Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Max17

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
15
Reaction score
33
Локација
Beograd
Gde se prodaju sezonske ulaznice?
Vidim da sada pise da je od ponedeljka prodaja samo za vlasnike proslogodišnjih propusnica. Da li zna neko da li mogu sa svojom propusnicom da kupim jos za nekoga ili samo za sebe?
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kad smo kod F&F, ja sam se ponadao da će odvojiti jedan sektor gde sedišta neće biti numerisana, kao u Pioniru. Gde bi ti sa sezonskom mogao da povedeš nekoga sa sobom na utakmicu ko kupi dnevnu kartu. Ovako ništa nisu uradili.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
I jeste i nije skupo. Po meni je skupo samo za ljude iz Bga gde ti treba 500 din da stignes iz hale.
Svima (pa i meni) koji su 200+ km od bga karta je najmanji problem. Mnogo je manji problem dati 200e za sezonsku nego skupiti svaki put 50-70e za put. Za sezonsku mi npr treba 300e godisnje a za put 2000e.
Stizu li na kucnu adresu ako se uzmu online?
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Zna li neko koliki je popust za vlasnike proslogodisnjih sezonskih?
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
jbg sta je tu je, cene su takve kakve su, za 7dana mora su opet dosta vece ;)


ako ima neko sa proslogodisnjom sezonskom raspolozen da mi uzme 2 sezonske nek mi se javi u inbox? castio bih ga naravno.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Da li uopšte postoji opcija da se sa prošlogodišnjom sezonskom kartom kupe sada dve sezonske uz popust od 10%?
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Standard 2 je sada sa popustom od 10% 28800, što je više za 4800 od prošle godine, a uz to igraš kvalitetnije takmičenje i imaš desetak utakmica više. Ne znam šta je ko očekivao, al ovo je apsolutno realno i apsurdno bi bilo da cena bude manja ili čak jednaka kao prošle godine.
Što se tiče Family & Friends karata, zvao sam u petak ticketline i rekli su mi da se to odnosi isključivo na porodice i da je to u fazonu porodične tribine. Ne znam samo što su onda stavili friends u naziv, al ajde.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Standard 2 je sada sa popustom od 10% 28800, što je više za 4800 od prošle godine, a uz to igraš kvalitetnije takmičenje i imaš desetak utakmica više. Ne znam šta je ko očekivao, al ovo je apsolutno realno i apsurdno bi bilo da cena bude manja ili čak jednaka kao prošle godine.
Što se tiče Family & Friends karata, zvao sam u petak ticketline i rekli su mi da se to odnosi isključivo na porodice i da je to u fazonu porodične tribine. Ne znam samo što su onda stavili friends u naziv, al ajde.
Standard 2 je premešten na tribinu bočno... to više nisu ista mesta, nije ovo ništa realno, jer niti je Partizan nekakvo preduzeće koje učestvuje na tržištu, niti mu je cilj ostvarivanje dobiti... pošto je u pitanju sportsko društvo, osnovni cilj su mu rezultati u sportskim takmičenjima i ostvarenje određene društvene funkcije u jednoj sferi društvenog života.
A pošto je ovaj klub i od određenog društvenog značaja i pošto ga delom finansira i država, građani iste bi morali biti tretirani sa uzimanjem u obzir svih društvenih slojeva, ne samo nas koji možemo, već i onih koji jedva da mogu ili ne mogu.
