Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Што се утакмице тиче, они очајни, а ми мало бољи. Језиво што нико не сме да шутне и што једино одговорност преузима Пантер. Мислим да је ово екипа са најмањим IQ коју смо имали. Жали Боже Мадаровог страха, Аврамовићевог резона и Смајлијеве концентрације. Монголиди Давидовац и Добрић нам стрпали половину свих њихових поена...

Али све наведено је скроз споредно када се имају у виду услови за игру и генерално токсични смрад цигана који уништава све чему приђе.

И пре почетка утакмице се кренуло са гађањем, које се наставило током утакмице, а тренутак када су говна одлучила да прекину утакмицу је чиста режија и лепо што се коначно ове сезоне на кошаркашкој утакмици чуло хорско скандирање болеснику. У тренутку када се су говна повукла убацивање предмета на терен је било минимално (ако га је уопште и било), тако да ниђе везе да после Пантерове тројке прекину утакмицу, уместо нпр десетак мин раније када је пун курац ствари летео са свих страна.

Жељко је господин човек. Већина нас није, јер са говнима човек не можеш бити. Не да подржавам све што је улетело у терен, него жалим што нисмо Кривоустог рашчеречили на крају и гурнули му киту са оне лутке у уста. Жељко да је мајка Тереза, цигани би га представили као крволока и овде мира неће бити док боје система буду црвено-беле. Нема везе да ли је странка у власти, или опозицији, да ли је пинк, или н1, сви имају своју религију и треба им јебати матер. Јесу ли се демокртаска говна са н1 огласили на претње њиховог новинара Балши? Све им јебем свима!

Атмосфера у пар минута као некад. Да се побијемо у петак и у петој, па нек заврши курчина уместо пехара у њиховим рукама, српски син Калина ће се бар радовати.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
" Čokančićem ću te Čokančićem ćeš me"

Očigledno je da je to i naša emotivna dopuna da se gađamo kao na grudvanju
Tako da ne vidim razlog zašto bi se išta menjalo.
Šalim se naravno.
Ovakav rasplet i reakcija su bila neophodna za naredne mečeve.
Uzročno-posledično je poželjno bar kada se radi o višegodišnjem maltretiranju naših igrača u utakmicama sa njima.

Ono što me zanrinjava što postoje mozgovi i kod nas koji "grudvanje" doživljavaju kao disciplinu u kojoj treba da se takmičimo bez posledica po izvorno razlog kojih smo svi tu - po Partizan.
Naravno da treba da izbace budale koje ubuduće budu gađali igrače.
Naravno da treba da pauziraju utakmicu i oduzmu pojedincu laser...
Jer gde će ti mozak da "pomogneš Partizanu" ukoliko će ponavljati svakog puta slobodno bacanje dok ne pogode?!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@batakpudla
Zapravo 'demokratska govna sa n1' su jedina adekvatno odreagovala na ono što je bilo do njih (za razliku od države i Aba lige). Oni su se ogradili od objave svog novinara, osudili njegovu izjavu i pokrenuli pravni postupak, jer je time prekršio rednu disciplinu. To je jedna od retkih adekvatnih reakcija na sranja vezanih za drugu utakmicu...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.217
Reaction score
18.901
Локација
U Kinšasi
N1 piše da je smradonja na tajm autu posle trojke Pantera pogođen telefonom. Žali bože telefona.

