Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Mahom su igrali klinci koji neće videti Evroligu, a teško i ABA ligu, te ne treba ovo uzimati za ozbiljno. Nema Željko šta da bude razočaran i ne verujem da je tako. On je birao ove igrače, ne mi. Mislim da nam treba centar, prvi centar, iskusan i jak igrač. Kada imamo centra koji ne ispada i ne gubi se u igri, Egzum svakako može biti plej. Uglavnom, čekajmo da se ekipa kompletira.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Znaju i oni sta nam treba ali para nema drugari
Da ima doveli bi do sada...ceka nas duga,duga i teska sezona puna nerviranja...
Samo da budemo iznad cigana u el sve ostalo je veliki neuspeh
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni nije jasno ko je smislio da se šut brani 2m od šutera, onaj ko to objasni doktorirao je! Ajd' repstacija i nekako al' isti racku i u KKP. Apsolutno nije bitno ko je igrao, tako ne može odbrana da se igra. Pa sunce mu jebem, 1000 godina unazad ODBRANA je osnov iz kojeg polazi napad. Mogu da razumem da te svedu na 60p al ne mogu skapirati da ti redovno trpaju preko 90 pa da ga jebem...

Nbg88nbg ne daj bože da nam oni budu jedinica mere uspeha...​

 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Meni se dopada kako Petrovic igra. Mali ima muda i mislim da moze biti mesta za njega u rotaciji. Sa druge strane, Jovanovic mi je delovao u par navrata da boluje od kurcobolje. U jednom napadu je izgubio loptu i laganim kasom se vratio u odbranu nakon 5 sekundi protivnickog napada. Kad ce da grize, ako ne sada. Svaki igrac, a pogotovu klinac, mora da gine da bi zasluzio mesto u prvoj postavi.

Pocetkom prosle sezone sam tripovao da ce od Smailagica biti zver, ali on je decko potpuno izgubljen. Redovno ispada u odbrani i to postaje bolno ocigledno. Ni centri ne deluje ubedljivo. Mislim da smo pogresili sto smo produzili Lesoru ugovor. On nije za prvog centra.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Pa majku mu, ovo je prijateljski mec i za Huventud, pa ljudi igraju odbranu na vrhunskom nivou, kao da je u pitanju utakmica ACB ili Evrokupa.

Sledeca protiv Barselone, mada njima nedostaje citav tim maltene, Satoranski,Veseli,Jokubaitis,Sanli,Tobi,Najki.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Treći poraz zaredom u prijateljskim utakmicama... poslednje mesto ubedljivo držimo na tabeli.

Bez zezanja, ne volim kada gubimo pa da su i prijateljske. Od Borca 10 razlike, od Fuenlabrade 15 razlike i sad od Huventuda 30 razlike.

Ali opet bolje sada da gubimo i vidimo na čemu smo nego usred sezone. Verujem da ovako neće biti i da će se posložiti sve kako treba.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Pa majku mu, ovo je prijateljski mec i za Huventud, pa ljudi igraju odbranu na vrhunskom nivou, kao da je u pitanju utakmica ACB ili Evrokupa.

Sledeca protiv Barselone, mada njima nedostaje citav tim maltene, Satoranski,Veseli,Jokubaitis,Sanli,Tobi,Najki.
Fale im skoro pa kao nama reprezentativci.Jbg Zeljko aj zajebi vise reprezentativce u ekipi,tako nikada necemo osvojiti titulu u pripremnom periodu.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Izgledamo kao prosle godine u utakmicama sa jednim danom pauze kad nam je onaj sto nema za patike pravio decu... Ocigledno da se nista promenilo nije, ne znam sta Zimonjic radi sa ovim igracima, ali Petrovic i Jovanovic izgledaju kao evroligaski igraci naspram ovih sto su radili sa njim godinu dana, plus mi Tristan izgleda dosta tromije...
Pridodao bi i Trifu na sve ovo, 21 godina, prvi evroligaski minuti ti predstoje i dodjes na pripreme sa telom kao prosecan beogradski basketas posle sezone slava .... Izgleda da na njega ne moze da se racuna ozbiljnije...
Mada nije ni lose sve ovo, bolje jos sad alarm da se upali.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Evo ja posto nisam gledao pripremnu utakmicu i ne mogu da pljunem, ja bih da pohvalim 11-og igraca reprezentacije Grcke, Papapetrua koji pored Janisa na terenu sam lomi cehe u cetvrtoj cetvrtini sa 9 poena za redom.
Nisam upoznat sa situacijom sa faulovima , ali kapiram da grci imaju bar 4 igraca sa po 5 faulova ako Papapetru igra u poslednjoj cetvrtini pri neresenom rezultatu.

