Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

predragrobar

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
1
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Biću iskren, skoro sve ovo sam i očekivao, okej nisam baš očekivao od 11.09 nego od 09.11.

Madar, malo je mekši u duelima, znam ima samo 20 godina, 1.90 80kg. pri završnici utakmice imao je veliku želju i u toj želji prodao par lopti, ALI zaboravimo sve to.

3/3 za 3pt i to kakve tri trojke

1. rezultat 90-93 na 1.06 do kraja 1. produžetka
2. rezultat 104-108 na 3.03 do kraja 3. produžetka
3. rezultata 112-110 na 1.13 do kraja 3. produžetka

Prve dve trojke su nas izvukle da uopšte i ostanemo u utakmici, treća je skoro stavila tačku na utakmicu
YAM MADAR :respect:respect:respect

i Miletić je lepo iskoristio svoje minute u poslednjem produžetku :clap:clap
Druge igrače nema potrebe spominjati nisu bez raloga bili prošle godine u GSW i na F4 :respect:respect:respect
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Moja zapažanja sa utakmice.
Madar, dečko koji je talenat i koji će biti pravi nosilac igre u budućnosti, odlična odbrana danas.
Smajli, ne zameram mu što promašio bacanja i što smo otišli u produžetke, odradio je utakmicu za desetku. Bio lažna petica i dominirao je.
Ledej, odlična odbrana, dobar skok, mek šut, bez zamerke i za njega.
Panter, fino odigrao i u napadu i u odbrani, tek će da puni koševe.
Avramović, trudi se i ja ti poštujem, nekako imam osećaj da će tek da eksplodira.
Mur, malo lošiji napad ali solidna odbrana, nije se trenutno pronašao ali ne brinem, čovek je šuter, tim se još uigrava, tek će biti akcije i akcije za šutere.
Kuruks, danas sem odbrane, u napadu baš tanko, nadam se samo da mu loš dan.
Dangubić, otpisan od mnogih ali vidi se da je od kad došao Željko mnogo bolji igrač.
Miletić, baš tanko ali pri kraju utakmice se malo popravio.
Trifunović, mora mnogo mnogo bolje, kao da se uvukao strah od Željka i možda mu to stvara dodatni pritisak.

Utakmica: Zaista odlična utakmica, prvo poluvreme vrhunsko, ostatak utakmice iako smo izgubili 15 poena razlike i otišli u produžetke, meni je to drugo poluvreme bilo još lepše, to stvara karakter ekipe, da kad padne da se digne i pobedi. Imali su svaki put ekipa Monaka napad za pobedu ali mi se odbranili i to je ljudi za poštovanje.

Generalno za ceo tim: Ekipa je sklopljena pre mesec dana i ne možemo da očekujemo magiju ali kako ide vreme, bićemo ubitačni. Danas pao Monako, sutra u nove pobede.

Šta nam fali: Definitivno jak centar. Danas je Smajli igrao lažnu peticu ali to nije rešenje. Prvenstvo Madaru treba jak centar za pik n roll kao i da skuplja lopte u skoku.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
PARTIZAN: Panter 21 (3as), Ledej 23 (5sk), Dangubić 3, Miletić 4, Madar 19 (3-3 za tri, 3sk, 7as), Kuruc (5as), Avramović 9 (7sk, 6as), Stepanović, Smailagić 32 (4-3 za tri, 8sk, 2as), Mur 6, Glas, Trifunović 3.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Gde Panter sakupi 21 ja ne znam. Bravo za Smajlija,nadao sam se da moze ovako. Treba nam centar vidi se da nemamo,drugo poluvreme su spustali dole nismo mogli da branimo nikako. Bravo za pobedu,mnogo nam je vazna. Zao mi je sto nemamo finale sa Uniksom,publika bi za nas bila ali cujem da je Fener dobio i to je sudija navukao za njih na kraju tako da to i nas ceka. Volim protiv Perasovica,slosi mu se kad vidi Partizan.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Gledao sam uzivo samo prvo poluvreme, sada cu da pogledam preostali deo utakmice.
Da li je Trifunovic posle one gluposti u napadu kada je krenuo na ulaz, a desno u cosku imao samog igraca, posle cega ga je Obradovic odmah izveo, ulazio ponovo u igru?
 

AntraX

Početnik
Учлањен(а)
08.09.2021
Порука
32
Reaction score
65
Локација
Srbija
Bravo Partizane !
Dobra utakmica, vidi se da nam fali centar. Dosta lopti su uhvatili pod našim košem i tako se vraćali u život.
Kuruks prilično neubedljiv, bar do sada...
Sve u svemu :respect:respect:respect
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Željko je od Smailagića napravio lažnu peticu koja je osvajaču Evrokupa strpala 30 poena.
Pretvorio je tim u efikasne trojkaše.
Sve rotira, sve menja. imamo snage i za produžetak.

čovek je bukvalno mitsko stvorenje.
baš svima bravo i žao mi je što sam propustio završnicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top