Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nisam rekao da postujem njih kao licnosti, nego njihovu borbu za Partizan i to sto imaju muda da nesto kazu u javnosti. U svakom slucaju rade mnogo vise za Partizan od svih ovde na forumu. I to su cinjenice, pa vi shvatite to kao trolovanje ili ne, sta god. A svako ko cuti i ne radi nista dok mu gase klub i ono sto voli i iza cega stoji, ne postuje pre svega sebe, a ni Partizan.

Dok su se ta tvoja 2 borca za Partizan grlila,ljubila sa V V i pritom jeovaj deblji pravno uradio sve da nas ovi jašu, jebu i zavrću uši dok im ne dosadi ili jednostavno umru. ŽP dok ga nisu pustili niz vodu glas nije pustio protiv njih tako da pričati o neustrašivi borcima za Partizan ispada da malo podjebavaš. E kad si spomenuo njihove zasluge za duplu krunu i da su veći borci za Partizan od članova foruma siguran sam da podjebavaš i zato nema smisla tvoj boravak ovde. Pljuc......
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
If Ostoja povuče polugu prinudna uprava, then FK out JSD, else stay i kradi još.
Potez očajnika, odugovlače...
Samo mi sad moramo kao nekad zajedno da im najglasnije jebemo mamu i da sve izgleda kao da ćemo da ih bijemo.
Vidi se da FK uprava i JSD uprava čita forum.
Znači na nama i nekorumpiranim članovima Skupštine FK je sljedeći potez. Kraj VV imperije je blizu. E onda predstoji finalno čišćenje od svih nepoželjnih elemenata u upravljačkoj strukturi, ubacivanje predstavnika navijača koji redovno kupuju sezonske ili plaćaju članarinu, sa promjenama u transparentnosti rada uprave, podnošenja stvarnih finansijskih izvještaja i ako ne ispuniš ciljeve, letiš matori.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nekada prosto bude zao coveku, sto postoje red i zakon. I sto po tom zakonu, ako covek uzme pravdu u svoje ruke, pa ubije neku ljudsku svinju, jednako bi odgovarao kao da ubije coveka.

Zec i Bik su za ove svinje iz sadasnje uprave bili ljudske velicine.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.772
Nisam rekao da postujem njih kao licnosti, nego njihovu borbu za Partizan i to sto imaju muda da nesto kazu u javnosti. U svakom slucaju rade mnogo vise za Partizan od svih ovde na forumu. I to su cinjenice, pa vi shvatite to kao trolovanje ili ne, sta god. A svako ko cuti i ne radi nista dok mu gase klub i ono sto voli i iza cega stoji, ne postuje pre svega sebe, a ni Partizan.

Dajte boticu tri sendvica, i sokic, da lakse svari. A kad podrigne katapult sa foruma!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Forumaš koji poziva da se skupimo ispred stadiona i jebemo im kevu je bot??? Forumaš koji napiše da je Vuletić odbranio vlasništvo nad stadionom (što je istina) je bot??? Svašta ću pročitati ovde.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Nisam rekao da postujem njih kao licnosti, nego njihovu borbu za Partizan i to sto imaju muda da nesto kazu u javnosti. U svakom slucaju rade mnogo vise za Partizan od svih ovde na forumu. I to su cinjenice, pa vi shvatite to kao trolovanje ili ne, sta god. A svako ko cuti i ne radi nista dok mu gase klub i ono sto voli i iza cega stoji, ne postuje pre svega sebe, a ni Partizan.
Pantic i debeli vuletic mogu samo da se sagnu i popafaju, obe gnjide su ucestvovale u propadanju Partizana...sve ostalo sto si trabunjao nije ni vredno pomena.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.048
Локација
Žrnov
Ovo samo debilan mozak može da smisli, a debili funkcionišu samostalno.
ne funkcionißu samostalno. U startu sam rekla da se bojim da je ovo sa preuzimanjem JSDa farsa.
Izgleda da je FK vlasnik stadiona, bar je Vučelić tako rekao... Eto načina da se otudji imovina... a ne zaboravite da su i Teleoptik i stadion pod hipotekom.

A nisu sami smislili- zna se ko ih koordinira. Samo me strah da Ostoja nije preveslao ove sto su ga podrzali.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.772
Forumaš koji poziva da se skupimo ispred stadiona i jebemo im kevu je bot??? Forumaš koji napiše da je Vuletić odbranio vlasništvo nad stadionom (što je istina) je bot??? Svašta ću pročitati ovde.

Vuletic odbranio vlasnistvo nad stadionom, koje mi btw, imamo od 1991 godine?! Ajde...
stvarno svasta...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
ne funkcionißu samostalno. U startu sam rekla da se bojim da je ovo sa preuzimanjem JSDa farsa.
Izgleda da je FK vlasnik stadiona, bar je Vučelić tako rekao... Eto načina da se otudji imovina... a ne zaboravite da su i Teleoptik i stadion pod hipotekom.

A nisu sami smislili- zna se ko ih koordinira. Samo me strah da Ostoja nije preveslao ove sto su ga podrzali.

