Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Iskreno, obojica su i ranije imali dobre utakmice, nego je sad bila ubedljiva pobeda pa se ide u drugu krajnost.
Pristup je onakav kakav treba da bude, bio je i pre uz par izuzetaka na nekim utakmicama, nego mi volimo da dramimo i da pametujemo.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Iskreno, obojica su i ranije imali dobre utakmice, nego je sad bila ubedljiva pobeda pa se ide u drugu krajnost.
Pristup je onakav kakav treba da bude, bio je i pre uz par izuzetaka na nekim utakmicama, nego mi volimo da dramimo i da pametujemo.
Volimo da pobedjujemo.Pristup je pristup, a pogodjen sut je pogodjen sut.
Pristup ima i Danguba, pa jebiga.
Pobedili smo jer su se njih dvojica prikljucila nosiocima, u nekih 7-8 Minuta Madar je i sam bio nosioc, iskreno, prvi put u ozbiljnoj utakmici.
Trifa je ceo mec maltretirao Mekintajera, pogodio par otvorenih trojki.
Da je sve ostalo na Panteru, Ledeju i Lesoru, ne bismo ni pobedili.
Kako god, samo nek nastave ovako.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Izvanredna atmosfera večeras. Podsetnik na Montepaski, Unikahu, Lotomatiku i slične susrete u onim najboljim godinama.

Apropo utakmice, Balša sada i pre 6 meseci nisu isti sport. Kakvo poboljšanje.
To kako je Trifunović jurio Mekintajera je za sve pohvale sveta a pritom je odlično igrao u napadu.
Lesor i LeDej povukli kad je bilo tesno.
Tristan pripaljuje prvu i cepa mrežicu, biće mali dobar.

Preko potrebno razvlajivanje.
U NIŠU PO KUP!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Kako god, samo nek nastave ovako.

Pa da, ja i kažem, nek nastave ovako, a mogu i bolje. Samo da ne krenu opet samoubistva kad odigraju sve isto ali da lopta neće u koš, ili kad protivnik ubacuje sve živo preko ruke.
Valjda je već svima jasno da ova ekipa može mnogo, neće to jedna ili dve utakmice da promene
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Trenutno Lessor I dalje dosta ispada kod preuzimanja. Vrlo često zbog toga ostane trojka sama, jer drugi pokrivaju.
Čini mi se da mu naidju momenti sa naglim padom konc, naročito u odbrani.

Ako bi to popravio. Tek bi bio zver.

Takodje čini mi da vrlo često kad uhvati skok nikako ne razmišlja da vrati loptu nazad nego hoce on da zavrsi.
To ponekad može da mu se obije o glavu.

Koliko drugacije izgledamo s ozbiljnim centrom
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Bravo deco bravo tamna braćo.

Da mi je neko rekao pre 3 godine da će mi omiljeni igrač biti Lesor, verovatno bih gledao bilijar uzivo od tad.

Sledi po običaju krš odigrana utakmica. Ajde da vidimo da li smo prevazišli gluposti..

Trifa popravio tj ubrzao rad nogu..
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Promukao i nije mi krivo...
Aleksa neozbiljan dečko, jako neozbiljan u ozbiljnim tekmama.
Zagor i Dangubić, gospode Bože... aj imao Rade i neke dobre momente, ali oni loši su sramno loši, nedopustivo je to za jednog kapitena...
Koliko ispada u odbrani često Lesor i svaki put neko sam na trojci ili 45 ili mrtav ugao, jedina mu je to greška ostalo odlično... mora i može bolje u odbrani.
Trifa samleo kmma.
E da kada "imaju" neku ekipu, nema bre gluposti, nema padanja, ako možeš da ih slomiš, lomi odma, grizi, gazi, tuci, udri!

Ledeja i Pantera neću da komentarišem. :)
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Нема шта паметно рећи, после битке сви генерали су паметни. Ствар која ми боде очи је Мадаров страх од шута за три. "Милион" пута је био у ситиацији да шутира. Очигледно да има страх од промашаја. Када мали буде саставио три везане тројке, е онда ће то бити оно што се од њега очекује.
Лесор!!! :respect
Надам се да нећемо имати падове као против Борца, па да нападнемо куп.
И даље сам разочаран посетом. Партер је био полупразан. Сетите се пре две године против Будућности у Арени када је оборен рекорд АБА лиге. Додуше, појединачне карте су скупе.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Nije ova utakmica nista jos uvek pokazala, oni ipak igraju u ritmu koji nam odgovara, ali me bas raduje ova pauza od mesec dana u EK. Onda ima smisla da se forma tempira za Mart, I da onda pokidamo sve.

Najbolja opcija bi nam bila da Valensija bude ispod nas I onda nece biti toliko tezak put ka finalu. Onda imas Gran Kanariju u gostima, sto bi trebalo da bude za nijansu lakse nego Huventud u gostima i to je to...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.148
Локација
Žrnov
Samo da dočekam u ovo malo zdrave pameti što mi je ostalo, da Dangubiću vidim leđa...

Biće od Jama nešto... čim je bio na korak od davljenja :buhaha
Valjda smo se malo povratili što se tiče samopouzdanja... da zgazimo sad u Kupu sve redom!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ja bih u tom kupu pustio mlađu gardu da igra po 35.. Ne bih Pantera, Lideja ni skidao..

Ložana smo na kup jer smo samo to uzimali zadnjih godina, a realno osim zicera da nas neko otruje, povredi i sl., ne donosi mnogo šta.
Menjao bih kup ceo za jednu kvalitetnu utakmicu na strani u evrokupu ili Abi u ovom momentu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top