Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@Ens pametno prespavao ovo mucenje. Da sam znao da ce ovako biti i ja bih.

Ne znam, ali nekako nisam bio optimista pre meca a posebno kada su krenule vesti o povredama te Pantic te Zdjelar, mali Jovic nikako da se skroz oporavi... Losa karma pocela da nas siba zbog onih govana sa tompusima i sto se slikaju dok pijance i jure kurve po plazama umesto da dovedu nekoga. Da li kao klub mi uopste i zaluzujemo bolje?

Laku noc, tugo...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Suma kada udje u igru ima ili poteg vise ili poteg manje fali mu balansero, deluje mi otsutno Na danasnju utakmicu je imao najbolju sansu za izednacenje steta.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Živela demokratija, odma seci ko ne misli isto. Grave ovde se mesecima piše samo o Sumi, Suma ovo, Suma ono, da on igra mi bi bili Mančester, Stanojević veze nema itd
Da se razumemo ja ne pljujem njega, nego samo kažem da treba malo da spusti lopta oko njega, za igrača koji je toliko plaćen i koji treba i mora da donese razliku, on to ne isporučuje.
Demokratija nije potreba da interpretiraš svoju vizuelizaciju i dijagnostikovanje spoljašnje okoline u pakovanju gde nepotrebno izazivaš raspravu.
Ako hoćeš da kažeš mišljenje o nečijoj lošoj igri ili ponašanju to funkcioniše na potpuno drugačiji način gde navedeš stvari koje ti smetaju bez bezobraznog augmentovanja oponenta tvog mišljenja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Suma im smeta, pa još plata njegova, pa treba da izdribla sve i da jedno 2 gola da, al samo za tih 30 minuta koje igra, a ove sezpne je odigrao samo 90 minuta, možda i manje i dao jedan gol.
Nije dobro igrao ni danas ni protiv Sočija al je bio bolji od ostalih naših veznjaka, što dovoljno govori.
Zašto Suma treba da igra?
Pa zato što kad Rikardo primi loptu nema nikog da mu odloži, po 30 metara su daleko od njega.
Zato što jedni u veznom redu ume da predribla igrača i odigra dupli pas unapred.
Zato što jedini u veznom redu može da zadrži loptu.
To su činjenice.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Lazare, kapitenu... Ja kao navijac ne znam kada ste primili zadnju platu, ne znam ni kolika je. Ne znam ko vas nije ispostovao u klubu i ko vam tera mak na konac. Ne znam da li vas trener ili neko drugi jebe ili sta vec. Ali ono sto znam i sto me najvise boli jeste sto ne znam kako je moguce da proslu odigras onako kako si odigrao, a ovu ovako. Taj trenutak stajanja, taj trenutak setkanja posle gubljenja lopte pre prvog gola. Mozda nisi mogao nisa nista da ucinis. A mozda i jesi... "ja se bacim iako ne mogu da stignem jer me ta publika digne dvadeset puta vise nego bilo sta" parafraziram. Pijan sam, nije od reci do reci, nema publike. Ali tako to treba da radi kapiten Lazare. Tako to radi kapiten...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Živela demokratija, odma seci ko ne misli isto. Grave ovde se mesecima piše samo o Sumi, Suma ovo, Suma ono, da on igra mi bi bili Mančester, Stanojević veze nema itd
Da se razumemo ja ne pljujem njega, nego samo kažem da treba malo da spusti lopta oko njega, za igrača koji je toliko plaćen i koji treba i mora da donese razliku, on to ne isporučuje.

Majstore, svaka tebi čast.
Ako si u večerašnjem nastupu, uspeo Sumu da izdvojiš i pokušaš da nam analiziraš "njegovo trčanje".
I da.. To i jeste ta"demokratija", koju spominješ.
Svako ima prava da napiše svoje zapažanje.
A tebi trn u oku baš i niko drugi do Suma i njegovih pola sata u igri.
A za tih pola sata, pokazao je i imao udela u igri, više nego velika većina drugih za vreme trajanja celokupne utakmice.
Pa sada ako krenem taksativno redom.
Ne spomenu.. Popa, koji nije kriv za golove. Mogao je biti kriv kod one prečke u prvom, nepreciznih ispucavanja u toku cele utakmice (Al, svakako podrška ovom liku) Ne spomenu kriminalnu odbranu. Bekove koje imamo (al samo na papiru). Jojića, koji je.. Jbmli ga bre, al zaista ne znam šta taj lik igra.
Igrao zadnjeg veznog u tandemu sa Šćekićem. Šćekić i povredjen iskida lik (Jedan od retkih u plus fazi večeras). Ovog drugog. Ja bre ne znam, možda nisam primetio. Al ni jednu akciju protivnika prekinuo nije. Naše na žalost (nepreciznim dodavanjima, više puta jeste).
Marković, jednu pokida, drugu ga nema.
Natho, identično kao Marković.
Holender.. Još malo pa ko Jojić..
Lutovac, izgubljen u vremenu i prostoru.
Rikardo.. U skladu sa ostatkom tima.

