Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Picko milane jebemo ti sve,
Sve tvoje drugove
S tribine severne, picke ciganske,
Jebem ti zenu znaj, ali to nije kraj,
Caleta alkosa i cerku kopile,
Sto ne znas cija je
PICKO MILANEEEE
Tu agresiv
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Dal je moguće da u celoj hali od 9k navjiača niko nije snimio tu situaciju gde gde "oko sudija" padaju ti tvrdi predmeti?
Da vidimo mi šta se to desilo i zašto su oni napustili teren.

Ko bi normalan a i nenormalan gađau sudije u momentu kad se posle 20 minuta palimo i počinjemo da pogađamo trojke...

Smešno da smešnije ne može biti...
Normalan ne bi niko. Ali nisu svi normalni.

Moguće je i da su sudije nešto iscenirale i slagale i da nije tada ništa padalo kada su otišli u svlačionicu...ali padalo je tokom utakmice, uostalom, dosta im je bilo da je pao i jedan predmet pa da imaju ,,pokriće,,...
Možda im je to ,,stavljeno u zadatak,, još pre utakmice...

Ali... zašto im davati BILO KAKVOG povoda za tako nešto?

Ajde nek ne padne ni jedan novčić, ni jedan upaljač, pa da vidimo šta će onda da pokažu kao ,,dokaz,,?
Da li iko od "poštenjačina" što optužuju navijače, bar delom razuma, uzimaju u razmatranje mogućnost da je na tribine došao i autobus sendvičara, koji imaju proste zadatke bacanja nečega? Popizdeo sam čitajući forum!!
To smo uzeli u razum još pre ove utakmice...
Ali pun je Pionir i Grobara koji nisu sendvičari, pa valjda svako ko vidi da neki seronja baca nešto na parket može da ga uhvati za gušu i da ga prevaspita!
Ako ne može sam, ponavljam, PUN je Pionir Grobara, pa nek mu pomognu...

Ali je pitanje koliko je među Grobarima onih koji misle kao ja i koji bi rekli nemoj to da radiš, a koliki je broj onih koji bi, kad vide nešto takvo i sami tražili po džepovima šta ima zgodno da se baci na teren, pa da se i oni priključe ,,strelcima,,?!
Ajd odgovorite mi na to?

Jel treba gađati ,,cigane,, nečim u glavu ili ne?
Ja mislim da ne, Željko Obradović misli da ne.

Treba njih pobediti u finalnoj seriji ABE. Treba im uzeti titulu! Vratiti pehar u naše vitrine.
A to se ne postiže time što će neki ,,naš,, da pogodi nekog ,,njihovog,, nečim u glavu...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.072
Reaction score
4.294
Локација
Humska 1

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Tako reci! Branim svoje pravo da gadjam ljyde tupim predmetima. Koja je fora da cigani smeju vinjakom, a ja ne smem upaljačem, nije fer! Povući ekipu sa tetenena dok se svim grobarima ne omogući da svoje opravdano nezadovoljstvo ispolje gadjanjem tvrfim predmetima... :D

Nismo isti kao cigani, kad oni gadjaju vinjakom to je podlo i dzukački, al mi bacamo predmete sa stilom, toliko dobro da ih i sami ne vidimo kad padnu...

Poenta je što ozbiljnom broju ljydi jebeno bacanje prefmeta u opšte ne smeta, osim ako ne gadjaju cigani. Onda im treba jebati mater :D

Ludilo mozga...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.166
Reaction score
3.693
Zeljkova konferencija je utisak veceri.
U pobjedu nisam sumnjao, ali je skripalo kao i citavu sezonu. Ne mogu podnijeti kada cz tj. vecerasnja reinkarnacija fmp izgleda bolje na terenu.. sa onim karikaturama su bolje uigrani.
Smajli covjece, sta ti je. eeej koncentrisi se. Aleksa brate, postedi nas dijagonala molim te. Samo probijaj, makar promasio. Ledej igraj tu odbranu vise.
I kakva ocajna tranzicija. uzas.

I jedna molba za one sa utakmice, jel sada cijela dvorana u harmoniji na vucicu pederu ili jos ima onih apoliticnih? Hvala.

Svaka cast za drkadzijinu sliku iz akcije
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Poenta je što ozbiljnom broju ljydi jebeno bacanje prefmeta u opšte ne smeta
Poštovani ozbiljni kolega, pitanje je koliko u ozbiljnom broju ima ozbiljnih ljudi... :D
Nije problem baciti nešto na nekoga preko tastature, nije ni neka hrabrost uraditi to sa tribine...

Ali izaći ,,na crtu,, nekome je samo za ozbiljne ljude...Lesor je hteo da izađe onome, Čanak takođe...e to su već ozbiljni ljudi u našim redovima...
Ali oni ne gađaju iz potaje...ne pišu lažna saopštenja.
Lesor čovek samo postavio pravila košarke...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Koliko ga boli Zeljko, pa to je nesto neverovatno. Shvatio si koliko si nebitan i mali. A shvatices to jos jednom, kada ti bude propao ovaj pokusaj da ga uvuces u to tvoje blato. Ovaj put se valjaj sam u njemu.