Mene samo interesuje da li je stvarno Partizan pokušavao da dovede kalinića? To govedo bi tako kontaminiralo klub, kao što ne bi sto gurovića i gagića zajedno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.778
Reaction score
6.496
Lep dan danas, u svakom mogucem smislu.
Pokazali smo da smo zivi i to je ono najbitnije. Rezultat zavisi od mnogo faktora ali smo mi kao godinama ugnjetavana manjina pokazali zube.
Govna su docekana kako zasluzuju, opet je bilo 9k ljudi kao nekad. Pun mi je kurac vise sedenja i,, kulturnih" ljudi iza klupa. Za ovakve utakmice tamo ide,, stoka'' po mogućstvu sa onom lepom slikom :D
I na terenu je isto bilo kao nekad sa brdom gluposti ali smo nekako na zelju i volju izvukli ovo.
I naravno kao glavna potvrda sa smo uradili pravu stvar sinoc saopštenje. Čim pudla kuka toliko u sitne sate znaci da nas se plase i da ne spavaju bas mirno.
U petak jos jace. I na tribinama i na terenu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.181
Reaction score
15.108
Локација
Kipar
U ovakvoj drzavi treba suspendovati sport jer ne postoje uslovi za cisto sportska takmicenja.
Atmosfera je zatrovana do te mere da bi ljudi ubijali zbog pobede, titule. Ta atmosfera se pumpa vec godinama forsiranjem jednog kluba na sve moguce nacine I sabotiranjem drugog na isto toliko nacina.
Ne znam kuda ovo sve ide I kako da se resi jer je predaleko otislo. Klub u kome je covic sigurno nece napraviti nikakav gest dobre volje sto je pokazao sinocnim saopstenjem kojim uveliko doliva ulje na pozar koji bukti.
Za mene ovo vise nije uzivanje I najvise bih voleo da se zadnje dve utakmice odigraju bez publike.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
@batakpudla
Zapravo 'demokratska govna sa n1' su jedina adekvatno odreagovala na ono što je bilo do njih (za razliku od države i Aba lige). Oni su se ogradili od objave svog novinara, osudili njegovu izjavu i pokrenuli pravni postupak, jer je time prekršio rednu disciplinu. To je jedna od retkih adekvatnih reakcija na sranja vezanih za drugu utakmicu...

Не знам, нисам видео на њиховом званичном сајту ту информацију. Видео сам у таблоидима, којима верујем као Остоји и Пичкоустом. Али ако је истина, онда им се извињавам и нестрпљиво очекујем окончање дисциплинског поступка.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Referees: Damir Javor, Sašo Petek, Luka Kardum
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.285
Reaction score
7.157
Procitah pola njihovog saopstenja. Picketina corava mala patuljasta dokazuje koliki je jadnik i govno ono iskompleksirano. Sigurno su ga svi maltretirali kad je bio mali, pa od tud ovakvo ponasanje sada. Mrzim ih iz dna duse i sve najgore im svima zelim, svima u tom smrdljivom klubu. A pudlica mala izjebana je Najvece zlo koje je zadesilo Srbiju. I sa politicke strane, a i sa ”sportske”.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Не знам, нисам видео на њиховом званичном сајту ту информацију. Видео сам у таблоидима, којима верујем као Остоји и Пичкоустом. Али ако је истина, онда им се извињавам и нестрпљиво очекујем окончање дисциплинског поступка.


Evo ti post, pa se njima izvinjavaj...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.498
Локација
Žrnov
Nisam pročitala tekst, ali evo da odgovorim na pitanje: Evo, ja ti kažem: TREBA DA POKLONITE TITULU.
I, šta ćemo sad?!

Svojim izborom nisam gledala utakmicu. Neću ni sledeću, vidim da nam dobro ide kad ne gledam :buhaha Pogledaću reprizu u nekom momentu, naravno.

...... Nije li bolje imati onakav huk kao u ponekim momentima sinoc nego covjeku "silovati dijete" ili sta se vec pjeva? Pa transparent kalinica iza njihove klupe kako baca drkicu vise vrijedi od svih gadjanja protivnickih igraca, prvenstveno jer sebi tako naudis. Jedino vrijedjanje koje odobravam je porodice covic i vucic jer su oni najgori talog ove drzave i naroda, olos najvec.....

Vredjanje ili podržavaš ili ne podržavaš... ne može ovako selektivno...mislim, može... svašta može... vređanje je i onaj transparent isto kao i pesma... Lično, sviđaju mi se oba... :p
Ne podržavam gađanje igrača, čak ni cigana, isključivo jer to šteti Partizanu, a nikako zbog neke empatije... ali razumem i zašto nekome pukne film...

@batakpudla
Zapravo 'demokratska govna sa n1' su jedina adekvatno odreagovala na ono što je bilo do njih (za razliku od države i Aba lige). Oni su se ogradili od objave svog novinara, osudili njegovu izjavu i pokrenuli pravni postupak, jer je time prekršio rednu disciplinu. To je jedna od retkih adekvatnih reakcija na sranja vezanih za drugu utakmicu...
Polako... da vidimo da li će to da bude neka "oštra kazna" u vidu "ukora", pa da kažemo da su adekvatno reagovali... S obzirom ko vodi Sportklub, ne bih gajila previše nade...

