Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Монохроматски (у једној боји) логои су данас тренд, ради многих ствари зато многи клубови поједностављују лого. И то ми је заиста ок.
Такође ми се свиђа једноставност дреса, и једна мања замјерка јесте да ако је кренуло са златном онда су сви детаљи требали бити златни.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Lepi dresovi, dobra fora sa grbom napred, moderna fora sa grbom u jednoj boji, ali opet ima neshvatljivih grešaka. Dizajner sam, možda jeste profesionalna deformacija, ali na šorcu su logo evrokupa i broj igrača toliko blizu da je nerealno da to neko nije primetio. Plus logo globosa pozadi je preveliki, koliko god para da daju, ne treba im toliko mesta.

Ali hajde, lepo je u globalu.
Napred Rade Zagorac, daj nam znoj, pokaži muda
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Lepi dresovi, dobra fora sa grbom napred, moderna fora sa grbom u jednoj boji, ali opet ima neshvatljivih grešaka. Dizajner sam, možda jeste profesionalna deformacija, ali na šorcu su logo evrokupa i broj igrača toliko blizu da je nerealno da to neko nije primetio. Plus logo globosa pozadi je preveliki, koliko god para da daju, ne treba im toliko mesta.

Ali hajde, lepo je u globalu.
Napred Rade Zagorac, daj nam znoj, pokaži muda

Kada se bolje pogleda, totalno si upravu. Mogli su staviti sve na crnom dresu zlatne boje, sem eto mozda brojeva, mada i to je moglo i opet bi bilo top. Msm da NIS i MTS ne bi imali nista protiv da budu zlatnim bojama (boje pobednickog pehara). Meni je to prvo zapalo za oko, ali dres mi je generalno lep, ali kada vec ulazimo u tematiku, imas pravo sto se tice zlatne boje. :)
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Помешај ове ноћи црну и златну.
Код кошаркашких дресова генерално је највећа замерка стављање грба на десну страну.Не знам како и зашто се тачно почело са тим трендом. Грбу је место изнад срца.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
То што је грб на десну мислим да је због правила ЕЛ и ЕК.
Silja
За близину лога ЕК и броја јесте близу, мада и ту је могуће да је због правила ЕК.
Генерално мени су дресови јако добри.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
То што је грб на десну мислим да је због правила ЕЛ и ЕК.
Silja
За близину лога ЕК и броја јесте близу, мада и ту је могуће да је због правила ЕК.
Генерално мени су дресови јако добри.
To sam pomislio i ja, moguće je i da je samo za promociju ovako, a da će malo pomeriti u pravim utakmicama.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dresovi meni jesu vrh al ne volim zlatnu da ga jebeš... :D Nekako mi čuči ko da je zlatan zub... Ali jeste zaista lep dres...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Rade Zagirac žvaće žvaku dok se obraća prisutnima na promociji dresa i drži ruku u džepu. O časti da nosi kapitensku traku govori kao ja dok nosim flašu piva... Nadam se da će imati nekoga ko će da mu objasni neke stvari. Sam Žoc je rekao "vi ste košarkaši Partizana i predstavljate Partizan na svakom mestu..."
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Vredi pogledati ovaj materijal od Dreksela. Lepo osveženje od Partizan TV. Čini se da je jako fin i kulturan momak... Mislim da će on biti vrlo koristan ove sezone. Baš bih voleo da uspe!

Vezano za dres, jako interesantno i nesvakidašnje. Voleo bih da Under Armour ostane sponzor još bar 5 godina.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.671
Локација
vaginamandibularia
Ma ajde
Ne valja ovaj drekselov video materijal uopste
Razmece se poznavanjem engleskog
Hvali se kako konzumira kafe a satro sportista, sigurno je i narkoman pride
Nije mogao ni da nacedi znoj iz dresa i peskira, znaci trenira slabije od kapitena
A onda iskazuje nelojalnost klubu spominjuci predhodni, onlinmladost ili sta god
Nije se zahvalio precednicima ni jednom
Umesto da postavi pitanje o prvim utiscima, srbskoj kujini i slicno on provocira prvog pleja i nabija mu stres zeleci da sazna koliko je poena planirao da da zlatiboru. To je prakticno antisemitizam i dovoljan dokaz za Uefu da zakljuca stadijon za ligu konfekcija
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Prednja strana dresa mi je stvarno odlična i sviđaju mi se detalji, ali ovo Ostojino osiguranje je toliko napadno napisano na leđima da mi je upadnije od prezimena igrača.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Meni se dres sviđa i da napomenem ovaj prethodni sam kupio pre mesec dana drugu za rođendan i vrlo sam zadovoljan kvalitetom i izgledom dresa. Pritom ovo pišem kao neko ko skuplja Partizanove dresove doduše uglavnom fudbalske sa izuzetkom jednog košarkaškog.
I najverovatnije da ću i ovaj košarkaški da kupim, samo da u toku sezone odlučim crni ili beli i još veći problem je od kog igrača.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
Nikako da prokomentarišem Želimirov intervju.... Žoc je lisica stara, u najpozitivnijem smislu... to što je on rekao da nema ugovor sa Partizanom, i da mu isti ne treba, nije slučajno. Da se razumemo, ja ne sumnjam ni jednog trenutka u njegovu emociju, ali ovo meni liči na neku vrstu "pritiska" na Ostoju. Zašto?

Prvo, zato što je Ostoja zaslužan za Želimirov povratak, koliko i ja - znači 0% (možda sam ja čak i zaslužna 0.00000001% jer volim klub, a Želimir se delom vratio i zbog ljubavi navijača), a sada ima neko u klubu ko je bespogovorni autoritet i kome će javnost i navijači verovati više nego njemu. Teško da može sad da mu se ponovi situacija kao sa Trinkijerijem, da pusti priču da je trener tražio kule i gradove.

Zatim, zato što je Ostoja, poltrončina kakva je, možda i mislio da taj način (nepotpisivanjem ugovora sa trenerom) može da sebi obezbedi prednost u odnosu na Žoca - bilo da je sam smislio (što mi liči na njegov prevarantski mozgić) bilo da je dobio direktivu, u stilu "ako ne budeš radio kako ti kažemo, svakako nemaš ugovor sa klubom"

Naravno, postoji mogućnost da je ovo sve moja "teorija zavere" i da je ovo Žocovo "ja tebi vojvodo-ti meni serdare" zaista tako... iskreno, ne verujem, mislim da je ovo Želimirova taktika da zaštiti klub.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Zna li neko zasto je poslednjih 5-6 godina prekinuto tradicionalno predstavljanje novog tima koje je bilo na Kalisu ili u Pioniru uglavnom. Ima li sanse za tako nesto ovd godine, ima li neko neki info o tome? Mislim da marketing moze i mora dosta bolje da radi, jer u klubu trenutno imamo najvećeg trenerskog ambasadora na svetu, pogotovo na yt gde fale neki mozda podcasti, ozbiljnjiji intervjui, neke specijalne emisije i zanimljivosti za navijace...

Sve u svemu ne kazem da je los marketing, ali moze i mora dosta bolje, pogotovo dok je Zeljko trener.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top