Košarkaški klub Partizan nije privredno društvo, već sportsko društvo i iako meni lično ne smetaju cene kakve su date, uz konstataciju da su već prošle godine bile "bezobrazne" pre svega uzevši u obzir očigledan pokušaj da se željkov dolazak upotrebi za ostavrenje finansijskue koristi, te da se nekakvi novi navijači koji će biti tu jer je to popularno, q imaju lovu, odjednom probuđeni za stvar koja je trenutno in dovedu na tribine, a zaboravljaju se oni koji su sve vreme bili tu, koji su davali koliko su mogli, kupovali sezonske, bili tu uz džiletov KKP od 800 iljada. Sada će ti verni biti nagrađeni popustom od 10 za prošlu godinu, neki neće moći da uzmu ni nivo 400 a biće im zaboravljeno i što su tu bili svih osam godina. Još će im smrda Tegi da kaže kako treba da zarađuju više, da se snađu u životu, da se ne žale što nemaju KKP-u već svom poslodavcu.
Tim koji je pre dve godine bio sedmi u ligi, koji je najveći evropski trener Želimir Obradović došao da digne iz mrtvih i uglavnom uspeo u tome, se nije ponizio u svom onom zlu...ali se ipak malo poneo u ovom sadašnjem dobru.
Jbg ko je na čelu kluba i znajući mozgove sns elite, i sve navedeno nimalo ne čudi.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Objektivno gledano, cena godišnje karte u odnosu na takmičenje koje igramo je korektna. Prosto, ako se merimo sa najboljima i najbogatijima, a ove godine smo to i po igračkom kadru uradili, onda je očekivano da karte budu malo skuplje nego prošle. Ja gledam to na ovaj način: najbolji trener Evrope SVIH VREMENA, igramo najjače takmičenje, 17 ozbiljnih protivnika dolazi u Arenu, plus nikad jača ABA, a i sve je poskupelo pa podvedite i ovo pod to kada diskutujemo. Sektor 400 za 13.000 dinara je sasvim ok cena pogotovo za nekoga ko živi u Bg-u.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Standard 2 je sada sa popustom od 10% 28800, što je više za 4800 od prošle godine, a uz to igraš kvalitetnije takmičenje i imaš desetak utakmica više. Ne znam šta je ko očekivao, al ovo je apsolutno realno i apsurdno bi bilo da cena bude manja ili čak jednaka kao prošle godine.
Što se tiče Family & Friends karata, zvao sam u petak ticketline i rekli su mi da se to odnosi isključivo na porodice i da je to u fazonu porodične tribine. Ne znam samo što su onda stavili friends u naziv, al ajde.
Ti kazi da si gej. I da ti je ovaj familija, ali da u Srbiji ne možte zvanično da se uzmete.
Čik d vidim da ti ne daju popust :D
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Standard 2 je premešten na tribinu bočno... to više nisu ista mesta, nije ovo ništa realno, jer niti je Partizan nekakvo preduzeće koje učestvuje na tržištu, niti mu je cilj ostvarivanje dobiti... pošto je u pitanju sportsko društvo, osnovni cilj su mu rezultati u sportskim takmičenjima i ostvarenje određene društvene funkcije u jednoj sferi društvenog života.
A pošto je ovaj klub i od određenog društvenog značaja i pošto ga delom finansira i država, građani iste bi morali biti tretirani sa uzimanjem u obzir svih društvenih slojeva, ne samo nas koji možemo, već i onih koji jedva da mogu ili ne mogu.
Košarkaški klub Partizan nije privredno društvo, već sportsko društvo i iako meni lično ne smetaju cene kakve su date, uz konstataciju da su već prošle godine bile "bezobrazne" pre svega uzevši u obzir očigledan pokušaj da se željkov dolazak upotrebi za ostavrenje finansijskue koristi, te da se nekakvi novi navijači koji će biti tu jer je to popularno, q imaju lovu, odjednom probuđeni za stvar koja je trenutno in dovedu na tribine, a zaboravljaju se oni koji su sve vreme bili tu, koji su davali koliko su mogli, kupovali sezonske, bili tu uz džiletov KKP od 800 iljada. Sada će ti verni biti nagrađeni popustom od 10 za prošlu godinu, neki neće moći da uzmu ni nivo 400 a biće im zaboravljeno i što su tu bili svih osam godina. Još će im smrda Tegi da kaže kako treba da zarađuju više, da se snađu u životu, da se ne žale što nemaju KKP-u već svom poslodavcu.
