Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Legalno izabrani članovi skupštine po modelu koji nam je osmislio i ostavio u amanet debeli profa sve mu jebem
Jel on osmislio "sistem" za izbor članova skušptine i za JSD ili samo za FK? Meni se čini da je samo za FK.
Mislim da će Ostoja dobiti. Ne bi se on kandidovao da nije završio većinu. Isto kao što ne bi istrčao sa ciljem od 10.000 sezonskih
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ова управа је између осталог дошла и на крилима приче како је претходна управа оставила дугове и како ће они то другачије, како то мора да се промени и бла бла. Сад и Остоја ради нешто слично. Једни пребацују дугове на друге и тако у круг. Ова управа мора да оде и надам се да од следеће недеље неће бити ту али је тужно што нема бољег кандидата од Остоје мада је у овим временима ненормално очекивати нешто нормално. Јебени game of thrones без краја.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ukoliko bi protivkandidat uspeo da pobedi aktuelnu upravu, on bi formirao upravni odbor JSDP. Taj novoformirani UO bi mogao da na osnovu obrazloženog predloga predsednika JSD uvede privremene mere u FKP. Na osnovu tih mera mogla bi da bude uvedena privremena uprava, koja bi mogla da funkcioniše najdalje do šest meseci. Tada bi se prešlo na organizaciju izbora za sve organe uprave fudbalskog kluba Partizan.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.270
Reaction score
7.005
@Nikola_G brate, jesi ti pisao prije da Ostoja preuzima FK sigurno? Znam da sam pitao za izvor. Jesi dobio info negdje ili tvoja pretpostavka?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
@Nikola_G brate, jesi ti pisao prije da Ostoja preuzima FK sigurno? Znam da sam pitao za izvor. Jesi dobio info negdje ili tvoja pretpostavka?

Jesam.
Ispostavilo se da je dobar info, s tim što neće on lično voditi FK, nego će očigledno postaviti neku figuru, ali će da ustoliči sebe kao glavnog za sve što se zove Partizan.

One pare što su obećali za stadion, a bilo je sve spremno za mart 2020. je sad aktivirao. To je lova od Uefa ili EU s kojom se grade svi ovi stadioni po Srbiji.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Шта је то што можемо да очекујемо да крене на боље у односу на ово стање сада (или на мање горе зависи ко како гледа) ?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.537
Reaction score
29.452
Локација
Novi Sad
Na bolje - nista
Na gore - sve.

Jebali smo jeza u ledja, kakav jebeni ostojah, jos cu poceti da citam hvalospeve ovde kako je on nas spasistelj, nas pastir, vodic...

NE ZABORAVITE, OSTOJA JE U GLAVNOM ODBORU SNS, DEŽURNI PODGUZNI SEKAČ NJEGOVOG PRIJATELJA I ŠEFA, A UBICE SPORTSKOG DRUŠTVA PARTIZAN, av!
Ja nisam krio nikada za ove četiri godine da sam član SNS-a, član glavnog odbora, i da mi je dobar prijatelj predsednik države koji me je od prvog dana dolaska u Partizan uvek zdušno podržavao i pomagao. Sve što je obećao ispred države da pomogne je učinio. Nismo nikada bili prevareni od države.

Tačno ne mogu da verujem da neko podrzava ostoju, ali ozbiljno.... vucela, ostoja, vazura, nek mi neko objasni jebenu razliku????
Parola je uprAVa napolje, a ne samo uprava napolje!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
One pare što su obećali za stadion, a bilo je sve spremno za mart 2020. je sad aktivirao. To je lova od Uefa ili EU s kojom se grade svi ovi stadioni po Srbiji.
Bolje da ne grade nista, bog te pita kakvom bi nam frankenstajna napravili, stadion na vodi, vrv bi vise licio na delta sity nego na stadion, sta verovatno sigurno
Jos ako ostoja umesa prste auuuu ima stolovi da budu na zapadu uz svaku kupljenu kartu sampanjac, ko da si na neciju svadbu dosao...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Jesam.
Ispostavilo se da je dobar info, s tim što neće on lično voditi FK, nego će očigledno postaviti neku figuru, ali će da ustoliči sebe kao glavnog za sve što se zove Partizan.

One pare što su obećali za stadion, a bilo je sve spremno za mart 2020. je sad aktivirao. To je lova od Uefa ili EU s kojom se grade svi ovi stadioni po Srbiji.
Znači nisu pare koje je Ostoja obezbedio od sponzora? A UEFA i EU ne vole VV pa zato oni nisu mogli te pare da "aktiviraju"?
Nije da ti ja ne verujem, nego mi ta priča ne pije vodu.
Bojim se da jedina promena ne bude to što će Ostoja sa okači sliki AV-a u kancu, da ae skroz iznivelišemo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Разлика између Вучеле и Остоје је у томе што првог заболи она ствар за било шта, нема потребе да се цима само да је следовање редовно.
Док овај други жели да се доказује и себи и шефу му, па му овај барем некад нешто дозволи кад му се тражи.
Надати се било чему другоме или било коме, док је овај на власти узалудно је.

Не могу рећи ни да је мање зло ни да мање смрди, али је Остоја "мање гори" избор од Вучеле.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.537
Reaction score
29.452
Локација
Novi Sad
Zeli da se dokaze sefu koji organski ne podnosi Partizan? Nemoj da se dokazuje, molim te.
Sprdali smo cigane za duh koji lebdi po kancelariji, sta sad, treba i nas to da zahvati? Hocemo prestati da vicemo uprAVa napolje i vccpdr ili ce nam zabraniti to kao sto preti za Arenu da ce da snima ko vrsi verbalni delikt?? Ili ce nas kupiti sa renoviranjem stadiona?
Ovo ti je bukvalno ono - kurta i murta, ali bukvalno. Nista mi necemo konkretno dobiti osim mozda neke finansijske brojke... ali treba biti covek a ne broj, a ostojah je samo jos jedan od brojeva av.
 
Top