"Boreći se da, kako je to odavno uspostavljeno, bude pravde, pa makar propao svet, znajući da su zakon i pravda na našoj strani, sigurni da oni pređašnji u svojim nečasnim namerama nisu mogli ugroziti pravnu državu, uspeli smo da pokoljenjima iza nas ostavimo u amanet svojinu nad svim objektima, koji su Ugovorom o prenosu prava korišćenja na nepokretnostimau društvenoj svojini bez naknade 19. aprila 1990. godine preneti na JSD Partizan", navodi se u saopštenju crno-belih i izražava zahvalnost predstavnicima vlasti u ovom slučaju, čiji je doprinos "bio nemerljiv".
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Vuletic odbranio vlasnistvo nad stadionom, koje mi btw, imamo od 1991 godine?! Ajde...
stvarno svasta...
Nemoj da se pravimo naivni. Viši sud je 2013. presudio da stadion nije u vlasništvu Partizana, a 2017. potvrdio svoju presudu. Ona je u tom trenutku pravosnažna. Šta smo mi Grobari uradili po tom pitanju? Šta je Vuletić uradio po tom pitanju? Budimo pošteni i kad nam se ne sviđa.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li je moguće šta se piše ovde?
Ž.P.? PR sadašnje uprave godinama, branio ih, bacao koske sa njima po svečanim ložama, pa kad je počeo da im smrdi i kad je čačnuo zvezdu, dobili naređenje da ga kaširaju. I sada se on sveti njima i glumi borca za Partizan. A ono što je ključno je da će on ostati bez "posla" ako se stvari u klubu srede, jer koga će onda da blati i pljuje i nabija preglede i donacije?

V.V? Neki sumnjaju da je gej pedofil. Meni gej ne smeta, ali ako je pedofil?
A ono što je uradio iz struke po sopstvenom priznanju drži klub zarobljenim. A to je uradio, jer je planirao da i on ostane tu godinama. A stadion bi "odbranio" svaki bolji advokat.

Ajde što mi pritisak ode na 300/200 kad čitam šta pišu arhidijabole na portalima o dnevnopolitičkim temama, nego i ovde...
Internet je najveće zlo koje je ogolilo ljudsku glupost kao ništa nikada pre.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nemoj da se pravimo naivni. Viši sud je 2013. presudio da stadion nije u vlasništvu Partizana, a 2017. potvrdio svoju presudu. Ona je u tom trenutku pravosnažna. Šta smo mi Grobari uradili po tom pitanju? Šta je Vuletić uradio po tom pitanju? Budimo pošteni i kad nam se ne sviđa.
Vucela ti odbranio stadion? To bi da kažeš?

I za tu zaslugu mi treba se zahvalimo?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.879
Reaction score
13.673
Мени се чини да само купују време. Не верујем ни Вучели ни Остоји ни Вучелићу ни Мијаиловићу. То су по мени две стране исте медаље али ако ће пропадање Партизана макар да стагнира онда нека се мења ово што је започело јер и стагнација је у овим тмурним временима неки напредак с обзиром у каквом смо стању и да је све под хипотеком итд. Дугорочно гледано праве промене видим тек након целокупних промена у друштву, а до тада ћемо да се крпимо јер од распада екс Ју једно зло наслеђује друго, некад мање некад веће али у том кругу зала никад нема коначне среће. Што се тиче Вулетићевих заслуга за враћање стадиона у наше власништво не би ме чудило да је то урађено само да би стадион могао да се стави под хипотеку јер није прошло много од добијања власништва до хипотеке....ако је тачно да је ФК власник стадиона, а не ЈСД....мада ко ће то више похватати шта је шта, направљен је Гордијев чвор од клуба
 
Последња измена:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Dobro,
Vucela ti odbranio stadion? To bi da kažeš?

I za tu zaslugu mi treba se zahvalimo?
Dobro, ostavljam mogućnost da sam nešto propustio. Objasnite mi ko se cimao i vodio spor da se ova dva puta donesena odluka Višeg suda sruši? Čak ni apelacioni sud 2017. nije uspeo da sruši tu odluku. Ko je odbranio stadion?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.772
Nemoj da se pravimo naivni. Viši sud je 2013. presudio da stadion nije u vlasništvu Partizana, a 2017. potvrdio svoju presudu. Ona je u tom trenutku pravosnažna. Šta smo mi Grobari uradili po tom pitanju? Šta je Vuletić uradio po tom pitanju? Budimo pošteni i kad nam se ne sviđa.

Pa hajde da se ne pravimo naivni...
Odluke suda, u Srbiji, mani me toga... Klasicno pozoriste, koje gledamo od 2012 na ovamo. Naravno, tvoje je pravo da mislis drugacije. Moje misljenje se u ovoj drzavi kosi ceo zivot sa vecinskim misljenjem ljudi koji ovde zive, pa ni ovo sad, nije ni prvi ni poslednji put.

Ali da za one koji su godinama svesno sabotirali klub, imam reci hvale, da bi ispao posten, e to vala ne mogu.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Dobro,

Dobro, ostavljam mogućnost da sam nešto propustio. Objasnite mi ko se cimao i vodio spor da se ova dva puta donesena odluka Višeg suda sruši? Čak ni apelacioni sud 2017. nije uspeo da sruši tu odluku. Ko je odbranio stadion?

Svaka čast drugu Vučeli, na herojskoj odbrani stadiona! Da bog da te branio drug Vučela svaki put kad je gusto!
 
Top