Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Ja sam uvek kontra bilo koga toka pa tako i ovoga novoga... :D

Šta će meni akcenat na EL?
Pa normalno je da budemo tamo, a i ne igramo samo to, recimo ABU nismo osvojili 100 godina, vreme je...

Ok trofeji, titule, veliki klubovi, velike utakmice, velika takmičenja, veliki igrači, velika poseta, veliki novac...
A gde smo, drugovi i drugarice, kad novca i uspeha i trofeja i velikih igrača nema?
Malo nas je manje tada, a?

Meni je Partizan podjednako i jedno i drugo, ne volim baš mnogo te fazone i fore da smo najbolji, najveći, najuspešniji, najtrofejniji, najlepši i najpametniji - jer sve se to dokazuje, pokazuje i vidi samo na terenu, i to u svakoj narednoj utakmici...

Pa bila ona u Evro ili beton ligi...

Čast i slava velikanima iz prošlosti, ali ova generacija tek treba da dokaže da je dostojna da im na sezonskim za 2022/23 društvo prave šampioni.
Malo mi je ovo u fazonu da se ražanj za fajnl four već napravio, a ja nikako ne volim da se to radi dok je taj zec tako duboko i tako daleko u toj ogromnoj šumi...

Ne bih išao mnogo dalje od prve sledeće utakmice...evo čitam da se Aleksa povredio, a kao da ste zaboravili da i Korona (ili ko zna šta) može opet da se povampiri u ovom ludom svetu...
Polako...prva utakmica...
Prošlost ume da bude i lepa i poučna, ali... uglavnom je u muzejima... poređenje sa njom, možda, ponekad, kad zaslužimo...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Bole ih kurac, računaju biće jeftino, pa što da objavljuju. Ko ja kad krenem po hleb, ne pitam koliko košta.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Tek sada malo "jače" razmišljam o sezonskim i koliko to novca donese klubu, odnosno koliki deo budžeta one imaju potencijal da pokriju, a posebno ove sezone!
Uzorak od 8000 prodatih sezonskih po nekoj prosečnoj ceni od 30000 dinara po sezonskoj klubu donese 2.0M€,
uzorak od 10000 prodatih sezonskih donese 2.5M€, a eventualni uzorak od 12000 prodatih sezonskih donese 3.0M€
Pri tom prosečna cena kada se uzme u obzir broj mesta po kategoriji i cena po kategoriji verovatno ide i iznad ovih kalkulisanih 30000 rsd, pa samim tim i ovi prihodi budu veći!

Mi kao navijači komotno klubu možemo doneti polovinu od tog donjeg praga neophodnog EL budžeta, na stranu svi ostali sponzori i prilivi novca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Generalno od ulaznica plus ako se sredi priča oko tv prava može da se napravi poluodrživ budžet, ali na primeru KKP ima dosta problema.
Prvo što nas istera iz sale Cakana sa malo jačim koncertom, pa posle toga i ženski hokej na travi.
Drugo što ne postoji kultura numerisanih sedišta, a redari ne rade svoj posao dobro.
I treće nedostatak podrške familijarnom odlasku na utakmice. Pri tome ne mislim samo na popuste na porodične karte nego na delove koji su prilagođeni za porodične ljude, a da pri tome nisu iza jebenog koša.
Mislim da je generalno najmanji problem finansijske prirode koliko logističke.
Onda ima tu još stvari, ja sam hteo zaposlenima preko firme da uzmem neke sezonske kao benefit, ali su mi optrilike indirektno tražili da pređem u AIK banku, a onda mogu i za džabe da dobijem.
21. vek je one priče o hali sportova, pioniru, ludilu, pišanju po hodnicima, možemo da furamo da se smejemo simpatizerskom navijanju, ali ćemo tako i završiti, u 20om veku.
Uostalom što pre se uzme poluga moći organizovanim kriminalnim grupama i vrati simpatizerima klub će biti zdraviji, možda neće biti tolikog ludila na tribinama ali će klub biti klub partizanovaca.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.734
Reaction score
22.814
Локација
Beograd
Bilo je sa nekoliko stranica i portala rečeno da su obezbeđene gotovo sve do jedne utakmice u Areni i da se zbog toga i pušta toliki broj sezonskih. Što se tiče redara, prolaza, numeracije, to je bukvalno amaterski nivo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ide se iz krajnosti u krajnost
Kao kad kazes da su skupe karte a onda se obavezno jave neki sa sta hoces za 200din da gledas kkp kao da je situacija ili ili, ili 200 kinti ili 2 soma nema nista iznedju...
Ovo sto ostoja radi nije dobro jednostavno nije, to sto on tripuje neki nba mislim kkp to nije, izdelio dvoranu na 179 delova te gold te superor jedan dva standard levo standard desno jos samo da naplacuje odlazak u wc
Sad naravno sledi ona prica pa da ti hoces da pisamo po hodnicima da troje likova stoji na jednoj stolici dok se cela hala bori za vazduh jer ne moze da se dise u dvoranl i tako sve dok neko ne pogine... pa ne brate valjda postoji nesto izmedju gold superor standard levo gore i pisanja po hodnicima...
I te price o 10 000 prodatih sezonskih su utopijske i sa nekim normalnim cenama a ne ovakvim, mozda bi one jednog dana mogle da budu realnost ali na tome treba raditi a ocigledno se ne radi bar ja ne vidim
Uostalom, pokazace vreme, videcemo kakva nas poseta ceka, naravno tu utice mnogo faktora ali sve to je poznato i ljudima iz kkp-a (tj trebalo bi da bude) pa nek se misle o tome, tu su zbog toga
 
