Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.081
Djubre ono narkomansko majku mu jebem i oca odvratnog. Pisa se i po nama i po klubu. Bahato govedo kakve on stvari prica i sta on misli mamu mu jebem. Naprednjacka prica za idiotske mase, da covjek pomisli da je on neko mudo i da je sposoban. Zivim za dan kada ce otici smece i od srca mu zelim da mu svaki jebeni pokradeni evro iz kluba za lijekove treba i njemu i onoj dvojici smradova. Kako sam poludio danas slusajuci KZS nervni slom sam dobio.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Kaže Iliev, drugi klubovi iz Turske su se pitali kako smo smo uspeli ga dovedemo. Sjajne odnose imamo sa Trabzonom itd. Onda kaže kako lik nije ni imao ugovor. Posle kaže poslovna tajna. Čim je to rekao pomislio sam da je došao bez obeštećenja, ali da će Trabzon da ima 50% od njegovog sledećeg transfera.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Posle odlaska Milovanovića, po meni Tedić bi nam dobro došao. U Čukaričkom i ovoj našoj ligi je bio baš dobar, nije džabe M.Sity dao 2mil..
Nemožemo u najbitnijoj sezoni igrati sa jednim špicem bez zamene a u isto vreme juriti nizove pobeda.
Mislim da će Stolica tražiti u špicu još jednog igrača, u suprotnom smo u problemu jer nemože Rikardo odigrati sve utakmice.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Ako je ovo sto su botine sa instagrama napisale za Pantovica i Vozdovac istina (da smo ponudili novac koji su trazili, ali da se Vozdovac ne javlja na telefon i nece da nam odgovori), mi smo u poprilicnom problemu kad je dovodjenje bonusa u pitanju. Ne samo da nemamo sanse da dovedemo Pantovica, vec ne mozemo da dovedemo nikoga od bonusa iz Vozdovca, a prakticno sve sto valja a dostupno je kad su bonusi u pitanju je tamo. To nas ostavlja sa mozda 2-3 opcije, ovo ostalo ili mora da se izdvoji ozbiljan novac (sto bih ja voleo da uradimo, ali se sigurno nece desiti) ili nema kvalitet za Partizan.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Kad je jedan Liverpul, bez obzira koliko mu je tad bedna transfer politika bila, dao 30 miliona za Lazara Markovića onda ti je jasno kako se igrači prodaju i uvaljuju.

Jbg, on je barem imao vrhunsku sezonu iza sebe u Benfici. Do momenta kada je presao u Liverpul, vecina nas bi rekla da ce imati veliku karijeru (na osnovu igara koje je pruzao do tada). Posle Liverpula je poceo da bude "sadasnji" Markec.

Dok mi za Saponjica stvarno nije jasno kako je otisao u Atletiko M., s obzirom da nije imao vrhunsku sezonu ni u Benfici B, a bogami niti jedne sezone pre toga u profesionalnoj karijeri :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Марковића су повреде уништиле али је генерално одувек био без самопоуздања и менталитета за велике домете мада је без обзира на то могао бољу каријеру да направи да се није повређивао сваке сезоне. Одувек ме је занимало али никад нисам успео да сазнам како је и када је први пут дошло до те његове хроничне повреде коју је вукао целу каријеру. Овде је дошао као 50% слабији играч и није успео да врати ни проценат од некадашњег квалитета. Још код нас је имао хроничне проблеме и кад је отишао у клубове где су далеко већи захтеви једноставно му тај део тела на којем му је слаба тачка то није поднео. Бенфика је имала много среће да не доживи тежу повреду код њих....одлазак у енглески фудбал му је био највећа грешка. Ти тренинзи тамо и физички захтеви су га докрајчили. На његовом примеру се најбоље види колико се брзина цени у светском фудбалу.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Марковића је од фудбала делило само то што не зна да да гол. А у модерном фудбалу такви играчи скупљају лопте поред терена, или доносе воду играчима.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
mi smo u poprilicnom problemu kad je dovodjenje bonusa u pitanju.
Наша школа сваке године ,,избаци,, 100 младих фудбалера, било да их буквално ,,избаци,, из Партизана (и Телеоптика) као непотребне у датом тренутку, било да их ,,избаци,, у смисли ,,лансира,, у фудбалску ,,орбиту,, као ,,децу,, о којима се прича да су велики таленти и да је пред њима лепа будућност, било да их ,,избаци,, у смислу да их ,,прода,, као Дуцу, Блекија, Калабу, Фићу, Марка...

