Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Izgleda da ce Neca Mihajlovic u Spartak. Stvarno nam treba bek ap krilo za rotaciju jer Holender, Pantic i Suma to nisu, a Lazar nece bez povrede proci sezonu sigurno, pogotovo ne sa ovom kilazom...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
pa ja ako sam dobro razumela, Ćelavi dolazi na poziciju štopera.. Miljko ostaje nezamenjiv :p
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Mozda dovedu stopera koji ujedno moze da igra i centarfora, nesto tipa ciganin Milos Drizic,stariji se sigurno secaju njegovih rola u Sutjesci i Nisu.
Rešenje je Mitko Stojanovski, prvo poluvreme stoper, drugo u špica.

Sto se tice Celavog, ok mi je rešenje za rotaciju na stoperu, brzi je od postojećeg dvojca, brzo će se uklopiti, znamo šta da očekujemo od njega.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Svaka celavom cast,ali ne znam cemu se mozemo nadati sa ovakvom upravom i transferima. Stanoje cedi suvu drenovinu i sa ovim skromnim timom belezi korektne rezultate,mada je i sam saucesnik u ovoj propasti kluba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@CrazySerb

On je saučesnik što nas je:
- vratio na evro mapu
- vratio na prvo mesto posle Nikolica (u prvih 6 kola)
- vratio veru timu i atmosferu
- vratio neverne tome na stadion

Vrlo zanimljivo. Pošto moderacija ne reaguje na to da je Stanojević saučesnik uprave idem i ja na odmor da ne čitam šta pišete.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Izgleda da ce Neca Mihajlovic u Spartak. Stvarno nam treba bek ap krilo za rotaciju jer Holender, Pantic i Suma to nisu, a Lazar nece bez povrede proci sezonu sigurno, pogotovo ne sa ovom kilazom...
Pa u Spartak, gde bi išao drugo?Njegova karijera je u velikom padu a ne verujem da bi imao mesta kod nas da bude i u rotaciji.
Miletić na štoperskoj poziciji je ok, treba nam jedan štoper koji je drugačiji od sadašnjeg dvojca.
Ali nam je neophodan odličan centralni vezni, u oba pravca da igra, stranac.Mi moramo tu dovesti najplaćenijeg igrača.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
Jel to necemo da dovodimo samo da bi doveli ?!
Jel od tooooooliko fudbalera koje ste gledali jedino celavi ispunjava kriterijume

Jos jedno pisanje po navijacima od prelaznog roka

Govna

Ps nista licno protiv celavog ali on nije pojacanje, to je tapkanje u mesto
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Ja ne verujem sta citam za celavog, ima 30 godina, odigrao 30 utakmica prosle sezone, uvek je na visini zadatka i bori se kao lav, zna sistem, uklopice se bolje od bilo kog stranca, JEDAN JE OD NAS!
18824182-7494519-image-a-16_1569243766246.jpg
Dobrodosao celavi nas brate!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
Jaooooooo
Ljudi ne zanosite se

Zna sistem ?!
Koji sistem

Bice plate kad bude ?!
Nema obestecenja ?!
Daj i nama koji deo ?!
Zaboravi na bonuse ?!
...

To je nas sistem

Ovo je bre pisanje po navijacima sta vam je
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Ovi iz mozzarta pisu da dovodimo napadača.

"Iz Humske ističu da su krug kandidata sveli na dva imena, njhov identiet se zasad čuva od očiju javnosti, ali se očekuje da se posao sa jednim od njih okonča u najskorije vreme kako bi se novajlija registrovao u UEFA za mečeve grupne faze Lige konferencija."
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
@CrazySerb

On je saučesnik što nas je:
- vratio na evro mapu
- vratio na prvo mesto posle Nikolica (u prvih 6 kola)
- vratio veru timu i atmosferu
- vratio neverne tome na stadion

Vrlo zanimljivo. Pošto moderacija ne reaguje na to da je Stanojević saučesnik uprave idem i ja na odmor da ne čitam šta pišete.

Kakva bre evro mapa? O cemu pricas? Pa ovo takmicenje je gore i od onog bednog intertoto kupa svojevremeno. Ako mislis da je Partizanu tu mesto,onda bas i nemas lepo misljenje o klubu... Za atmosferu i ligu se slazem,samo ne znam ko se to vratio na stadion? Ista tuga kao i prethodnih godina,nikakav boljitak po tom pitanju zaista ne vidim. I da saucesnik je jer trpi da ga ovi mangasi iz uprave obmanjuju i zavlace laznim pricama o pojacanjima. Imamo verovatno najgori prelazni rok ako ne u istoriji kluba,onda sasvim sigurno od kako pratim isti...
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Covece mi smo u mogucnosti da sastavimo svih 11 iskljucivo od povratnika u klub.
Nisam znao da ce tako nesto ikad biti moguce ali eto nas i tu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top