Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Sever je "Dečija tribina", a na zapadu ima onaj deo koji se zove porodična tribina za koji važi dečija sezonska karta.... i to je ulaz B čini mi se (prema severu) to je bočno...

Ali svakako, dođite sutra da vidimo uživo :)
Nije ulaz B nego ulaz E znam posto imaju moji klinci i ja te " porodicne"sezonske...A istina je da dele po skolama fudbala,javnim preduzecima,karte za utakmicu i to iskljucivo zapad centar,iste te karte su mi ponudjene klinci mi treniraju fudbal tako da znam
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Uprava koja koristi decu kao zivi zid..

Dotakli smo novo dno..

Inace info koji kruzi je da ce 2000 malisana koji ce doci da gleda Partizan, biti smesteni u bocni deo zapada, a ne na severu kako sto je bila ranija praksa...

Uprava Napolje!!!
Kao što rekoh, bočni deo Zapada je porodična tribina uvek bila... ima ovde kolega koji kupuju sezonske za taj deo, jer deca za taj sektor imaju popust na sezonsku.

Ono što je skrivanje iza dece je ako bude ta porodična tribina Zapad CENTAR.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Samo još jedna poruka od mene i završavam.

I da gubiš 10 0, pjesma bi se s juga čula...

Živimo u zlim vremenima, samo mi je bitno da igrači izginu na terenu, i navijači na tribinama, pa šta Bog da.

Nema ništa od palamudjenja naseg dok ne pocnemo djelati.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Људи овај Аек може да се сломи једино ако им од прве минуте преузмеш посед и газиш их константно тада им једино онај њихов офанзивни прекид може и помоћи нешто из неких контри полу-контри. У случају великог поседа 4-0
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Kao što rekoh, bočni deo Zapada je porodična tribina uvek bila... ima ovde kolega koji kupuju sezonske za taj deo, jer deca za taj sektor imaju popust na sezonsku.

Ono što je skrivanje iza dece je ako bude ta porodična tribina Zapad CENTAR.
Tako je ja imam sezonsku za zapad za mene i dva klinca zapad bocno ulaz E......A opet ponavljam po skolama fudbala,javnim preduzecima i sl dele centar zapad iste te karte su mi ponudjene jer klinci treniraju fudbal pa su me zvali iz skole fudbala ako hocu da idem na tekmu dobili su karte za zapad centar da podele
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kao što rekoh, bočni deo Zapada je porodična tribina uvek bila... ima ovde kolega koji kupuju sezonske za taj deo, jer deca za taj sektor imaju popust na sezonsku.

Ono što je skrivanje iza dece je ako bude ta porodična tribina Zapad CENTAR.

Sve to znam, ali obicno do sada akcije koje je klub organizovao, sve te klince i skole fudbala koji su dovodili su bili smesteni na severu.. izuzetak je bio kad smo bili pod suspenzijom pa je ceo stadion bio pun decurlijom..

Da ne bude zabune, meni je drago i podrzavam tu akciju i bas sam srecan da toliko dece dolazi da gleda Partizan, pa makar ne navijali svi za nas..

Ali motiv uprave bas pred ovako tenzicnunu utakmicu da smesti klince bas tu, mi je jako sumnjiva..

Nadam se da gresim, ali iskustvo mi kaze da nije tako..


Edit:
@JasminaT nisam procitao tvoju prvu poruku u vezi ove teme, tako da je sve jasno..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Tako je ja imam sezonsku za zapad za mene i dva klinca zapad bocno ulaz E......A opet ponavljam po skolama fudbala,javnim preduzecima i sl dele centar zapad iste te karte su mi ponudjene jer klinci treniraju fudbal pa su me zvali iz skole fudbala ako hocu da idem na tekmu dobili su karte za zapad centar da podele
Uvek su te karte za Deciju tribinu delili po skolama fudbala i klubovima... ako su stvarno sada delili za zapad centar ....:buhaha

a ako klinci
krenu UPRAVA NAPOLJE?

Sta cemo tad?!
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Uvek su te karte za Deciju tribinu delili po skolama fudbala i klubovima... ako su stvarno sada delili za zapad centar ....:buhaha

a ako klinci
krenu UPRAVA NAPOLJE?

Sta cemo tad?!
Slazem se da jesi i moji klinci su iali sa skolom fudbala,ali na sever....Sada su im nudjene karte za zapad centar i meni i njima....
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jedan od onih momenata kada gledaš kako ti biju drugara sa svih strana i donosiš odluku, ili ga vadiš iz blata, ili okrećeš ledja i bežiš.

Dodji večeras, ne dozvoli da nam sns pičkousta bagra siluje svetinju. Nemoj da se bojiš batinaša, da vidim kako će da smire 20,000 glava. Odbrani svetinju, pokaži glasan stav protiv ove tiranije nad klubom.

Da bi došla nova vremena potrebno je da odemo svaki meč u velikom broju. Grobari, dodjite večeras. Spasimo naš Partizan od okupatora.

Bez obzira na rezultat (verujem u prolaz dalje) mi imamo svoje utakmice, ovo je prva. Napred Partizan!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.946
Локација
Beograd
Ovo je odlična vest.Neka sada pokažu vernost,kupe karte kao i svi mi i teraju govna i navijaju za Partizan bez uslova.
 

blizzard

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2014
Порука
79
Reaction score
6
Jeste da mi igramo slabo od pocetka sezona, ali mene AEK nije uopste impresionirao. Cak bi reko da je malo falilo da odnesemo pobedu sa Kipra. Za veceras je kljucno postici gol u prvih 45 minuta i skinuti pritisak sa ledja, a onda ce ici puno lakse. Vreme je da Rikardo konacno proradi. Verujem u prolaz. Braco koja ste na stadionu oderite grlo i za nas. PARTIZANE MOJ, PARTIZANE IGRAJ I POBEDI
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top