Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Mi smo trenutno kanta od ekipe, i daj boze da me demantuju, ali ispadanje iz evrope i sunovrat u domacem prvenstvu je surova realnost, trenutno bez veceg broja pojacanja ( kojih nece biti) mi smo losiji od Cukarickog, Vojvodine, a o gurbetima da nepricam, navijaca ce sve manje biti na nasem stadionu, danas moj Partizan vise nije ni "V" od velikog kluba. Volim ga pa cu ga pratiti, ali ponavljam to je realnost u trenutku danasnjem !
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zdjelar je vrhunski momak. Imao sam zadovoljstvo da ga upoznam.

ALI, predugo je tu, u najgorim danima, ništa nije osvojio, zasićen je, bez satisfakcije i igra mu devalvira već neko vreme. Realno od prošle godine igra ispod svog nivoa.

Sale, srećno, pa da nam se vratiš.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Радоја би био огромно појачање. Он је уједно и једини домаћи играч на тој позицији који може адекватно да одмени Здјелара барем у том фудбалском смислу, а што се тиче његовог лидерства и енергије нећемо му наћи замену. Чињеница да је без клуба иде нама у корист. Са њим би везни ред добио ширину у одабиру играча која нам фали.
Генерално сам много задовољнији селекцијом играча какву сада имамо него претходне две сезоне иако се можда неко не би сложио да смо индивидуално јачи, проблем је што још нисмо постали ЕКИПА тако да ме више брине како ће, када ће и да ли ће Столица успети да води овај тим како треба јер за сад делујемо изгубљено на терену, превише тумба играчима позиције, конфузија на све стране.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pisite malo da jurimo kao nekog igraca da jedno dve nedelje jurimo pa posle dve nedelje kao jebiga neko mu ponudio zilione i onda jedan klinac potpise profesionalni i tako u krug.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nema sanse, covek ima previse ozbiljnih sezona iza sebe, moze da zabode bolji ugovor nego sto bi ovde. Jedino bi bilo realno ako igramo Evropu, ali smo jos daleko od toga...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Holender otišao iz Partizana bez obeštećenja

Partizan je Luganu za njegovo dovođenje dao ukupno 500.000 evra, a na kraju ga je pustio – bez obeštećenja. Holender je kao slobodan igrač potpisao danas za mađarski Vašaš, koji ga je predstavio javnosti kao veliko pojačanje za sezonu koja je još u uvodnim koracima.

Holender je u Partizanu odigrao 69 utakmica, postigao 12 golova, dok je za pet asistirao.


1659107807052_FH.jpg
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.655
Локација
U Kinšasi
да одмени Здјелара барем у том фудбалском смислу, а што се тиче његовог лидерства и енергије нећемо му наћи замену.
Kakvo kurac liderstvo, kad Lola uđe i uzme mu kapitensku traku. Serem ti se u klub, svako ko valja treba da ode, samo govna da ostanu i da se stadion raspali uruši i sav šljam koji je ostao se udavi u pisoarima JNA.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ja se nadam da ce doci taj famozni generalni sponzor i da cemo dovesti jos 2,3 pojacanja.

Kazem opet , nadam se.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Да ли знате када ће да дође тај генерални спонзор, е рићи ћу вам. Кад будемо заостајали 15 бодова за курвом, кад изгубимо дерби, кад са трибина буде чуло управа напоље, вучићу педеру, е онда прво говно Србије долази у 23:50 у Хумску 1 заједно са Остојићем и изјављује : "имамо спонзора за Партизан, имамо нову управу, видите како ја бринем и о Партизану иако сам огуљена циганштина са дна каце"
Све ми ово изгледа већ унапред припремљено, да курва већ освоји титулу у августу, да се не секира за ЛШ.
ВЧЋПДР!
 
Top