Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Imamo tri frakcije navijača, dva predsednika JSD, sada još da imamo dva fudbalska kluba, FK Partizan 1945i FK Partizan Beograd.
Alal vera Vučiću, što di naumio to si i uradio.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ma ovo su gluposti. Zamislite na šta bi ličilo kad bi svaka budala na svoju ruku mogla da otcepi klub, ne ide to tako. Uostalom, zar nije Stadio vlasništvo JSD? Gde će da igraju ako se otcepe?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ma ko da se otcepi?! Nego majmuni se plase da neko udje u papire,mislili su da ce Vucela do smrti da gura na mestu predsednika pa posle toga smak sveta. Sad je trenutak da se bivsi igraci angazuju i kazu nesto i da traze smenu pos hitno.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ocigledno je da mogu tako nesto da urade u privremenoj varijanti..to znaci da kupuju vreme, da se vidi kako gde i sta mogu jos da uzmu , da se utale za jos malo pozicije..majku vam jebem bolesnu, retardiranu i bezobraznu..pa nije vam Partizan ostavljen u amanat , u usta vas jebem ona smrdljiva klosarska..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.914
Локација
Žrnov
Dobro, piše da USLOVNO istupaju....
Tužili Ostoju, verovatno izduvali.. sad je ovo potez očajnika, da bi izvršili pritisak da ostanu tu gde jesu...

Ne bih ja ovome pridavala mnogo značaja...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
968
Reaction score
4.319
Локација
Nis
Ovo je zemlja Srbija u ovoj drzavi sve moze. Udbasko govno ne radi ovo bez instrukcija.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Oni su posredno priznali Ostoju! Ako je nezakonito izabran, onda nema šta da se plaše i istupaju! Jedino ako je Ostoja izabran i ima nadležnosti, može da im smeta... Oni bi da se bira još jednom... Ne može! Ne može još jedna tajna skupština! Ljudi, ovo je bez presedana. Najgore nešto što je do sad urađeno! Ajmo protest da organizujemo ili da se raspitamo šta drugi navijači planiraju pa da se prilključimo, jer ovo ovako ne može, stvarno!

FK Partizan neće istupati iz JSD, šta god da je Ostoja uradio! To ne sme da ima se dozvoli ni privremno!

I svako ko poziva nam mir, izjednačava obe strane, ili kao javna ličnost izabere neki drugi prioritet u ovom trenutku (jebeni uefa koeficijent itd...) je izdao! I to treba duplo podvući!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
968
Reaction score
4.319
Локација
Nis
Ko je vecinski vlasnik stadiona...koliko ja znam FK je manjinski vlasnik a JSD vecinski...ako sam pogresio nek me neko ispravi. Meni stvarno nije jasno sta ovi idioti pokusavaju.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ovo je najsramotniji potez za mojih skoro četrdeset godina koliko sam živ od strane fudbalskog kluba. Prioritet svih prioriteta je oterati dva imbecila vv sa stadiona za sva vremena. Jasno je da je ovo farsa i da od tog istupanja nema ništa, ali sramota je da neko ko se zove uprava ili skupština FK Partizan uopšte pomisli jednu ovakvu gadost.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.334
Локација
Nickname
Ovako nešto ne bi smeo ni u šali da izrekne čovek koji kosi travu na stadionu, kazna 20% smanjenja plate za naredni mesec automatski.
A ne uprava FK Partizan zvaničnim saopštenjem.
Da li su oni normalni?
U iole normalnijem okruženju za ovo lete glave.
Koga briga da li je uslovno ili ne.
Prave kordon od dece ispod lože da sačuvaju dupeta.
Izoluju se od kamere pred svaku skupštinu, koji kurac?
Ni dan danas, kao predsednik FK Partizan i do pre neki dan JSD (nelegalno poslednje 3 godine), Vučelić nije ostavio nijedan komentar na pronalaženje kriminalnih štekova unutar prostorija stadiona.
I još milion drugih stvari. Naravno nemam živaca niti sposobnost da iz glave nabrajam sva govna koja su izasrali. Sve se i onako zna.
I sada izjava da napuštaju JSD. Prvi put posle 77 godina se dolazi do ove ideje.
Pa jebem mu mamu, daj da se odmah ugasimo ako nakon ovoga takve persone nastave da rade i dolaze na stadion najnormalnije kao i do sada.
 
Top