Последња измена:

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Uostalom što pre se uzme poluga moći organizovanim kriminalnim grupama i vrati simpatizerima klub će biti zdraviji, možda neće biti tolikog ludila na tribinama ali će klub biti klub partizanovaca.
Može biti da sam pogrešno razumeo ali malo si nas izvređao sve koji ne dolazimo baš sa ženom i dvoje dece na NBA doživljaj (koji ni mi, a ni Evropa ne želi da ima) a nismo baš deo org. kriminalnih grupa. Čemu ta lažna dihotomija između dve najproblematičnije grupe navijača?!

Uostalom jedno od kvalitetnijih navijanja prošle sezone desilo se kad su organizovane grupe, tj grupa, napustila Pionir.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mnogi ljudi su besni jer su mesta koja uzimaju godinama sad u drugoj kategoriji, i nova cena ce biti veca za 100 do 140% sto je neverovatni bezobrazluk. Ostoja ocigledno tripuje neku pricu o ekonomskom tigru, ali nece se dobro zavrsiti prica sa sezonskim, ima hala da bude poluprazna cim krenu malo losiji rezultati. Ako se proda 3 hiljade bice dobro
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Može biti da sam pogrešno razumeo ali malo si nas izvređao sve koji ne dolazimo baš sa ženom i dvoje dece na NBA doživljaj (koji ni mi, a ni Evropa ne želi da ima) a nismo baš deo org. kriminalnih grupa. Čemu ta lažna dihotomija između dve najproblematičnije grupe navijača?!

Uostalom jedno od kvalitetnijih navijanja prošle sezone desilo se kad su organizovane grupe, tj grupa, napustila Pionir.
Može biti da sam pogrešno razumeo ali malo si nas izvređao sve koji ne dolazimo baš sa ženom i dvoje dece na NBA doživljaj (koji ni mi, a ni Evropa ne želi da ima) a nismo baš deo org. kriminalnih grupa. Čemu ta lažna dihotomija između dve najproblematičnije grupe navijača?!

Uostalom jedno od kvalitetnijih navijanja prošle sezone desilo se kad su organizovane grupe, tj grupa, napustila Pionir.
Pa ne znam šta bih ti rekao sem da nisi dobro razumeo. Mislim da sam jasno napisao šta mislim. Ukoliko posećuješ jug kao takav onda jesi dobro razumeo, ti sam razluči.
@Kiza Srbija ne znam zašto se nadovezuješ na moj post kada ja nisam pisao o ceni usluge nego o kvalitetu.
Cena od 200e za tribine u el gde imaš 15ak garantovanih utakmica sa inflacijom za je jeftinija nego cena od 100 e koliko je bila pre 10+ godina.
Pričamo o tribinama jer su sedišta blizu terena luksuz svuda.
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Ko je ovo pisao zajebao se kod ovih cena za Bench seat, iste su mu za prvi i drugi red...a nema ništa za nivo 400. Šta sve ljudi neće raditi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
To je Ostojino opipavanje pulsa, šta kažu navijači na cene karata :buhaha
 
Top