Дакле, може ,,школа,, да нам да и пар наших, домаћих, земунелских ,,бонуса,, за наступајућу сезону, па нек буде како буде и нама са њима и њима са нама...
Ако већ клубови по Србији неће (или не смеју) да нам ,,продају,, њихове ,,клинце,,...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kaže Iliev, drugi klubovi iz Turske su se pitali kako smo smo uspeli ga dovedemo. Sjajne odnose imamo sa Trabzonom itd. Onda kaže kako lik nije ni imao ugovor. Posle kaže poslovna tajna. Čim je to rekao pomislio sam da je došao bez obeštećenja, ali da će Trabzon da ima 50% od njegovog sledećeg transfera.
Ipak 5% - izvor turski mediji


Naime, turski mediji ovog popodneva otkrivaju da je Partizanova obaveza prema Trabzonu samo 5 posto od sledećeg Dijabateovog transfera! To znači da nikakvog obeštećenja nije bilo.
C4398D42-0DEE-47BF-BF9E-84A3CD1F47CF.jpeg
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Jbg, on je barem imao vrhunsku sezonu iza sebe u Benfici. Do momenta kada je presao u Liverpul, vecina nas bi rekla da ce imati veliku karijeru (na osnovu igara koje je pruzao do tada). Posle Liverpula je poceo da bude "sadasnji" Markec.

On je tad imao prosečnu sezonu u Benfici, daleko od vrunske. Na 26 utakmica dao 5 golova, nemoj da se zajebavamo.

Марковића су повреде уништиле али је генерално одувек био без самопоуздања и менталитета за велике домете мада је без обзира на то могао бољу каријеру да направи да се није повређивао сваке сезоне. Одувек ме је занимало али никад нисам успео да сазнам како је и када је први пут дошло до те његове хроничне повреде коју је вукао целу каријеру. Овде је дошао као 50% слабији играч и није успео да врати ни проценат од некадашњег квалитета. Још код нас је имао хроничне проблеме и кад је отишао у клубове где су далеко већи захтеви једноставно му тај део тела на којем му је слаба тачка то није поднео. Бенфика је имала много среће да не доживи тежу повреду код њих....одлазак у енглески фудбал му је био највећа грешка. Ти тренинзи тамо и физички захтеви су га докрајчили. На његовом примеру се најбоље види колико се брзина цени у светском фудбалу.

Hronične probleme ne može da ima klinac od 18-19 godina. Može da se ustanovi da ima problem sa određenim delom tela, tj fabričku grešku, ali se onda ozbiljno radi na tome ako želiš profesionalnu karijeru. Sećam se kad mu je to prvi put ustanovljeno kod nas dok je bio, rečeno mu je da mora da trenira i radi na tome, da se maksimalno posveti fizikalijama što je on donekle i uradio ali očigledno ne dovoljno. Na stranu što psihički nije dovoljno jak da to iznese, tačno se vidi da igra sa blokadom u glavi celu karijeru. I što je napadač koji kad šutira zabode glavu u pod kao noj i samo raspizdi po lopti, ne gleda ni golmana ni gol, al dobro to je karakteristika naše škole, svaki igrač kog smo izbacili ima tu karakteristiku.
 

Nishlija

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2022
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Nis
Ja stvarno ne znam vise, pratim moj Partizan od 93' godine, i zaista ne pamtim da je neko u ovolikoj meri radio protiv Partizana, okej ovo do sada sto smo doveli - zadovoljan sam , ali daj brate odreknite se malo snifa i tompusa zavrsite jedan ksteni prelazni rok kako treba, sta cemo da radimo ako se , ne daj Boze taj Rikardo povredi, ili neko drugi, ne mozes na tri fronta bez igraca, kako moze ugovor da bude tajna volino jedna, ja koliko znam Fk Partizan jos uvek nije privatizovan, svi ugovori moraju javni da budu, nazalost mislim da ovde samo motka pomaze :picka-ciganska:
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Meni je za Lazara mnogo zao. Nema potrebe ponizavati ga dalje. Nasa nova pojacanja mogu da sanjaju da imaju jutjub video kao Lazar iz Benfike. Sto se mene tice Stanoje nije umeo da izvuce iz njega najbolje. On ne treba da bude kapiten i bezveze je coveku koji nema mentalnu snagu ni ovako dodati jos jedan teret na ledja. Lazaru zameram nedostatak samodiscipline zbog koje je dozvolio sebi da igra sa kilazom sa kojom on ne moze da iskoristi svoje najvece kvalitete. Iskreno bih voleo da je ostao kod Stolice, siguran sam da bi u ovom sistemu imao zapazenije mesto. Ono sto je Stanoje igrao je vise za vaterpolo...

I ova "nova floskula" da kupujemo samo igrace koji igraju ful u klubovima se meni iskreno ne svidja... Tj, vise je kao nesto sto mi kao zelimo da cujemo. To bukvalno znaci da moras da se boris za igrace, ako su nesto pokazali, sa vecim klubovima. Ako je Dijabate imao ful sezonu, sto ga klub pusta za dzabe? Otkud bas kod nas kada je takva igracina? Pa ovaj prethodni je izabrao prosecan klub kojem smo i platom mogli da pariramo lako. I da podsetim zajednicu, Moreira je igrao 810 minuta u sezoni pre dolaska, Leonardo odigrao 750 minuta za celu sezonu u Anziju, Djurdjevic 538 minuta u sezoni pre dolaska. Prva dva igraca su 2 najbolja igraca koja su ikada igrala u Srbiji u ovom veku. Klasa je klasa.
 
Top