Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Neša Le

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2021
Порука
3
Reaction score
6
Локација
Leskovac
Nisam rekla da se radi o jezičkom puritanstvu, već:
1. o dvostrukim standardima (ponovo) kada su KKP i FKP u pitanju
2. o traženju isključivo loših stvari kad je FKP u pitanju.

Za ovo prvoje krunski dokaz što je na društvenim mrežama bilo barem 20 objava u poslednjih mesec dana koje su apsolutno gramatički i stilski i marketinški bile ispravne i korektne. Niko se nije javio da kaže "ej, izgleda se nešto dobro dešava po tom pitanju, evo baš su dobri tekstovi/objave". Naravno da treba kritikovati kad nešto nije kako treba (ovo što su objavili je skandalozno!), ali dajte malo nečeg bar pozitivnog prema tom nesrećnom FKP-u.

evo da vam pokažem na šta mislim, primeri sa twitter naloga KKP-a
1. Po kom pravilu je Šampion Evrope, ali šampion ABA lige, a zašto je prvak države, a ne šampion, zašto je Nacionalni kup, zašto je Super Cup umesto kup. Ovo se zove nekonzistentnost i velika je greška. Čemu služe razmak i tačka na kraju ovog dela? (mislim kad se već kritikuje FKP nalog zabog razmaka i zapeta).

Погледајте прилог 17555

2. Pravilno je "Hvala ti, Dušane!" - dakle, i ovde nedostatak zapete prošao nezapaženo?
Погледајте прилог 17556

3. Broj se piše u formatu 1.500 - dakle, nema razmaka posle ove tačke kojom se odvajaju hiljade - ovo može da bude i omaška u kucanju, a može biti i tzv hiperkorektizam (videli koliko kritikujete FKP nalog zbog razmaka, pa se prepali :) ne znaju da je KKP nalog imun na tu vrstu kritike, očigledno). Ovo je inače totalno besmislena objava, jer ovako napisano znači da je jedan navijač kupio sve sezonske do sada, ako postavlja lični rekord.
Погледајте прилог 17557

Eto, mrzi me dalje da izvlačim, hoću samo da vam kažem da treba da se kritikuje, naravno, ali nemojte tretirati FKP kao 13. prase, a KKP dizati na pijedestal i kad treba i kad ne treba.
правилно је - Душане, хвала ти!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Gde je ta izjava? Nisam uspeo da nađem.
Ok, znam za njegov intervju dole, ali nigde nije najavio da će preuzeti FK.
Pa nece on da bude u fk nego hoce preko jsd da smeni upravu
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Evo pogledaj od 40. minuta pa do kraja, prica vezano za FK i tu je pomenuo da ce sigurno da se kandiduje za predsjednika sportskog drustva.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Neće on da preuzme FK, on bi u JSD ali indirektno je najavio da uprava mora FK da leti
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa rekao je da on neće uzimati FK, logično, jer ne može biti predsednik kk i fk istovremeno. Ali, kk i jsd može. A takođe je rekao da će jsd postati stvarno krovna institucija, a do sad je bila nebitna.

Ostoja je odličan kozmetičar.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
JSD može samo PONOVO da postane krovna institucija, jer je to i bila dok nisu smenili DV-a i promenili statut u kome je stajalo da FK u tačno odredjenim procentima finansira "male" klubove, što je FK i radio.
Ali Ostoja kao i njegov gospodar spinuje i vrti priču kako sve počinje od njega.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.186
Reaction score
28.226
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Мешчини да ће то Остоја мало помало (а можда и у једном дану) све преузети. СД формално, а ФК можда не формално али ће свакако гурати своје људе на чело Клуба. А како наступа са доста самопоуздања по том питању, чини ми се да за то има и фирерово одобрење.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
546
Reaction score
2.175
Локација
45
Рак га начео, јебо му пас матер ону намазану одвратну. Буквлано га мрзим више него педере из Фк-а јер је успео да зајебе добар број људи да је 'успешан бизнисмен', а не снсовско прелетачко ђубре. За ове бар сви знамо да су говна.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Vidi ne znam koliko godina imaš, i dokle ti seže pamćenje, ali ovo "željko pantić" botovanje je sramotno.
Prvo, Ružić je to izjavio. Kontekst je bio sledeći: gazili smo tada cigane gde smo ih stigli i Ružić je rekao, pred neku kup utakmicu "polako, Sale, možda nam nije u interesu da budem u svemu prvi" misleći na kup i prvenstvo.

Šta je on za tebe, to je tvoja privatna stvar. Stanojević nije trebalo da dolazi. Da li nije imao izbora, opcija, šta god da je u pitanju - pogrešio je. I snosio je posledice toga.
Za razliku od uprave. Za razliku od tebe.

A koliko se sećam, za ovakve natpise, optužbe da je neki trener/igrač izdajnik/prodao utakmicu i slično - letele su nekad glave sa foruma.
Zamolio BiH te da me više ne citiraš, jednostavno preskoči moje postove.
Ja sam akademaca i ne svađama se sa nikim.
Najviše mrzim bacanje koske a ti uživao u tome, ne znam koji nam po redu sam dobio zbog tebe.
Aman, okani se mojih postova.
Unapred zahvalan.
Imam dovoljno godina da sam gledao PFC u SFRJ i oko 30 euro gostovanja
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Zamolio BiH te da me više ne citiraš, jednostavno preskoči moje postove.
Ja sam akademaca i ne svađama se sa nikim.
Najviše mrzim bacanje koske a ti uživao u tome, ne znam koji nam po redu sam dobio zbog tebe.
Aman, okani se mojih postova.
Unapred zahvalan.
Imam dovoljno godina da sam gledao PFC u SFRJ i oko 30 euro gostovanja
Malo zeza tastatura, pa je sama dodavala reči.
Ne znam koji sam ban po redu dobio zbog tebe, koskarenja i tvojih žalbi.
Ipak ja sam i dalje kulturan, ne vređa, ne koskarim, nisam sa one strane brda.
Kao klinac sam na derbi polazio u petak, vraćao se u nedelju.
Odavno BiH ja tebe ignorisao ali to ne radim zbog principa.
Uživaj u žalbama na štetu drugih članova.
Zbog tebe par meseci reč ne napisah ovde, ispadne čoveku krivo, bude kažnjen ni kriv ni dužan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
greška, prebacila sam u drugu temu.
 
