Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kapiram da je ovo ona prica lažna vest, pa kad se izbace prave cene, onda ispadne "dobro je i ovo" ali to na stranu rečeno je 30 posto više od prošle godine, to mu dođe ovo tipa za standard sa 32 na 42.
Druga je priča što prošle godine nikog sezonske očigledno nisu zanimale jer se nije igrala EL.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kapiram da je ovo ona prica lažna vest, pa kad se izbace prave cene, onda ispadne "dobro je i ovo" ali to na stranu rečeno je 30 posto više od prošle godine, to mu dođe ovo tipa za standard sa 32 na 42.
Druga je priča što prošle godine nikog sezonske očigledno nisu zanimale jer se nije igrala EL.
Imao STANDARD 1 prošle godine... Ove godine neće imati najviše prodatih u Evropi samo ako ne budu pustili u prodaju više od drugih. Imam utisak da bi prodali i mesta ispred dvorane da postave stolice i naprave video zid :D Tu foru bi mogli da naprave na STADIONU. I Arena i stadion bi bili puni k'o oko ISTOVREMENO ubeđen sam.

Normalno, ovi na stadionu ne bi gledali uživo pa te karte da budu jeftinije od ovih u dvorani. Prvi bih pre otišao na stadion da pratim prenos na nekakvom video zidu uz urlanje navijača i dobru atmosferu nego da prenos gledam na TV-u ali to je sve SF i naravno da se neće desiti. Ali bilo bi izvodljivo 100%

Slika bi obišla ceo svet i bili bi nezapamćeni ludaci. Jednu utakmicu KK-a pratilo bi oko 52.000 ljudi. Ne znam kakav kapacitet imaju NBA dvorane al mislim da bi oborili broj kolektivno praćenog košarkaškog događaja sigurno!
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jeste off topic ali i odgovor na opasku brata Spalding - recordan broj publike ba jednoj košarkaškoj utakmici u svetu datira iz 2010 godine i NBA All Star utakmice koja je održana na stadionu NFL tima Dalas Kaubojsa - 108.713 zvanično :D
A ova fora tipa puna dvorana plus fan zona ispred dvorane ili na stadionima mislim da je najveći broj ljudi bio takođe tokom nekog NBA finala.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jeste off topic ali i odgovor na opasku brata Spalding - recordan broj publike ba jednoj košarkaškoj utakmici u svetu datira iz 2010 godine i NBA All Star utakmice koja je održana na stadionu NFL tima Dalas Kaubojsa - 108.713 zvanično :D
A ova fora tipa puna dvorana plus fan zona ispred dvorane ili na stadionima mislim da je najveći broj ljudi bio takođe tokom nekog NBA finala.
Šteta što nemamo toliki stadion :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Projekcija je da će biti prodato 5-6.000 sezonskih, ne zanosite se.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
I prosle sezone je bilo veliko interesovanje za sezonske, bukvalno isto ljudi su jedva cekali da izbace bas je bila euforija zbog zoc-a i pojacanja ali su oni opet zasrali sa cenama tako da prodaja nije bas isla kako su mislili... sto kaze gore kolega tomic nece nikom zbog euforije primanja postati veca

Ma ja sam siguran da bi se uz pristupacne cene prodalo vise sezonskih ne sad nesto drasticno ali vise i dosao bi manje vise na isto plus bi to znacilo i adekvatnije cene pojedinacnih karata pa bi i poseta generalno bilo bolja ali ajde ti objasni sve to nekom sns aparatciku koji ne vidi dalje od sopstvenog nosa
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Broj prodatih ulaznica se moze predvideti eventualnim ispitivanjem random ljudi na ulici, bukvalno je nemoguce predvideti broj prodatih sezonskih. Moze se napraviti neka predikcija kad pocne prodaja, pa na osnovu prvih dana proceniti koliko ce ulaznica biti prodato do kraja
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.545
Reaction score
29.501
Локација
Novi Sad
Prodaja bilo cega u Srbiji zavisi iskljucivo od cene i nista drugo. Ja volim Partizan, i svi mi volimo, ali da li imamo para za sezonsku ako je ona 400e? Da ne pricamo o ljudima koji porodicno vole da idu, pa jos ko nije iz Bg za put i sve..... sve je to super i lepo ali ako ostojah izracuna cenu po naprednjackoj matematici - u kurcu smo
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Cene su za Srbiju previsoke bile i prošle godine... a ovo menjanje kategorija i povećanje cena i moderni popusti za vlasnike sezonskih ood prošle je baš jadno... ja ću uzeti ali znam neke koji neće... koji ekonomski malo i rade u marketingu i de žive.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Čuj projekcija.
Verujem i da im je projekcija za fan token bila da će da uzmu pola miliona od njega.
Možda bi i uzeli da imamo tamo nekog sposobnog za marketing, a ne volove iz sns-a.

Najavio ih kao "Najveću i najvažniju vest u istoriji sportskog društva". Ej... Ljudi očekivali halu a dobili legalno pranje para...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Standard 2, 30k idi bre u kurac.

Šta je ovo familija and prijatelji kako to funkcioniše ? Pitam čisto iz znatiželje.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Odnosi se ja mislim na porodice i prijatelje igraca... a možda i grešim...

Tek toliko da se kaže - kupovinom centralnih ili bočnih sezonskih za nivo 400 trebalo bi biti mogućnosti da sa istima budete sprovedeni na mesta na nivou 200 za pojedine (slabije) ABA utakmice u kojima se neće otvarati gornji prsten.

Ne vidim cene za "Grobari Jug" tribinu... izgleda da će ipak biti besplatnih karata... e moj Ostoyaaaah...
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Ако неко нађе како функционише ово френдс и фемили нека проследи.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Za decu do 6 godina je besplatan ulaz.
Pretpostavljam da je jeftinije nabaviti lazna dokumenta nego donji prsten .
 
Top