Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Miletić je bolji štoper od ova dva koje imamo sada, to je činjenica.
Prvo, bio je neophodan jedan malo drugačiji tip štopera, a Miletić to jeste, ja se sećam protiv Dinamo Kijeva kada je ubio onog njihovog špica u skoku, poskidao mu je sve lopte.
Po meni je ovo dobar potez.
Al nama je najneophodniji centralni vezni, mi nemamo dugo igrača koji igra u oba pravca i koji je brz.Koji će da iznese loptu ili da brzi pas za kontranapad.
Smatram da nam je to neophodnije od krilnog napadača.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Pa dobro, po mojoj nekoj viziji nama su i potrebni rezervni stoper i spic a ne prvotimci u ovom trenutku nazalost. Tim se lavovski borio i izborio ligu konferencija koja je realno treci rang takmicenja, i ne bi bilo posteno da bilo ko izgubi mesto startera, a dovoljno smo jaki da prodjemo grupu. Jovic, Markec i Pantic moraju da igraju, a mnogo bi ruzno bilo dovesti nekog stranca koji bi uzeo Sumino mesto, jer je on nadam se konacno pokazao sta i koliko donosi.

Celavi je super za rezervnog stopera, a ako spic bude neko ko moze da daje golove u domacem prvenstvu, bice ovo dobra sezona.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Kad smo kod već ćelavog, vidio sam ga u četvrtak ( utakmica LK ) na parkingu gdje je parkiran autobus sa igračima, ulazi u svoje auto sa djevojkom, da li je došao u svojstvu navijača, sigurno jeste, da li se iza toga krije budući ugovor koji treba potpisati s klubom, vidjecemo u narednih nekoliko sati/dana.
Јесте, био је Ћелави и у четвртак и јуче у ложи на Истоку, кад је улазио доле на средини трибине, изгрлио се ту са масом(у четвртак) док је јуче било свега осим масе која стоји доле и уз наравно добацивања 'враћај се' рекао 'стижем' тако да је ово донекле очекивано.
Надајмо се да ће и због себе а и због нас играти штопера.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.963
Локација
NbG
Pitanje koje nosi najveći broj bodova prilikom pregovora oko dolaska u klub, koje vodi vrsni domaćin u poslovanju M.V. :
- kasni Vam plata mesec dana, šta radite u tim okolnostima, kako reagujete...?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
5 postova izbrisano.
Još neka besmislena poruka i biće poena i direktnih banova.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Od sad svako etiketiranje i stavljanje znaka jednakosti između Aleksandra Stanojevića i uprave FK Partizan se kažnjava banom od 2 nedelje, ako se ponovi onda 6 meseci.
Ја бих замолио да се то исто односи и на називање Станојевића погрдним именима из циганске кухиње типа Станоје од Шамрока и сл.

Исто бих увео и за омаловажавање сезоне 2010. али ајд да не претерујем.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.750
Reaction score
11.439
Локација
.
@batakpudla Naravno, svako omalovažavanje trenera će da povlači direktan ban kako sam prethodno napisao. Sprdnja sa trenerom dolazi iz kuhninje onog imbecila i psihičkog bolesnika kom ni jedan psihijatar ne može da pomogne pa sa tom sprdnjom možete nastaviti kod njega na kanalu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ćelavi je super za rotaciju, ništa više od toga, čovek je odustao od ozbiljnog fudbala negde posle ispadanja u Hagu.
Nadam se da ga na beku nećemo gledati jer je i Miljković bolja opcija od njega.
Na mestu zadnjeg veznog i beku nam mnogo više škripi, ali svakako dobrodošao nazad. Za opciju više, skroz prihvatljiv.
Transfer politika gde vraćamo samo povratnike dovoljno govori o tome kako se (ne) vodi klub.
 
Последња измена:

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Drago mi je da se vraća Miletić, zadužio nas je onim golom protiv Moldea. Šteta što nije uzeo više para u toj Arabiji, pitanje je koliko će ovima oprostiti plata...
A za tog napadača se samo nadam da neće doći da popuni broj, nego da je u pitanju neka "aždaja". :confused-smiley-013:

Izgleda da je neko šapnuo upravi da može da se uzme lep novac ako se napravi rezultat u Evropi, nemam drugo objašnjenje otkud to da sada dovode pojačanja...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Većina nikad nije zadovoljna. To je u principu gen kod ljudi.
Nemoj da zezas covece.

Generalno nemojte da se zezate.

Prvo, meni je Celavi isto mnogo drag lik i volim igrace koji nisu malokrvni, to cesto i naglasavam.

Ali nemojte da se ponasate ko da ga nismo gledali. Covek stoper ne moze ni u snu da bude. Hvala bogu pa je neko napisao vec tu njegovu anticipaciju, inace bih pomislio da sam lud.
Mi smo preko coveka, dok je igrao na stoperu, direktno primili more golova iskljucivo zbog toga sto uzasno, ali blago receno uzasno, ceni loptu.

Moze da igra iskljucivo beka!
Tu bih svakako gledao radije njega nego Miljkona.
Ali ni tu nije kalibar za Partizan.

Evo ja stvarno ispizdim kad citam ove stvari bez nekog posebnog razloga. Prosto me nervira i uzasava da citam neke opise za coveka koji nam je bio pred ocima toliko vremena.
Kao kad su dolazili Miljkovic i Pantic. Nemojte aman! Pritom ne zelim da poredim Miletica sa njima, jer je ljudina za obojicu i igracina za obojicu, ali isti modus operandi oko dolaska i opravdavanja istog. Znaci nemojte.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
@Dino
Pricas o Miletiću koji je igrao za ekipe u kojima niko nije znao ni ko pije ni ko plaća, jedino sto se znalo, jeste da cemo na kraju avgusta imati - 6.
Sada covek dolazi u ozbiljan sistem gde se tačno zna ko sta radi i ko ima koju ulogu u timu i videces koliko ce Miletić kvalitetnije izgledati na terenu( bas kao i Pantic sada vs Pantić ranije).
Ajde sad i spic!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Јесте, био је Ћелави и у четвртак и јуче у ложи на Истоку, кад је улазио доле на средини трибине, изгрлио се ту са масом(у четвртак) док је јуче било свега осим масе која стоји доле и уз наравно добацивања 'враћај се' рекао 'стижем' тако да је ово донекле очекивано.
Надајмо се да ће и због себе а и због нас играти штопера.
Сигурно ће бити штопер. На беку су Миљковић и Живковић и једино можда буде трећа опција ту али само ако ни један ни други не могу да играју. Ћела ће да донесе ту конкуренцију и квалитетнију ротацију на штоперској позицији која нам је требала, видели смо да је Вујачићу мало фалило да се повреди, није оно наивно било. Остоја је стари лисац али није физички као раније, може да заврши неке утакмице по лиги али ове јаче тешко. Баш ме радује повратак Милетића, тотално се уклапа у овај моменат који имамо. Средина нам је мало дефицитарна са играчима. Лолу не рачунам у играча. Здјелар, Шћекић и Јојић. Треба ту још један играч у конкуренцији за те две позиције. Натху је то природна позиција али ем га Станојевић не рачуна ту ем је Сума повређен. Павловић исто није за те позиције.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top