Последња измена:

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Mali opis onoga što svi znamo.
I ovaj tekst, iako otvara oči, vodi ka Crknutom ježu i Kombi krntiji iz 3 Palme,..
I da ako su im putin, tramp članstva da Jug i Grobari treba da lelemudaju, a mladic, karadzic kult da urušava i Beograd?!
Plus arape i ostale mufljuze da tetoše po Srbiji, a da se ulaguju narodima okolo i dalje, za koje niko živi nije zainteresovan.

Za ovako šta Punk pokret će da završi jednog dana kao Otpor vrhuške...!

slobodan milosevic iako vlast koju trebalo uvažavati je označen nekad od strane Pravoslavnih odbora,... i svetskih medija kao sodomista i balkanski koljač, i svrgnut, leširan nakon diktature gde im kleopatra trandža proglašena za sveticu, da bi se rugali Partizanovoj slavi "slobodno".
U ovoj bitci čak bi i Šoletovu smrt smatrao zasluženom...a ne van sportskih njuški tako.

Ideologija vuckoline, koga "treba poštovati" je da smo mi 35% oni 65%, a titule samo njima...i to im 'prolazi'?!
Stop!!!

Nekad je stambolic hteo da na TV budu samo "direktori, goblini" puštani, a Commando i Uzbuna, npr. Ne. I hvala Bogu smo ga ubili, i vucica ćemo, ali ostaje pitanje kako 2 rupe u prostoru i vremenu, a 21. vek, Beograd Svet?!

U svim eparhijama i parohijama, kulturnim i savesnim krugovima.. "crvena banda, i garnitura vlasti gde je gojkovicka glavno strašilo",... su označeni kao zli satanisti i prokleti sektaši, čak i nekad.

Ko je njima kao kleopatra, i devijacije kasnije, me ni ne zanima, al alkoholijade gde Partizanov renome se vređa, moraju da stanu po svaku cenu?!!!!

I još jednom podsećanje da je vlast asportualna i aseksualna proglašena odavno, za olimpijske i zdravstvene federacije, što šteti svima.

I dok je Tadić bio vlast je bio dogovor da su Divac i džajolina neki faktor, te trofeje i osvajačke težnje treba trpeti.
1946. fudbalska godina ako dodeljuju faš četnicima, na primer nas progresivne naciste zanima 2022. godina za Partizanov basket titularno?!!!
Ustupak mi bi tu učinili, ne fudbal zakerali za sve, ako dozlogrdi.

Da dokažu da su svet inteligencije i fan baze iste kao pre, da se na ravne časti reše ta pitanja, a ne trivial pursuit igrarijama i krimi klanovima?!!!
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Da, da. Nije da se nije nametalo samo iz te...živopisne prezentacije.
:icon-eek:
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Ako Ostoja preuzme i FK na neki način, ima da duplira cene karata, rasteraće i ovo malo mazohista koji posećuju JNA.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Pitaju, otkud to da sam protiv postojanja derbija nadalje..i beretki, ako navrću za moj soj uvek?!

1) Čegi i Zorana malverzacije naspram uvredljivih pesmama potopljenih cigu ligu obrenovčana i šapčana.

2) dopuštanje ziki pauku, i zoranu avramovicu da svoje šizofrenije i dekadencije na webu prosipaju kroz lamove i čarls mensonove sledbenike.

3) Naslage ljudi i pojava koji alienaciju, izolaciju, korupciju, poltronciju vrše naspram Partizanovog jezgra i miljea.

4) Diznijevi junaci i Marvelovi...preprevljanje epizoda na štetu crno-belih, naspram hronološkog toka i obeležja (kojima su se kleli, i potpisvali), večitih rivala kad mi verni fanovi viknemo išta igde.

5) Teror nad simpatizerima, derbi fanovima, evro fudbal fanovima, nadasve TV, Radio crno-belim okorelim pristašama...gori skorije nego nekad, što nije tekovina civilizacije, ni armije.

6) Veliki broj smrtnih slučajeva selebritija, iz crno-belog i Partizanovog sveta i legendi fudbala, pre vremena...neljudi krivica.

7) Proglašavanje teritorijalnih ratova i ratova snova, važnijim od rešavanja pitanja, ŽFK Partizan na primer, i ŽKK Partizan.
I Partizanovih shopova i prodajnih objekata uklanjanje,
a već 5 decenija oboje svuda žalosna povest?!

Partizan je pobedio 7:1 cz nekad.
Ko gleda u semafor od onda...i nije u funkciji, na površinu vam ispliva 7 ovih stavki kao škart i falš roba naspram reči 'derbi i beretke'.

"druženje" i "udba" su zabranjeni nekad, ako kom milo kao Meni...2 ova odlaze sad, uskoro, jel jasno!!!

Ne mreže i portali od vrednosti, važnosti...za šta se zgadija cenjka kroz 1 gol onda i papazjanije ovamo!!!
 
Top