Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Kad smo vec kod Satoranskog, ja sam cuo od proverenog izvora da nam pojacanje stize iz USA, ali ce valjda prvo da svrati do Zemuna da se okrepi :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Koliko ja pratim NBA, a pratim - Satoransky je 2019 potpisao na 3 godine sa Čikagom na 10 miliona po sezoni. Doduše ova treća mu je (bila?) negarantovana, odnosno garantovana na 5 miliona ukoliko ga ne otpuste do 30. Juna. Nigde nisam pročitao da su ga otpustili, a jedino moguće i logično je da su zbog kovida pomerili određene rokove klubovima za timske opcije u ugovorima.

U protivnom, mora da smo ponudili 6 miliona po sezoni :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Ako se zajebavate sa ovim informacijama zaista mislim da nije uredu.
Satoranski moze u bilo koju ekipu u EL da bude nosilac, brutalan igrac.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.497
Локација
Topèidera lepša strana
Dobro nam se vratio. Ako se sećaš ceh je već plaćen tačno pored Tašmajdana, čini mi se da beše otvaranje Aba lige protiv Cibone :)
:šal

S tobom uvek neki hazard. :)
Hvala ljepa fra amansio & stara ekipa.

Popunjeni smo na poziciji aršhola. Samo malo da prođe ova ložana...
Žao mi je što je Žoc ušao u ovu toplu kupku. Ostoja je stečajni upravnik, a ljudi se lože na čuda muda. Nek nam je Bog u pomoći za par godina kad stigne ceh.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
U pare da ce cigani uskoro krenuti da nas citiraju po nickovima, kakva šizofrenija, preljepo

Rom1- Ko je sad broj 8, Tuljo kaže da su igrali rulet i stalo na crno
Rom2 - Kako to misliš igrali rulet?
Rom1 - Izgleda Bjelica
Rom3 - Jebote kako sad Bjelica, zar ih danas nije odbio brat Bjeli??
Rom4 - JAO, pičko prodana
Rom1 - Sačekajte, evo tobacco napisao Satoranski ipak!
Rom2 - Kako to misliš igrali rulet?
Rom4 - Ne znaju oni da se neke stvari ne mogu novcem kupiti, Bjeli legendo uvek sam verovao u tebe!!!
Rom16 - Izgleda da dolaze i Veseli i Satoranaski u paketu, viđeni danas u Range Roveru

Rom2 - KAKO TO MISLIŠ IGRALI RULET!!!!!???
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Не знам ко је одговоран за све ово, али руке му се позлатиле.
Задњи пут сам имао овакав филинг 06. маја 2017. Уочи бакљи које су затвориле пун круг на ЈеНеА.
Лепо нас охрабри Вујошевић "Свако зло има свој крај, и ово ће се једном лане звати".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nema ekipe u Evropi koja nema ceha. Ako nema ceha, onda nema ni košarke, boli nas racku za ceh ionako nismo privatni klub već državni i svakako ćemo uvek zavisiti od državne volje na ovaj ili onaj način.

Stvaranje dugova ne donosi siguran rezultat ali donosi sigurno takmičenje! A to je za početak sasvim dovoljno. K'o živ a k'o mrtav za tri godine? Opet će neko hteti ili neće hteti da nam omogući pošteno loptanje. A dugovi? Oni su OBAVEZA ako hoćeš da se takmičiš u Evropi.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
U pare da ce cigani uskoro krenuti da nas citiraju po nickovima, kakva šizofrenija, preljepo

Rom1- Ko je sad broj 8, Tuljo kaže da su igrali rulet i stalo na crno
Rom2 - Kako to misliš igrali rulet?
Rom1 - Izgleda Bjelica
Rom3 - Jebote kako sad Bjelica, zar ih danas nije odbio brat Bjeli??
Rom4 - JAO, pičko prodana
Rom1 - Sačekajte, evo tobacco napisao Satoranski ipak!
Rom2 - Kako to misliš igrali rulet?
Rom4 - Ne znaju oni da se neke stvari ne mogu novcem kupiti, Bjeli legendo uvek sam verovao u tebe!!!
Rom16 - Izgleda da dolaze i Veseli i Satoranaski u paketu, viđeni danas u Range Roveru

Rom2 - KAKO TO MISLIŠ IGRALI RULET!!!!!???


Neka čitaju ponovo i neka prepisuju polako. :D:D:D:D:D:jumping-smiley-027:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top