Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Zoran Savić - ozbiljan čovek, na pravom mestu.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
188
Reaction score
1.283
Локација
Po
Objektivno, najveci dobitak ovog pojacanja-rasterecenje Smajlija i LeDay-a! Pocrkase jadnici na neprirodnim pozicijama.
Dusa u nosu, nude je Bogu, Bog je nece! U stvari, mozda bi i uzeo ali... zagalamice Zelimir pa je bolje ne kaciti se sa njim ::)
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Objektivno, najveci dobitak ovog pojacanja-rasterecenje Smajlija i LeDay-a! Pocrkase jadnici na neprirodnim pozicijama.
Dusa u nosu, nude je Bogu, Bog je nece! U stvari, mozda bi i uzeo ali... zagalamice Zelimir pa je bolje ne kaciti se sa njim
Ko god da je došao, bio je preko potreban... Prvo, da bi Ledej igrao 25,a ne 35 minuta... Drugo, da bi Smajli igrao na prirodnoj poziciji, gde će iz širine da bude mnoooogo opasniji, a gde u odbrani neće moći toliko da ga uvlače u pik, koji ne može da odbrani... Treće, dobili smo meso, mnogo mesa koje će donositi bonus 5+ skokova po meču... Znači dobit je višestruka, a da li je moglo bolje... Sigurno, ali smo se ispalili sa Petruševim, pa je ovo iznuđeno rešenje... Jedino je možda Tarik Blek bio malo bolja opcija od svih slobodnih, ali šta ćemo... Idemo i dalje sa podrškom na max, pa dokle doguramo... Nadajmo se najboljem, jer najboljeg i imamo...
P. S. Kad bi moglo i jedno plejče, koje ima više od jedne asistencije po meču, bilo bi lepo... Evo kod mene u Nišu ima jedan momak... Nema klub, a ima bogato evroligaško iskustvo...
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Dobrodošlica Lesoru. Želimir je rekao svoje, i ja očekujem da će se, pre svega, popraviti građenje skoka u odbrani/napadu. Takođe bi trebali igrati bolji pick n rol i pick n pop.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Iskreno sam ocekivao nekog iz SAD da dovedemo, nadao sam se boljem centru. Da svakako ce nam znaciti jer nismo tu imali sem Balse pravog centra ali daleko od toga da sam nesto posebno impresioniran Lesorom. Tip ima dosta dosta nizak kosarkaski IQ, vrlo lose koristi svoje atletske sporobnosti i zna biti bas uzasan u odbrani pika. Koliko to moze Zeljko da popravi ne znam ali ne ocekujem bog zna kakav napredak u tim segmentima, ni Zagorac nista nije napredovao, prosto neki igraci inaju te neke falinke koje nikad ne isprave a Lesor nije klinac od 18 ljeta. Ali kako god bolje on nego da nemamo nikog, steta sto se nije pokusalo sa Nokom, i on niie bas u prvom planu u Baskoniji koliko sam upratio, a bio bi dosta bolje rjesenje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Lesor je uzeo Evrokup i bio je prvi centar svoje ekipe, i bio je dominantan. Momak sigurno ima ogranicenja za neki ozbiljan nivo, ali iz tog razloga je potpisan do kraja sezone, pa cemo za dalje da vidimo. On je za ABA i Evrokup odlicno pojacanje, plus sto ce napredovati kod nas. Nnoko ima 17 minuta u Baskoniji i igrac je pod ugovorom, nije bas realna opcija. Licno ja se jesam nadao nekom boljem pojacanju ali to je sve zbog neke ljetosnje euforije i to nije realno stanje, tako da sam zadovoljan sa Lesorom i mislim da to jeste ono sto nam fali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top