Sve u svemu, kako se meni čini, cigani su očekivali da mi budemo gospoda, pa su se malo preračunali... jbg... shit happens...
I ne bih mnogo sad moralisala oko svega što se desilo. Pa jbt nismo Norveška pa sad se kao ovo desilo prvi put. Kad bude isti tretman prema svakome ko uradi tako nešto, onda možemo da morališemo da li smo isti ili ne. Ovako, teraj dalje.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Sinoc je u Pioniru bio pravi pakao…ja razumem ljude koji su pozivali na neko gospodsko navijanje,ali jednostavno mi srbi smo takvi,ne moze ,ne ide to tako…jebali su nam sve zivo prve dve utakmice,red je bio da im vratimo…ja ih toliko mrzim da bih ih jebao kad bi mogao!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Ti si Gorane voleo i volis TIhog I Prleta. E to ti je to.
Naravno, borba i otpor.
Ali na mudar način tako da pobediš na kraju, da imaš uspehe a ne neuspehe, da neprijatelj igra pred praznim tribinama, a ne ti...itd.
Ono što me zanrinjava što postoje mozgovi i kod nas koji "grudvanje" doživljavaju kao disciplinu u kojoj treba da se takmičimo bez posledica po izvorno razlog kojih smo svi tu - po Partizan.
Naravno da treba da izbace budale koje ubuduće budu gađali igrače.
Naravno da treba da pauziraju utakmicu i oduzmu pojedincu laser...
Jer gde će ti mozak da "pomogneš Partizanu" ukoliko će ponavljati svakog puta slobodno bacanje dok ne pogode?!
Da ne pomažeš protivniku da gađa sve dok ne pogodi slobodna bacanja...
Da ne radiš nešto slično ,,bakljadi,, na fudbalskom derbiju - u trenutku kad je Partizan dobar i napada, ti ga ,,bakljadom,, prekineš, zaustaviš, ohladiš...itd.
U svakom slucaju za petu utakmicu angazovati minimum 30 ljudi da nam obezbedjuje igrace. Po mogucustvu pripadnike specijalnih jedinica.
Na prvi upaljac, ili unosenje u facu nasim igracima od strane ciganskih majmuna u prvim redovima (to rade konstantno), povuci ekipu sa terena i zahtevati da se isprazne prvi redovi.
Ovde ne moze samo kosarkaski.
Ukoliko klub ne odgovori na ovo saopstenje
Slažemo se da se treba boriti protiv zla, samo je pitanje kako. Naravno da nije samo košarka i teren u pitanju.
Obezbeđenje, specijalci, pritisak na sudije i zlo kad su domaćini, to da.
Igrati utakmicu i pobediti ih u utakmici.
Saopštenja - sa naše strane ne služe ničemu. Ili skoro ničemu.
Željko je rekao šta je imao da kaže. Zlo saopštenjima spinuje javnost decenijama: svi su krivi samo su oni nevinašca, sve su uzeli i osvojili, ali su oduvek bili i ostali ugnjetavani, povika na vuka (Partizan) a lisice (zvezda) meso jedu...viču drž'te lopova dok ustvari oni kradu - ništa novo.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
385
Reaction score
2.420
Локација
Kraljevo
Najgore od svega je što će cigani iz ovoga izvući igranje pred ograničenom publikom u petak. Kazna sledi 101%.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.553
Локација
Nickname
- KK Crvena zvezda zahteva da nam se javno kaže nakon ovoga što smo preživeli u trećoj utakmici – da „moramo“ da poklonimo titulu i „pokrijemo“ sezonu najtrofejnijem treneru...

Morate.​
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Jebem ti zivot, kad na 28 godina, zbog nervoze i pritiska gasim TV, izlazim da setam pored keja i pratim rezultat na bet365, Partizan je najveca bolest koja moze zadesiti coveka.

Dobili smo utakmicu na minus poene, kako i nama vise odgovara, najvise od svega me raduje 67 primljenih poena, to je recept za uspeh, ponoviti ga sutra i u majstoricu.

Vesnin Panter im jebao mater, karma je kurva, a bogami i zlezda na celu sa psihom.

Imamo puno rezervi, Ledej se treba ukazati sledeci mec, mozda Lessort...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
A bre ako je neko stvarno bacio telefon, onda je lako naci ciji je to telefon.
I lako je naci i tu osobu...

Osim ako neko naravno nije uzeo neki krs samo u te svrhe na nekoj pijaci..
U tom slucaju to je verovatno neki njihov placenik koji je to uradio po instrukcijama...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top