Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Uzdam se u Zeljkovu sposobnost da obuzda “ludu” Lesorovu glavu i da nam ovaj ne rastruri svlacionicu… U svakom slucaju Kopriva prvi centar, Lesor drugi, Miletic u ABA2….
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.439
Reaction score
11.868
Локација
Beograd
Konacno.Najbolji centar proslogodisnjeg Evrokupa ne moze da bude los apgrejd ekipi koja pretenduje da osvoji isti taj Evrokup,a i vec je natrpao fmp ove sezone.
Dobrodosao.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Ako smo gađali peticu Lesorovih kvaliteta onda smo džaba čekali do sad. EK centar s tim da ništa što je smrdelo u FMP dresu ne bih dovodio u Svetinju, jednostavno su maleri po klub.

Može se reći da smo ga doveli da nam otalja posao.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.652
Reaction score
5.503
Igrac koji je bio jedan od bitnijih u monaku za osvajanje ec prosle godine ne moze nikako da bude ciganski otpadak. To onda mozemo da kazemo da su Gist i Kinzi npr nasi otpatci, a realno nisu. Sta je onda bio Ceda Vitkovac :D?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislim da Lesor moze da bude dobar jer je pokretljiv centar kakav odgovara nasoj igri za razliku od recimo Raduljice za koga ti treba sporiji napad,pozicioni.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Igrac sa EL iskustvom, sto je jos bitnije igrac sa trenutnim kvalitetom za EL. Mnogi ga pamete po onome sto je igrao u ciganki, ali je od tad dosta napredovao, tako da ocekujem da ce nam biti veliko pojacanje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Lesor je odličan i veoma potreban da se EC osvoji. Imam samo jednu veliku želju: Da vidim izraz lica kolegijuma psihologa koji su dali izveštaj Žocu :buhaha :buhaha :buhaha :buhaha Tipa,"do kraja sezone bi trebao da izdrži! :buhaha:buhaha:buhaha
Ko da izdrži?! Lesor, Žoc ili mi?!
@Paja Čutura, za mene jesu, jbg, dodajem i voldena na taj spisak, čisto da ne bude "spala knjiga na dva slova", iako ih ima još, jbg...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izvinite, pogodila me ova vest bio sam budan celu noć da bih video rasplet.. Malo šale nije na odmet.


Tačno se vidi da je igrao kod cigana :buhaha :buhaha :buhaha

Da ga je Dule vaspitavao, naučio bi neke druge reči i čitao bi Andrića. Ovako, moraće Žoc da ga prevaspitava :D

Žoc 1: Kada dovodim igrače, uvek konsultujem tim psihologa i nećete verovati koliko se njihov izveštaj poklopi sa onim što dobijem na terenu;
Žoc 2: Uvek kažem svojim igračima da vode računa kako se ponašaju, oni predstavljaju Partizan šta god da rade...

Šalu na stranu, ovo je izuzetan posao odrađen iako meni malo mrzak, odličan je!

Ko da izdrži?! Lesor, Žoc ili mi?!

Svi zajedno :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top