Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Partizanova "operacija Dijabate": Timski rad crno-belih i legenda Junajteda kao vetar u leđa

Inicijalni kontakt došao preko prijatelja trenera Stolice, potom su priču preuzeli direktori Iliev i Vazura, a pomogao i nekadašnji as "crvenih đavola" i Francuske Mikael Silvestre koji zastupa igrača



profimedia-0401137983-830x0.jpg


Posleponoćnim letom iz Pariza, Fuseni Dijabate (26) - nova akvizicija Partizana u letnjem prelaznom roku, stigao je u Beograd, gde će tokom današnjeg dana proći neophodne lekarske preglede i, ukoliko sve bude u redu, potpisati trogodišnji ugovor sa crno-belima.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo za Stolicu. Eto, čemu služiš Ivice debilčino jedna bahata. Pa šta si ti doveo mongoloidu jedan u usta te jebem.

Izgleda mi da Stolica pravi tim ko Savo. Dovodi stvarno kvalitet, a ne ove koji lipšu posle 45min a fudbala videli pre 2 godine. Sad je svima jasno zašto ga je Ćelavi predlagao.

Još 2-3 igrača treba i onda smo šampioni, ostali nek se jebu u dupe.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.538
Meni ovaj lik nije nista posebno po klipovima. Al to me raduje jer sam totalni duduk da prepoznam dobrog igraca, i uvijek kada sam mislio da neko valja, bilo je obrnuto. A vidim ovde i pozitivnih komentara od dosta ljudi tako da...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Većina nije gledala ni taj klip što si ti gledao. To je srpski fenomen zvani "strani igrač". Kada god smo kupili nekog stranog igrača, pa još nekog egzotičnog porekla (afričkog, južnoameričkog), to je pun pogodak za prosečnog Srbina. Ne vezano kako igra i kakav CV ima.

Samo pogledajte kakav CV su imali naši povratnici u prošlosti i kako su dočekani u Partizanu u odnosu na strane "mačke u džaku" za koje niko nije čuo.

Da se razumemo, drago mi je što ne vraćamo bivše igrače i što gledamo konačno malo dalje od nosa. Samo želim da kažem da sačekamo bar prve 5-10 utakmice pre nego što svi zajedno svršimo u gaće. A yt klipove igrača ne gledam, niti mislim da je mnogo relevantno. Na yt bi i ja izgledao kao Dragan Ćirić iz najboljih dana.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Jedno veliko 'pojacanje' u odnosu na prethodne prelazne rokove je to sto su svi novi igraci prethodno IGRALI i imali zavidnu minutazu minule 2-3 godine, tako da podrzavam ovaj pristup prelaznom roku Ilije Stolice. Dosta mi je vise Miljkovica, Obradovica, Brezancica, Lola i ostalih povratnika koji nemaju gde da igraju pa dodju kod nas. Jedna od kljucnih karakteristika dobrog i modernog trenera je sposobnost usavrsavanja i unapredijvanja tehnicko-taktickih a i fizickih elemenata svakog igraca. Siguran sam da ce Stolica izvuci jos veci maksimum iz ovih igraca i sto je najbitnije unaprediti ih u svakom smislu te reci, specificno u brzini donosenja kvalitetnih odluka - da bi ti igraci mogli jednoga dana da se presele u bolji i veci klub i sto je najbitnije da ispune zahtevne zadatke trenera. I ako je Stanoje izvukao taj neki fizicki i motivacioni maksimum iz igraca, vecina nasih igraca se nije nesto puno takticki unapredila, a da ne pricamo o razvoju igraca i potencijalno razvoju njihovih daljih karijera. Apsolutno svaki igrac koji je napustio Partizan ce se jako pomuciti da potrazi klub koji je unapredjenje u odnosu na nas. Pogledajte samo spisak i ko je gde zavrsio posle Stanoja:

Miletic --> Omonia Nikozia
Smiljanic --> bez komentara
Markovic --> pitanje je da li taj decko uopste moze da nastavi da se bavi fudbalom
Jojic --> igrac koji nema apsolutno nikakvu karakteristiku modernog igraca, osim tog nekog prekida i iznad prosecne trkacke sposobnosti. Pitanje je gde ce on uopste zavrsiti.
Lazar Pavlovic --> igrac koji je trebao da bude jedan od nosilaca mladjih igraca iz akademije, a nije pokazao apsolutno nista. I dan danas ja ne kapiram koje igracke osobine njega krase i koja je njegova pozicija, jer igrac koji igra zadnjeg veznog sa 171cm , a pritom nema ni neku brzinu ni neku agresiju je meni nebuloza.
Miljkovic --> vlasnici dronova u okolini JNA su jedva docekali njegov odlazak. Osim skoka i iznad prosecne defanzivne igre, katastrofalan igrac koji takodje nema apsolutno nista sto krasi modernog beka (brzina, pas, prekidi itd)
Obradovic --> bez komentara.
Brezancic --> bez komentara.
Ostojic --> zavrsio karijeru.

