Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Avramović, Zagorac i Dangubić nisu igrači za Partizan i to je jasno kao dan...

Avramović +/- 1
Madar +/- 19

Nadam se da će konačno da se oslobodi Izraelac i da krene da šutira jer stvarno ima odličan šut, najbolji u timu posle Pantera. Panter inače 100x više plej od Alekse, a i od Madara koji igra kao dvojka...

Lesor neverovatno pojačanje.

Ako se oslobodimo ove trojice biće nešto od ove sezone!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Čini mi se da Lesor postade glavni za atmosferu u ekipi, a bogami ne žalim se ni na doprinos na terenu. Za sada opasno igra.

Zaista ne pričam zato što sam pod utiskom vecerašnje njegove igre, to mislim od početka sezone, Madar mora da bude prvi plej , a kada igra nezainteresovano tući ga loptom na klupi minut pa opet nazad u igru. Avramović nije plej zaglavljen je između 1 i 2, isto važi i za Mura čije je i odbrana veoma upitna. Madar kada hoće , sa loptom može sve, ima i asistenciju i meku ruku, ima i prodor, odbranu igra odlično , kretanju nogama , čita igru. Biće paklen igrač , samo da se malo trgne, on u ovom Partizanu mora da ima 25 minuta , osim ako ne dovedemo Slukasa :D

Drugi utisak baš se skratila rotacija. I to uopšte nije loše zato što kada se bude lomilo i igralo na ispadanje , mora da se zna od 8-9 igraca maksimum. Da mi vratimo Smajlija od pre dva meseca, i zgazicemo Evrokup.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Avramović, Zagorac i Dangubić nisu igrači za Partizan i to je jasno kao dan...

Avramović +/- 1
Madar +/- 19

Nadam se da će konačno da se oslobodi Izraelac i da krene da šutira jer stvarno ima odličan šut, najbolji u timu posle Pantera. Panter inače 100x više plej od Alekse, a i od Madara koji igra kao dvojka...

Lesor neverovatno pojačanje.

Ako se oslobodimo ove trojice biće nešto od ove sezone!
Апсолутно се слажем, за ову двојицу одавно знамо, али Аврамовић стварно разочарава. Какви су оно потези јеботе, шта ради човек, колико је цигли бацио данас може стовариште да отвори.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Biće još uspona i padova, naravno, ali biti uz ovakav klub je čista privilegija. Onaj aplauz Heniju posle step beka je sva razlika ovog sveta.

Za Lesora predlažem da ga na kraju sezone pošaljemo ponovo u Makabi, da ga tamo brzo otpuste, pa ga opet vratimo. Izgleda je momak dosta osetljiv kada ga neko šikanira.

Ne znam šta se dešava sa tim navijačkim grupama, ali i tu se vidi drastično poboljšanje, nema onih horskih pesmica, mnogo se bolje prati utakmica, počinje da izgleda kao nekad, da ne ureknem.

Tim lagano raste, momci se adaptiraju na zahteve, deluje mi čak i da se Želimir manje sekira, rađa se novi prvak Evrope. Strpljenje i bezuslovna podrška, posebno momcima koji pošteno rade svoj posao, čak i ako imaju svoje limite...
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Za Lesora su ovde neki pisali nakon onih loših bacanja da nam najgore pojačanje. Voleo bih da ovde sada javno napišu kako su pogrešili.
Čovek ponovo odradio sjajan defanzivni posao, verujem da mu u veliki plus indeks poeni.
Pohvaljujem Trifunovića koji je sve bolji i bolji i vidi se napredak i želja za dokazivanjem. Da popravi samo šut za tri poena, ima da sasipuje jer se lepo otvara na šut.
Avramović, danas slabija rola, verovatno nakon pobede protiv Borca, hteo da se dokaže još više ali to se urotilo peotiv njega.
Madar, mršavko koji u početku malo igrao traljavo ali kako su odmicali minuti, tako se i on aktivirao i eksplodirao.
Balša je odradio sasvim dovoljno, možda je trebao malo više da igra kako bi odmenio Lesora ali Lesor izgleda u formi i po.
Tristan očekivano pogubljen i njemu je sve oprošteno. Ono što sam video kod njega je da non stop traži loptu, ne beži od nje.
Ledej na svom nivou, danas odigrao i tako treba da igra svakog puta.
Panter sjajno, vidi se promena taktike, umesto da šutne kad ga pritisnu, on je razigravao saigrače i to je uradilo plodom i mislim da će tako da nam se formira i igra.
Kuruks ima lavovsko srce ali mozak mu je i dalje na off, odigrao je super defanzivu, samo još da krene i taj napad.
Mur, premalo minuta da bi ga ocenio, u padu forme je.
Dangubića i Zagorca neću ni da komentarišem.
Njih dvojica na terenu, 10 poena Andore za kratak period.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Lepo izgleda kada se upali mašina, nema šta... :D

Ajd sad malo da kritikujem kad smo svi raspoloženi...