Zeljko Odlazi
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Koliko sarkazma jbt, sve stručnjak do stručnjaka... Ako vam je dobro - uživajte. Mi glupi ćemo uživati kasnije, još uvek verujem u to.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Šta tačno? Zar ne misliš da će ovo biti daleko bolje? :D Jbg, gore ne može...

Ne treba mi još a nadam se da mi neće ni trebati, al pošteno je primetiti "zalaganje" pojedinaca da sve učine romantičnim... jbg što ne ide, ne ide... Naravno, ne podržavam ni one koji bi da nas katanče i otpisuju pre početka sezone. Nisam ožalošćen al nisam ni lud... Ovakve krajnosti su stvarno nepotrebne u bilo kom pravcu.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Napisao si jos uvijek vjerujem u to, valjda se pise uvijek vjerujem u to ;) ;-):ziveli
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.162
Reaction score
28.112
Локација
Из Чикага (моји...)
Мени је Смајилагић све више у рангу Загорца, с тим што с Загорац заволио књиге (шетње и самоћу), а Ален и екипа они живе ноћу. А с обзиром да најављује пласман на Ф4, не знам ни што бих рекао o IQ. И како није овога Егзама уопште срамота да овакав с овом трбушином долази на припреме... Потпуно непоштовање Клуба у који си тек стигао. И још да буде плеј...он диктира услове. Па, мајсторе, у каквом си стању на баскет на Ћалијама те не би пустили.
Нећу ни ја открити топлу воду, али без барем једног...хм...афроамериканца 2,10 испод коша и једног искусног плеја...мрка капа. Ако има пара има, ако нема ништа ћераћемо овако.
А мало времена је остало. Јер АБА лига је претворена у кошаркашку верзију фудбалског првенства код нас, сваки пораз те удаљава од првог места у регуларном делу а ако ниси први у рег. делу, искуство последњих 6,7 година нам говори шта и како се завршава плејоф. Ове године смо на Обрадовићев образ ушли у ЛШ, нисам сигуран да ће то и следеће године бити могуће (без освајања АБА).
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Napisao si jos uvijek vjerujem u to, valjda se pise uvijek vjerujem u to ;) ;-):ziveli
Štamparska greška :buhaha

Verujem do poslednje tekme u kojoj se može uraditi nešto a ako se slučajno ne uradi, onda popizdim za sve novce! :D Tako da jesi u pravu, "Ne treba mi to JOŠ UVEK" a verujem i da neće... Samo mi se digne žica na prećutkivanje baš očiglednih stvari uz pokušaje da se "objasni" kako to u stvari sve suprotno izgleda od onog što vidimo. A pazi, i takav stav je OK ako istovremeno nema onog neuljudnog sarkazma koji bi kao trebao da omalovaži sve koji drugačije misle.

E onda, neću ni kako ja hoću - ako me razumeš :D

Jedini prihvatljiv sarkazam je ovo:

1662929757164.png

Brat pobedio i razgalio me večeras!
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.716
Reaction score
22.778
Локација
Beograd
Da je loše, loše je, nema šta da se priča, ali nama ne igra gotovo prvi snajper ekipe koji ima odličnu odbranu, plus prvi igrači na lopti uz Egzuma, Aleksa i Madar. Na sve to kad dodamo Papapetrua, to je totalno drugačija ekipa.
E to je što je pomenuo sinoć jedan kolega, onaj slučaj, nama da nije tog i tog, tako bi bilo. Evo primera.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ozbiljna ekipa ne gubi od Borca iz Cacka 10 razlike sa pola gasa, tačka. Mi smo u fazi priprema a oni izlaze iz prvenstva jel? Ekipa Panter, Exum, Ledej, Lesor, Andjusic itd. ne gubi od Borca sve da su dosli na utakmicu iz kafane mrtvi pijani, bez minuta treninga sa 10+ kg viska svako… Mnogo bi voleo neko da mi objasni koje su olakšavajuće okolnosti/objektivni razlozi i kakav je to proces priprema gde te Borac rutinski rešava a prosečni Španski timovi nabijaju 30 razlike… Nisam sarkastican zaista ako neko može da obrazloži argumentovano bio ih zahvalan jer ništa mi nije jasno…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top