I ti brate, uhvati se Sume.
Da je sada nesto posebno impresionirao veceras. Realno i nije.
Al da bas njega uhvatiš u fokus i on i njegova igra ti zasmeta.
Šta reći, no ... Demokratija. Da ne upotrebim neki drugi izraz.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Da su dovedena pojačanja Sumu niko nebi spominjao. Suma se spominje zato što nemamo igrače, koji kurac ga plaćaš ako ti neće biti ni na klupi? S obzirom da Suma zna fudbal, onda će verovatno nešto nekad i uraditi ako igra. Kad već nisu u stanju da dovedu igrače. Da su doveli pojačanja nebi sad Lolu gledali na terenu takođe.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.120
Reaction score
14.658
Локација
Kipar
Veceras je na meniju bio totalni anti-fudbal.
Za ovo sto smo veceras gledali od Partizana bi trebalo vracati pare za placene karte. Sto je najgore protiv ove ekipe se moze igrati da u timu imamo fudbalere a ne izgovore za fudbalere. Ali, sto kaze sef, tim je fino skockan I nema potrebe za promenama.
Ostaje nam samo da se nadamo da ce na krilima navijaca Partizan pobediti u revansu a Stanojevic zaraditi za vise od keksa I za jedan dobar ugovor u Evropi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.723
Локација
Beograd
Suma kada udje u igru ima ili poteg vise ili poteg manje fali mu balansero, deluje mi otsutno Na danasnju utakmicu je imao najbolju sansu za izednacenje steta.
A ovi drugi imaju balansero i potez kakav treba?! Nisu otsutni? Imaju najbolje šanse za izjednačenje?
Šteta?
Pa stvarno šteta kad se javiš da bi napisao ovako nešto...
Кад год усремо мотку, а он се игром случаја тада нађе на терену одмах се прича како не вреди паре које је плаћен (а јел смо толико сигурни да је видео скоро неке паре од клуба?). Ако је то критеријум онда треба да доведемо неке аматере да играју за гајбу пива после меча па шта год да ураде сигурно ће да оправдају то улагање.
Bez namere da uvredim momke koji ginu i pokazuju svoj maksimum (kakav god da je, oni ne znaju bolje), amaterizma imamo koliko god hoćeš u raznim nivoima - i kluba i na terenu...
Jedino ne znam da li dobijaju te gajbe piva, ili im se i to duguje...

Dobiće kad prođemo santa Klaru...
Idemo dalje! :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
naravno morao sam da se ubijem od allkohola da bi gledao veceras..

prvo, ovaj brazilski Radnik sa ostrva surdulica u poslednje 2 sezone odigrao je 4 puta sa Benfikom, 4 puta sa Portom, 4 puta sa Sportingom 4 puta sa Bragom.
Mi smo odigrali 4 puta sa kurvom, soci i sarloa?? Vi ljudi to morate da vidite! Nije to ista liga, isti sport!
Pop - uvukla mu se nesigurnost od cele ekipe vec ns startu, na kraju nas paradom spasio od 3:1
Vujacic/ Sanicanin - prica vama kujblo da ne mogu dva ista stopera, i da ni jedan nije korektor i da je Maki Banjak oteran na pravdi Boga.
Miljkon/ Urosevic - a sta ste vi ocekivali!??
Natho - necu komentarisem.
Scekic - ne moze bez Zdjelara
Jojic - sve je bolji, i ovo mu je najbolji mec od povratka u Partizan a videli ste na sta to lici
Holender - jbg igra decko povredjen
Markec - nije ni bilo toliko los, vise nije imao ko da isprati
Suma - onu sansu sto je imao, stvorio je sam sebi! kao u finalu kupa! ubijen decko u pojam!
Rikardo - od evropskih meceva on ima Nordsjalend, Besiktas, Sredu i Soci, jbg tako je kako je.

Ovo je Stanojev fudbal! ovo je Sarloa Samrok Braga Sahtjor.. isti fudbal isto sve. Kad vidim ko mu je uprava dobro je nije 4:1 za ove.

