Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pa kostur ne bi ni sami bolje napravili.
Ključ uspeha sada je u frazi: svaka naredna je najbitnija utakmica.
Bukvalno svaka je finale.

Mora puna Arena, nema: cena, korone, leda na putu.. Nema izgovora.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
977
Локација
JNA
Apsolutno ! Najbitnija stvar je sada puna arena protiv Burse .
Znam mnogo Grobara koji su evo sad moze vec da se kaze , odavno , propostili jednu utakmicu uz pricu idemo na finale ! A desio nam se Nolan Smit , zato pamet u glavu , neka se trazi karta vise , da primoramo da nam montiraju montaznu tribinu kao na Makabiju za final4 , od danas vec svi , svaki covek koji voli Partizan mora da krene da se sprema za tu utakmicu !
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
U mnogo laksi kostur smo upali,red je da to i iskoristimo. Znaci arena mora da grmi,i svi su nasi.
E sad jedno pitanjce za strucnjake...
Jel ima negde zvanicno da Gran kanarija ima prednost domaceg terena u odnosu na nas? Imamo isto pobeda,oni dve vise izgubili. Mi 2 utakmice zvanicno odigrali manje,to zbog Loko-a. Imamo bolji procenat pobeda/poraza. Mi 75%,oni 66.7%...
Nisam ispratio ove nase splacine od medija, i ne citam ih,nit im verujem. Samo ne znam po cemu su kanarinci u prednosti u odnosu na nas.
Mozda smaram,mozda sam neobavesten ali ostalo mi je malo nejasno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.704
Tako je, prvo se gleda pozicija na tabeli. Prvoplasirani je uvek u prednosti čak i ako je imao skor 9-9, a protivnik kao drugoplasirani 17-1. Tek ako su ekipe imale istu poziciju na tabeli gleda se odnos pobeda i poraza.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.412
Reaction score
10.501
Локација
okupirana Srbija
Dajte fucking kostur :D Uradio bih sam ali sporo kucam, neće biti završeno a mi ćemo uveliko slaviti titulu u EC-u. Bilo bi to lepo napraviti pa onda samo ažurirati prema potrebi. Da se može lepo pratiti sve...

Dajte kostur ''bem vas lude :D
Evo ti fucking skeleton, 'bem te luda :D

tumblr_mbwtbq2OoZ1rg7c0qo2_250.gifv
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Čitajući komentare ovde neko bi pomislio da smo upali u delu kostura sa poluamaterskim timovima. Iskreno ne vidim po cemu je nas deo kostura toliko ‘laksi’ od onog drugog. GK je s razlogom prva zavrsila u grupi, nisu imali konkurenta u borbi za prvo mesto u regularnom delu. Pored njih je tu Cedevita koja je po rezultatima najbolja ekipa u evropskim takmicenjima u prethodnih mesec i po dana. Ista ta Cedevita se prosetala kroz Bolonju i rutinski resila Virtus, dobili Valensiju, nas, Buducnost (rutinski).. Preozbiljna ekipa, ali mislim da ce nas tesko dobiti 3. uzastopno u istoj sezoni. Mozda na papiru Virtus i Valensija deluju ozbiljnije od Cedevite, ali poslednji rezultati su pokazali da su slovenci bolji trenutno. Sve u svemu, idemo po titulu i Evroligu!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ok,hvala na pojasnjenju.

Čitajući komentare ovde neko bi pomislio da smo upali u delu kostura sa poluamaterskim timovima. Iskreno ne vidim po cemu je nas deo kostura toliko ‘laksi’ od onog drugog. GK je s razlogom prva zavrsila u grupi, nisu imali konkurenta u borbi za prvo mesto u regularnom delu. Pored njih je tu Cedevita koja je po rezultatima najbolja ekipa u evropskim takmicenjima u prethodnih mesec i po dana. Ista ta Cedevita se prosetala kroz Bolonju i rutinski resila Virtus, dobili Valensiju, nas, Buducnost (rutinski).. Preozbiljna ekipa, ali mislim da ce nas tesko dobiti 3. uzastopno u istoj sezoni. Mozda na papiru Virtus i Valensija deluju ozbiljnije od Cedevite, ali poslednji rezultati su pokazali da su slovenci bolji trenutno. Sve u svemu, idemo po titulu i Evroligu!

Slazem se da Cedevita uopste nije naivna,spominjao sam to i na ABA temi,ali uvek bi njih pre birao nego Virtus,ili Valensiju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.704
Realno do kraja moramo da pobedimo 4 protivnika, od čega će samo prvi biti "možda" lakši, što je u stvari još gore zbog našeg mentaliteta. Tako da ne vidim ni ja nekog preteranog mesta za kalkulacije i merenja kome je veći... bužet. :D

Četiri protivnika do kraja, četiri utakmice do glavnog cilja. Svaki sledeći je najteži mogući, samo tako treba posmatrati stvari i sve će biti u redu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Kada se igra na jednu utakmicu nema lakih protivnika. Sa Bursom ozbiljno do poslednjeg minuta. Raduje dobra forma velikog broja igraca. Hvala Zocu sto je ponekada zrtvovao rezultat da bi dobio tim.
Osjecam da je ovo ta sezona.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Endrjuz i Nidam su okosnica.
Pobedili su Valensiju, Virtus, Cedevitu...

Od kada ih je Alempije uzeo imaju 8-4 skor (pre toga 0-6)!!!

Maksimalan pristup mora biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top