Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Sastav nije loš,da lkucnem o drvo.Hvala kurcu Andrija Pavlović na klupi večeras.Lukač rezervni golman, Piromana nema kao trećeg golmana već nekoliko utakmica.Od 23 igrača imamo samo jednog svedoka Tanga smrti
Ajmo mi
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Sastav mi se svidja iako bih radije da je Terzic umjesto Andradea, ali dobro. 'Ajmo crno-beli!
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.023
Reaction score
4.672
Локација
Nis
Sramota za posetu...podrska Petricu I ekipi...do pobede momci!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Gledas RTS, izbacili su snimak od pre tri sata, nije toliko losa poseta.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Joj brate ovi su bili pečeni za tri gola u mreži, ali brzopletost u nekim situacijama nas koštala tri boda. Bravo svim igračima na pokazanom. Možda je trebalo da osvježi ranije sa nekim igračima, ali ok.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.014
Reaction score
11.904
Локација
JNA
PARTIZAN LAVLJEG SRCA!!!
E neka sam jednom dočekao da naš trener protiv troduplo skupljeg tima pri nerešenom rezultatu umesto zadnjeg veznog uvodi OFANZIVNOG veznog igrača i ide na sva 3 boda! To je Partizanština. Mi ovakvi kakvi smo, bez uprave, uništeni sa svih strana, malo nam je falilo da uzmemo sva 3 boda.
BRAVO MOMCI, BRAVO GORDANE, BRAVO PARTIZANE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top