To je to, licna karta trenutnog stanja u " nekad velikoj zvezdi", sto bi rekao Dule. Pokazna vezba iz spinovanja, zamena teza, i svih ostalih manipulativnih tehnika.
Kako bih voleo da ih odvalimo sledece dve, pa da onda oni ne dobiju pozivnicu za EL.
Na stranu ovakve ocekivane " farma " izjave, njih dobric i davidovac drze iznad povrsine.
Dobro je sto je Zeljko veceras prikljucio i Koprivicu ekipi, ipak znaci njegovih dva i kusur metara i sto i kusur kila u reketu .
Smajli na momente odlican, na momente izgubljen.
I opet se vracam na ovu seljobersku reakciju iz predgradja.
Sve je stalo u tri cina, kao u drami.
Zeljkov govor.
Nemanje daljih pitanja od strane burek brigde.
Refleksni kursadzijski odgovor iz zeleznika.
Skica za portret jednog jadnog i bednog drustva.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Tako reci! Branim svoje pravo da gadjam ljyde tupim predmetima. Koja je fora da cigani smeju vinjakom, a ja ne smem upaljačem, nije fer! Povući ekipu sa tetenena dok se svim grobarima ne omogući da svoje opravdano nezadovoljstvo ispolje gadjanjem tvrfim predmetima... :D

Nismo isti kao cigani, kad oni gadjaju vinjakom to je podlo i dzukački, al mi bacamo predmete sa stilom, toliko dobro da ih i sami ne vidimo kad padnu...

Poenta je što ozbiljnom broju ljydi jebeno bacanje prefmeta u opšte ne smeta, osim ako ne gadjaju cigani. Onda im treba jebati mater :D

Ludilo mozga...


Oni mogu da rade šta im padne na pamet bez posledica, a mi treba da osuđujemo kad neko od naših navijača ubaci par predmeta, da praznimo tribine i glumimo gospodu?
Zajebi to.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Na onakvu Zeljkovu izjavu, odgovor je "ponocno saopstenje" kurve. Dobro, znamo da kurve rade uglavnom nesto pre, ili posle ponoci.

Ali Zeljko, opet ti je kurva dokazala da sa njom ne moze gospodski. Kurva voli i grubo i jako i prljavo. I to je jedini recept da se ova ciganska kurva zadovolji. I raznese.

Razumem izjavu da se vratimo samo kosarci. Ne razumem kako Zeljku jos uvek nije jasno sa kojom bagrom ima posla.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.106
Aman kad cemo svi da shvatimo da nam je sve isto kako se ponasamo.
Ono sto je rekao Zeljko na konferenciji je sustina, cak i ja koji sam radikalan kad su te stvari u pitanju ne mpgu da se ne slozim.
Ali sta god da je rekao, zar stvarno iko misli da bi ovo saopstenje bilo ista drugacije?
Ovo sam mogao i ja da napisem pre utakmice. Postalo je predvidivo jer se radi godinama.
"Zeljko Obradovic drzavni projekat" i taman da Zeljko pomazi Covica po glavi i da izgubimo 95-20 uz 45 poena Kaline oni bi se drzali toga.

Ostoja crkni majci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
A kako bi ti @Grncarija , ajde, napiši...

Da ne glumimo gospodu, ne praznimo tribine, bacamo predmete?
I šta onda?
Da nas kazne?
Da istupimo iz lige?
Šta?
Možda da samovoljno krenemo od beton lige jer je tamo možda poštenije?
Ne razumem kako Zeljku jos uvek nije jasno sa kojom bagrom ima posla.
Pa možda mu je i jasno, ali čovek radi ono što najbolje zna, pokušava da ih pobedi na košarkaškom terenu...
Ne razumem šta očekujete od njega, da uzme flašicu i opandrči sudiju u glavu, da se potuče sa nekim na klupi ,,cigana,, ... šta?

Da li možete da shvatite da će njih mnogo više da boli ako Partizan uzme ovu titulu i trofej nego ako ćemo da ih gađamo novčićima, pišemo ponoćna saopštenja i valjamo se u blatu zajedno sa njima?!
Pa oni to jedva čekaju...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Grncarija

To što oni rade stvari bez posledica je nešto što se rešava na izborima. Ako misliš da će bacanje predmeta da pomogne, ili opravdavanje bacanja predmeta da pomogne, udri. Klub treba da brani retarde koji bacaju predmete time što bi odbio da prazni tribinu? Ne slažem se. Možeš ti da budeš revoltiran do sutra, pravdeno besan. Kurcu to pomoći neće, a ponajmanje igračima na terenu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.786
Reaction score
22.976
Локација
Beograd
Iskreno, oduvek mi je bilo debilno gađanje protivničkih igrača, jer uglavnom mom timu napravi po nekom nepisanom pravilu kontra efekat. Ali...
Sudije da mi popuše tri puta kurac, svaki ponaosob, ceo meč je manje više isti fazon, a našao si da glumiš drama Queen 57 sekundi pre kraja. Odsudi, pa seri delegatu šta misliš da treba, a ne da praviš cirkus, jajare jedne.
Što se tiče ponoćnog saopštenja mutiranih, tu već Vesna može da se sagne i Željku, a i većem delu foruma, žrtvovaćemo se toliko za klub.
Ne valja suđenje, zamisli neko se udostojio da vam svira Moravac kada zaigrate korake...
A da, najjači utisak, ala si Vesiću opravio ventilaciju i Pionir, svaka ti čast, pičko mala skraćena, jebem te u Liverpul.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top