Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.671
Локација
Beograd
Ušao u smenu pred kraj utakmice, telefon zabranjen, a ja se non stop u klonju sklanjam kao napaljeni tinejdžer, kad odosmo u drugi produžetak, javih se i po klopu da idem kao da sam najmlađi, a ne najstariji po stažu, a sve zarad prijateljske utakmice. Bojim se za sebe kad krenu takmičarske... Odmah se vidi širina kada je tu Panter i mislim da nam fali 5 da bukvalno idemo kao valjak, bez da gledamo ko je preko puta i gde se igra. Madar će samo da raste, strahovit potencijal u momku, a Smajli je iskidao, imao sam utisak da namerno daje na što više različitih načina poene, čisto da bi dokazao da je do juče sa Grinom i Karijem, makar na treningu. A da, trenutak keza na licu iako tek kraj treće beše, banančuga Glasa, vratio je lika u detinjstvo.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Али онај потез Мадара, одоше колена Монтејунасу... Баш ми је драго да имамо још једног Израелца поред Натха... Нација поноса, пркоса, борбе, просто легну уз Партизан...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
WPqQyo.gif

lR72o1.gif
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top