Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Venecija ce dobiti u Spaniji posto Kanariju boli uvo na ovom mecu, a to znaci da bi nam došli turci u Arenu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Moram reci da mi je jako drago sto sam promasio prognozu i sto nam umesto Venecije dolazi Bursa! CedeOli ima TurkTelekom ako se ne varam, ekipe slicnih napadackih filozofija, da ne zaboravimo i zakon velikih brojeva. Sa druge strane Andora - Futura pa pobednik na GCA, smesi se koska za GCA u vidu Andore, ekipe iz domaceg sampionata, nikad lake utakmice.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde sad da neko postavi čitav kostur do finala uz pretpostavku da svi favoriti dobijaju.

Od ovog momenta zajebati sve realne procene i kalkulacije.

Jedini zadatak je ubediti ekipu da su ubedljivo bolji od svih ekipa u EC-u /bez obzira da li zaista jesu/ kada odigraju maksimalno, da su jedini razlozi svakog poraza bili ili kurcobolja ili nedostatak koncentracije. Znači, od danas vi ste momci najbolja ekipa EC-a ubedljivo i potrudimo se da NIKO na terenu ne dokaže suprotno.

Takvim i samo takvim pristupom i rasterećenjem ekipe uz maksimalno zalaganje, verujem da mi ovo možemo osvojiti :šal
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Danas lagana trening utakmica i pobeda.

Žreb nam se nekako lepo posložio. Bursa prvo. Izbegli smo do finala Virtus i Valensiju. Polufinale ce nam sigurno biti lakše ako to na kraju bude kanarinci.

Ali polako, jedna po jedna. Spremiće Zoc ekipu, navijači dlanove, pa da gazimo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dajte fucking kostur :D Uradio bih sam ali sporo kucam, neće biti završeno a mi ćemo uveliko slaviti titulu u EC-u. Bilo bi to lepo napraviti pa onda samo ažurirati prema potrebi. Da se može lepo pratiti sve...

Dajte kostur ''bem vas lude :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Moze li mi neko objasniti jesmo li domaćini u polufinalu ili nismo, maksbet i basketnjuz pisu jedno a mocart drugo
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
c17bca68-337a-48f3-bebd-9a9ad500cc29.jpg
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Može li ovaj Telekom nešto protiv mutanta iz Ljubljane? Gran Kanarija večeras ostavila nikakav utisak, verujem da oni mogu dosta bolje, a i publike tamo kod njih ni na vidiku, liči na mesto na kome se može i mora dobiti, pre toga naravno maksimalno ozbiljno u prve dve runde i ne dozvoliti nikakva iznenađenja.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
GK neće ni da stigne do meča sa nama tako da ćemo verovatno biti domaćini i u 1/2

Posebno će biti zanimljiva tekma Huventud vs Virtus. Ako tu ispadne Huventud, a GK ispadne od Andore/BUD, mi smo domaćini sve do kraja uključujući i finalnu tekmu?

BRIŠITE, Zalad me preduhitrio :D :ziveli
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Rekao sam , Venecija je odlican tim, bez razliku sto kanarinci nisu imali imperativ pobede.
Bursa je nesto za pozeleti u prvom kolu.
Huventud i Cedevita Olimpija favoriti za osvajanje, ali ocekujem da drknemo obe, ne cudi me i Canak da izbaci Virtus.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top