Kao što više puta rekosmo ,,mrtvi se broje na kraju,, nismo još ništa osvojili, jesmo još u igri za sve trofeje sezone, pa, videćemo... Imamo poverenja u Željka i igrače, doduše u neke više u neke manje, ali kakvi su takvi su, naši su...samo što mi i dalje mislimo da ove sezone treba da osvojimo SVE. :D

Dakle: plejmejkeri.

U redu, Madar se ,,povampirio,, u drugom poluvremenu i ,,ubio,, protivnika, mada...kad vodimo on ,,sipa,, ali kad ,,stanemo,, nema ga baš uvek da ,,povuče,, - ali, on je mlad, sve ukupno odigrao je odličnu utakmicu, samo bih ga savetovao da manje ,,misli,, a da više IGRA, molim te Madare, BEZ ZADRŠKE - šutni, dodaj, driblaj...i biće to sve o.k. I mnogo više od toga.

Ali Aleksa Avramović...
Ima iskustvo, verovatno se na treninzima ,,ubija,, od truda, ali...počne utakmica on promaši trojku, pa promaši trojku, pa promaši šut, pa malo igra, pa malo pogreši, pa nema asistenciju...pa ima ,,zadršku,,...
Ljudi bre, plejmejker je NAJBOLJI igrač nekog tima, u NJEGOVIM rukama treba da bude i IGRA i POBEDA, i zadnji, odlučujući šut, pas, slobodno bacanje - plej je onaj koji NAJVIŠE VOLI I TRAŽI I IMA LOPTU. I sve je u NJEGOVIM rukama.
I to je onaj koji NEMA STRAH.
Ni da šutne, ni da pogodi, ni da promaši, ni šta će mu reći trener, ni da li ga gleda dva čoveka ili 20 000 ljudi.
On traži loptu, traži rešenje, šutira. Pogađa.
Ako i promaši, OPET će da traži loptu, traži rešenje, asistira, šutira. Pogađa.
Bez zadrške, bez pitanja šta ako promašim, bez alibija da će ,,neko drugi,, to da reši.

Naravno, ima boljih i lošijih plejmejkera, ima svetskih, evropskih, klupskih...ali svaki je tu da IGRA i da hoće da bude GLAVNI. i Najčešće i jeste ili bar treba da bude glavni u timu!
Dakle, nema straha, nema zadrške, nema šta će mi reći trener i šta ako 5 ili 25 000 ljudi i milion preko TV-a vidi da sam promašio...
Nema jer ja kao plej sam ovde na terenu GLAVNI. I NAJBOLJI.

Zašto sam ja voleo jednog Sumu u FK Partizanu - zato što čovek hoće da IGRA i ne traži alibi - traži loptu da jebe protivnika. Što je protivnik jači, njemu je to milije. Ne traži alibi, ne traži saigrača pozadi da bi vratio loptu nazad. Ide napred u stilu: Partizane napadaj!
A to je ono od čega srce u grudima Partizanovog navijača raste!

Nemojte ovo da shvatite kao da nešto hoću da ,,unizim,, našeg Aleksu, ili Madara, Dangubu i Zagora nisam ni pomenuo, fantastično je ovo veče bilo uz naš KK Partizan, pa ako ima neke kritika, bolje sad...pa da budemo još bolji!

Mi očekujemo još puno ovakvih fantastičnih večeri uz naš KK Partizan! :šal
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Lesor je dobro pojačanje ali ni blizu da je sada pokidao nešto ili nekog.
Andora je igrala bukvalno bez visokih igrača...ako nemaju najbolji indeks u takvom odnosu snaga onda i ne mogu se zvati pojačanja.
Madar,Panter su odigrali i napad i odbranu dostojnu Partizana.
Dangubić?
Ne uzimam mu za zlo što i pored veoma proste uloge u napadu izgleda smehotresno i nesigurno već se pitam na čiji je on blagoslov
okarakterisan kao dobar defanzivac?
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Nemojte to šampion Evrope, osvajamo Evroligu... Igrali ljudi sa 8 igrača, bez 2 centra... Ne umanjujem pobedu, i znam da je više zajebancija, ali mi deluje baš neukusno to osvajanje Evrolige nakon pobede protiv Andore... Dok god nam napade organizuje Aleksa Avramović pitanje je dal i kup možemo da osvojimo... Ajde sad da dobijemo fmp2 bez standardnog mučenja posle evropske utakmice za početak...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top