Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tek u Grčkoj ima da ga dočekaju kao Boga! Samo ako bude publike....
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Prvo poluvreme nisam stigao da pogledam, dok drugo ono sto sam video je normalna pojava u ovom pripremnom periodu.

Alen Smajlagic je bio brutalan danas, Madar takodje, obojica su igrali kao da imaju po 10 EL iza sebe mada mozda je i kvalitet protivnika to dopustio jer hteli mi to da priznamo ili ne Monako nije Barsa ili Efes vec stabilan EK klub.

Ne sumnjam u Zeljka da ce on ovo da zategne do pucanja, bice lepa sezona pred nama.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Били смо боља екипа дефинитивно, они су под кошем имали предност и ту хватали прикључак за нама, као и индивидуалним квалитетом Анђушића и оног малог. Фалио је брат Мозли под обручем. Мур је показао да је више шутер него креатор, он је по мени пристојно одиграо. Куруц има неоспоран квалитет, труди се, трчи, али је видљиво да има проблем са самопоуздањем. Биће то све добро до почетка сезоне.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.822
Tacno sam znao, nije ni pocela sezona, a cupanje kose vec u samom startu :D
Za ovog Smailagica nisam znao, ali covek sutra vec moze da igra u bilo kom Evroligaskom timu i na evroligaskom nivou, ah zaboravio sam da nam je sastav planiran da izbori istu tu Evroligu.
Madar odigrao kao mator, malo me potseca na Karlosa Aroja :D
Panter i Lidej klase, oni i bez forsiranje mogu po 15-20 poena u krem kupu i Aba ligu.
Kuruc bas los, ne znam sta je taj momak radio u NBA.
Nemam vremena za neku opsirniju analizu, ipak je vikend treba se izaci i proslaviti dupla pobeda danas.
Cekamo sutra Fenera i startnog centra koji nam nedostaje da zatvorimo sve!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Tacno sam znao, nije ni pocela sezona, a cupanje kose vec u samom startu :D
Za ovog Smailagica nisam znao, ali covek sutra vec moze da igra u bilo kom Evroligaskom timu i na evroligaskom nivou, ah zaboravio sam da nam je sastav planiran da izbori istu tu Evroligu.
Madar odigrao kao mator, malo me potseca na Karlosa Aroja :D
Panter i Lidej klase, oni i bez forsiranje mogu po 15-20 poena u krem kupu i Aba ligu.
Kuruc bas los, ne znam sta je taj momak radio u NBA.
Nemam vremena za neku opsirniju analizu, ipak je vikend treba se izaci i proslaviti dupla pobeda danas.
Cekamo sutra Fenera i startnog centra koji nam nedostaje da zatvorimo sve!
Super sto nemas vremena…
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.883
Локација
Beograd
Smajli nemoj molim te da igraš ovako dobro više, ima da te traži GSW nazad! Kakav je ovo igrač sada a kakav će tek da bude a ono što je najbitnije od svega je da je dobar momak, nekako deluje neiskvareno, videlo se to u onoj situaciji kada je razgovarao sa sudijom i nasmejao se baš onako dečački...ne mogu ni da zamislim šta će raditi abaligašima. Nadam se da će se i Kurucus resetovati, deluje da ima problema sa samopouzdanjem, kao da je nesiguran u sebe, trebaju mu poeni u rukama.
 
  • Like
Reactions: BaX

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Radim u košarci, živim od košarke (koliko se može), i ne pada mi napamet da išta tupim i analiziram ove i u sezonama koje dolaze dok je Želimir tu! Napred Partizan, Želimir institucija!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Милина је било гледати.
Момци су били одлични, показали велику жељу и заслужено славили. Екипа је јако талентована и има велики потенцијал. Само Дуле поред Жељка би још могао то да укроти. Могу да замислим како би тек гризли пред пуним Пиониром. Ни освајач ЕЛ се ту не би много наиграо. Дајте тај Салетов Фенер у финалу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top