Dakle kad sumiramo, apsolutno nijedan jedini igrac se nije razvio kod Stanoja, prvenstveno zato sto je jako limitiran u polju razvijanja igraca na tom modernom tehnicko-taktickom nivou. Odlazak Milovanovica ne racunam, zato sto to moderni klubovi kupuju to kao macku u dzaku pa sta bude. Sa Stolicom sam uveren da ce se vecina ovih igraca razviti na kvalitetan nacin, i sto je najbitnije prodati u vecu klubove za dobre sume u najboljim godinama. Navedite mi jedan primer nekog igraca koji se razvio u vrhunskog igraca i prodao u veci klub u najboljim godinama (25-29 godina)? Eto to vidim kao jednu od kljucnih prednosti trenutnog trenera prvenstveno zbog filozofije fudbala koju pokusava da implementira. A tek sada cemo videti koliko su nasi igraci sposobni da ispune te moderne zahteve - a golmani za sada to nisu ispunili.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775

Колико сам ја приметио пратећи турску лигу игра подједнако добро и лево и десно и као полушпиц, а игра током меча и у шпицу. Против Галатасараја нпр је променио 3 позиције током меча. Употребљив на свим нападачким позицијама. Ако неко може да нађе неки меч Гиресуна на торенту нека окачи линк.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.445
Reaction score
12.015
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Slazem se za prvu dvojicu, al Vlahovica nesto I ne simpatisem kad znam ko su mu menadzeri.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Na zalost Partizan nema nikakve koristi od sjajnih partija nase bivse decice na reprezentativnom nivou .Tretman prema nama je jos gori zbog zavisti raznih ciganskih picaka, koji su se nakotili i namnozili u ovoj drzavi .Izivljavaju se nad nama. Jos nas jebu i klicu , pogledajte semafor.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.055
Локација
NbG
Sve se slazem drage kolege al mi toplo oko srca kad vidim da su nasa deca ta koja prave razliku u nacionalnom dresu. Meni se slosi kad vidim crveni dres, a druge stvari oko fss i reprezentacije da ne komentarisem. Al koliko nas god unistavali bez nasih igraca (prvenstveno Mitra) k.... bi mi videli SP u Kataru.
No da ne idemo u off, tema je prelazni rok, a kako citam ovo Stolica preko svojih kontakata dosao do igraca i nakon toga prepustio dalju komunikaciju Iglici i Gmazuri tacno mi se javi kako to dalje moze da izgleda i koliko je izgledno da pomenuti dvojac sve srusi. Setim se i Marka Nikolica koji je prakticno sam doveo Urosa Djurdjevica, epilog smo mogli da vidimo u nastavku tog prvenstva.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ajde ljudi zavrsavajte dalje transfere, blizi se pocetak prvenstva, a i evropa nije daleko, valja iskristalisati ko nas napusta, ko ostaje. Da znamo na cenu smo, koliko imamo upotrebljivih igraca, stranaca, bonusa itd.Alarmantno je, sto smo jos uvek na jednom spicu, Milovanovica sam prezalio, on odlazi 100 %, zamena za Jeftovica, Zdjelara ako ode itd. U prevodu ima jos mnooogo posla oko ekipe
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.775
Свиђа ми се идеја коју развија Столица али не схватам никако шта се то дешава са нашим везним редом......дал планира да да шансу неким клинцима или мисли да са играчима којима то није позиција крпи те позиције или ће бити нека појачања у догледно време на тим местима.......... Сам је рекао да они не могу да изнесу читав терет ове сезоне...
"U veznom redu imamo kvalitet za stil igre koji pokušavamo da implementiramo, Natho i Andrade su idealni za tako nešto. Valja biti mudar i iskoristiti ih na pravi način u pravom trenutku, ipak ne mogu da iznesu sav teret i toliki broj utakmica. Velika je šteta što Danilo Pantić ne može da igra, pošto moramo da imamo kvalitetnu rotaciju na svakoj poziciji“, zaključio je Stolica.
 
Top