Tim koji je pre dve godine bio sedmi u ligi, koji je najveći evropski trener Želimir Obradović došao da digne iz mrtvih i uglavnom uspeo u tome, se nije ponizio u svom onom zlu...ali se ipak malo poneo u ovom sadašnjem dobru.
Jbg ko je na čelu kluba i znajući mozgove sns elite, i sve navedeno nimalo ne čudi.
Ja sam prošle godine bio na 212 i to je i sad Standard 2, jedino ako nisu za jedan ulaz pomerili. Apsolutno se slažem da klub nije preduzeće i da trebaju da se u hali nađu mesta za svačiji džep, a naročito za ljude koji su redovni sezonci i koji su tu bili uvek. Štaviše, voleo bi da postoji opcija da se redovnom kupovinom sezonskih obezbeđuje popust u odnosu na to koliko se godina zaredom uzme ista, a da parametar ne bude samo godina pre. Međutim, zanemaruje se da ove cene nisu od juče i da one kao takve predstavljaju samo nadogradnju onoga od prošle godine, gde su po meni bile papreno skupe, a u poređenju s tim ove danas nisu. Tako da je celokupna kuknjava oko cene opravdana ali kada bi se vratili godinu dana unazad, danas je ovo samo rezultat onoga što smo progutali prošle godine. Pored toga. klub tad nije imao Arenu za celu godinu, pa nisu mogli da iskoriste sektor 400 za jeftinije karte, tako da su one iza koševa na nivou 200 bile 16k, ali sam ubeđen da su tad mogli da bi uradili isto kao danas.
Ti kazi da si gej. I da ti je ovaj familija, ali da u Srbiji ne možte zvanično da se uzmete.
Čik d vidim da ti ne daju popust :D
Ne vidim problem da neko kaže da je gej, ako to zaista i jeste. Problematično je ipak kad neko jako želi da pokaže da nešto nije, a ustvari to radi iz sopstevnih nesigurnosti i straha da slučajno ne dokaže sebi da je to nešto što se toliko trudi da ne bude.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.019
Локација
Академија
Зајебо се Остоја. Неће продати 10 сома сезонских па да јебе рак рака.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Ja sam se razočarao prošle sezone, kada se, uprkos Željkovom povratku, prodalo manje od 5000 pretplatnih... Stvarno nisam mogao da verujem... Kod nas iz unutrašnjosti je problem ne cena pretplatne karte, već troškovi dolaska na svaku utakmicu... Ja sam prošle sezone na 16 dolazaka u Bg, ulupao 60.000!!! I to skromnih dolazaka, busom... Samo sam dvaput kolima bio... Dolazak iz Niša, bez 3.500 ne možeš zamisliti... Plus 15.000 sezonska, izađe to na 600 evrića za prošlu sezonu... Preskupo!!! A kada sam došao na prvi meč pred domaćom publikom, na studentski, potpuno razočarenje kad videh 6,7000 ljudi... Otvaranje sezone pred domaćom publikom, Željko na klupi... A arena ni do pola... Ove sezone ne kupujem pretplatnu, posao ne dozvoljava toliko dolazaka... Želim da dođem na Bajern, Virtus, ciganski Oli, ciganski FMP, eventualno na Real... Ako bude dnevnih karata, eto mene...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa druze… ako u Beogradu i okolini od milion i nesto stanovnika, nema vise od 10.000 grobara koji ovo mogu sebi da priuste, onda da ga jebes…

Veci je problem u Bg nego li u da kazem ljudima sa strane…

A najmanji je razlog cena
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovako su zamislili taj Court Side Club:
FaHfKHpXkAEJqMp


Na sajtu kluba postoje i detaljna objašnjenja za nove kategorije mesta, uključujući i Frends & Family.
 
Top