svi znamo.
Sta ono bese Zeljko forsira u odbrani, osim svojih munja iz ociju?
Koja vrsta pleja bi bila kompatibilna sa Vestermanom?
Koju bismo ruznu proslost rado oprostili i zasto?
I tako dalje..
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Več ste počeli sa prepucavanjem...
Nego, zna li se ko ce za Obradovićem biti u treneskom timu? Od toga nam mnogo ž zavisi
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Očekujem širi stručni štab nego ranije, tako sam ga razumeo. Da se radi savremeno u evropskom i NBA smislu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jedan čisto košarkaški osvrt iz mog ugla na ono što očekujem od Obradovića, što se tiče samog koncepta i blagi osvrt na izgled njegovih ekipa..

Želimiru je čitanje situacija osnov svega, njegova košarkaška filozofija kako u napadu tako u odbrani, nema striktnih šablona. Tako i koncipira ekipu, sposobnu da na terenu prepozna situacije. Željko ima 3 do 4 osnovna napada, koja koristi na sve postavljene odbrane, nebitno dal je čovek, zona 2-3, 3-2, 1-3-1, zonski presing.. Ofanzivni set i suština su mu jedan na jedan, pravi se višak, ako ne može to, ide pik. Plej mu je najbitniji igrač u ekipi, to je govorio na svakom predavanju koje je držao, sposobnog da igra ide kroz njega, da kreira i diktira tempo po osećaju. Kroz čitavu karijeru to radi, počev od Bodiroge (koji je samo nominalno bio krilo), Spanulisa i Dijamanta pa do Slukasa i Nanda. Zapravo siguran sam da će odabrati pleja tih karakteristika i da će baš staviti akcenat na dolazak adekvatne jedinice za ono što on želi i tu neće biti ustupaka. Defanzivno, sve je switch, sve se preuzima, ponovo čitanje situacije kao osnov.
Opet, dosta zavisi od igrača koji mu budu dostupni na tržištu, sada će morati malo i da se prilagođava i da radi sa onim što ima.

Navijače naravno najviše zanimaju pojačanja, licitiraće imenima, uglavnom onim nerealnim i nemogućim. Ne primati se na trovanje raznih telegrafa, hotsportova, insajdera sa instagrama i tvitera, a pogotovo ne na romske spinove i laži. Neka trenutna realna imena u opticaju su Vesterman (moguće kao bekap), Vanja i Gandra Milosavljević, eventualno Micov, ako bude fino snizio potraživanja.
Ciganske priče oko Vučića ne bih komentarisao, jezivo mi je što naši kupuju ta sranja.

Još nešto, za rubriku a i čokoladne pre nego što uzmu jednog Želimira u usta, imam kera starijeg od vašeg kluba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zaboravio si potencijalnog našeg ljubimca i reprezentativca na beku, a itekako se dovodi u vezu sa nama. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Jos uvek niko od botova da pomene kako nam Sasa zavrsava Lebrona, spin masina radi punom parom:buhaha
Vesterman kao back-up izgleda previse siroko, cak i za Ostoju, Micov bi bio top i u ovim godinama.
Da vidimo prvo ko ostaje od postojeceg kadra, onda ce lepo Zoc da nadopuni pojacanjima.
Kakav je status Lovernja u Zalgirisu?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Koliko ja znam, produzio je ugovor. Jbg, nije mogao ni da sanja da ce nastati okupljanje ugnjetavane Grobarije pod Žoc-om:)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

Bosanci pišu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top