Krcata Humska, pritisak, zvizduci na svaku njihovu loptu, brzi gol i prolazimo. Zdjelar i Jovic nadam se u revansu.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Dokle god mi komentarišemo ovde naše igrače, u negativnom kontekstu, a ja se trudim da to ne radim, a tompusarima se jebe, mi ustvari dajemo legitimitet njima.
Možemo li da ih smenimo?
Mi?
Imate po Bgdu svaki dan po neki šamar za besmislicu u saobraćaju...evo...da li je nekom palo na pamet da ode do zgrade, kuće, da sretne tompusare? Da ih nabode...da im pripreti...da ih mune laktom u prolazu...u kafiću...na ulici...pa ne žive oni pod staklenim zvonom??? Da im se bar kad se ukaže prilika, verbalno jebe mater ...da malo osete i oni topline...da se malo preznoje...da bar pomisle da neće to baš više tako moći...ne...mi kuckamo ovde ko papagaji, a to što ljudi koji idu na JNA, viču uprava napolje, sa za tompusare, bezbedne udaljenosti, e jeste mnogo ih boli kurac...Da me pogrešno ne razumete, svaka čast svakom ko može da ide svaku na JNA, ja ne mogu, i ne delim ovde nikakve pridike, ali bih Vas zamolio da ne vredjate naše igrače i Stanojevića...ne radimo mi to...nikada ni nismo...
Toliko vatre za jedan pristojan poraz...da jesmo igrali loše, ali šta očekujete? I zbog čega? Jel smo to dobili petardu? Jel smo to već ispali??? Pa ove će ciganske portugalsko brazilske prljave pičkice dobiti 3 komada na JNA.
A znate kako?
Tako što od večeras krene, odavde, lavina zajedništva, I vere u trenera i igrače, sa svim svojim limitima, I nedostacima koje imaju...al imaju i muda i pružite im podršku svugde, i uz imalo korektnu atmosferu na JNA, mi ćemo se plasirati u grupe.
Naš klub je okupiran. I u "upravi" i na tribini...bar jednom delu...okupiran je i u medijima, u savezu, u sopstvenoj državi...Pa šta očekujete? Da vezemo po terenu? Da nam igra Jovetić,Pavlović,Prijović ili neka zver iz liga 5?
E ako je on okupiran, bar neće biti isto to i u mojoj glavi i srcu...Ja ću da navijam za te igrače i Levisa, kao da je to tim iz najslavnije prošlosti...
A šta to treba Stanojević da kaže javno upravi?
A šta to on aminuje?
Jel treba da ih javno nabode, udje u klinč,sa tompusarima, pa da ga Vas nekih 300/400 isprati u neku novu Kinu?
Hoće li posle doći Nikolić ili Ivić?
Hoće,al u kurac...
Dobićemo tumbicu petardicu ili milinkovića ili eksperta Drulovića?
Ponavljam, strpimo se do revanša, pa ako ispadnemo, onda kritikujte...
Ja verujem da nemaju šta da traže na JNA.
Ja verujem i u titulu.
Ako tim i igrači ne mogu da budu bolji, mi možemo.
Dajmo im podršku.
Ja svakog igrača u crno - belom dresu volim.
Molim ih, ovim putem, ako neko od njih, ovo čita, izbacite ove dozemljake u četvrtak za nas...za Vaše verne navijače.
Doći će i ta sloboda jednom.
Do tada, živeo Partizan!
 
Последња измена од уредника:

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
A da vi prestanete da omalovažavate Lolu, on je ušao zato što Stanoje NIJE IMAO KOGA DRUGOG da ubaci. Čovek igra jednom u šest meseci po deset-petnaest minuta i vi ste našli njega da komentarišete.

Mi ni na jednoj poziciji nemamo adekvatne igrače. Od kad je došao Miljkon, Urošević je postao premija u odnosu na njega, niko ga ni ne pominje, kao da je u pitanju kvalitetan igrač. Da parafraziram onog komentatora Miljković nije promašio samo loptu, on je promašio karijeru, on nije fudbaler, Brežančić, Živković, Obradović nisu kvalitet takođe, dakle nemamo pristojnog beka, štoperski par nam je kvalitet Linglong Superlige a rezerve osim Ostojića nemamo, u veznom redu Jojić i Šćekić. Gospoda ne smeju da prebace loptu sa jedne strane na drugu da slučajno ne bi protivnički igrač presreo loptu, nego dodaju najbližem igraču koga vide, ako nema nikog, ispucaju napred. Krila Holender, koji uradi nešto korisno jednom u tri utakmice i Lazar M. koji igra kao rekreativac. Nemamo rezervu za Rikarda, niti napadača drugog profila.

I sve smo to znali, zašto se sada čudite lošom igrom? Imamo jačeg protivnika, igraju nam isti igrači koji su tu već godinu dana ili duže. Tek ste danas shvatili da nemamo ekstra kvalitetan tim?
Ja sam prezadovoljan rezultatom, igra nam je bila ispod očekivanja, ali Bože moj, to je što je, bolje nije moglo.

Imamo aktivan rezultat, protivnik nam je baš po meri, ako ih ne pobedimo ovde, ne zaslužujemo da igramo tu ligu Konfekcije, ako pobedimo u Beogradu i prođemo u grupe, lakše će se disati zbog finansija pre svega, nećemo morati da gledamo zbog trening kompenzacija da li će Vlahović u Siti ili Atletiko i za koliko, da li će Bleki ostati u Fiorentini...


ПФК МАЗОХИЗАМ, ЈЕДВА ЧЕКАМ РЕВАНШ НА ЈНА, БИЋЕ 2-0.


I da, pijan sam kao letva.
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.320
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Do sada sam branio Jojica, ali ova izjava za mocart je kap koja je prelila casu.

Prvo ga mocartsport najavljuje kao jednu od rijetkih svetlih tacaka u timu, a on izjavljuje kako Portugalci sem 2 gola nisu nista posbno pokazali.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Nisam tolko ljut zbog rezultata, sto zbog cinjenice da retardirana narkomancina lozi napacenu grobariju za pojacanja koja nikad ponudu videli nisu, a tim ne moze biti vise limitiran nego sto jeste. Deset vam mrtvih majki budjavih jebem odvratnici najodvratniji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top