Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi sada vi preterujete. Momci odigrali produžetke pre 48h + putovanje do BG-a + emocionalno pražnjenje. Za mene je ovo mučenje potpuno očekivano.

Ovo je samo dokaz da nećemo dugo igrati na dva fronta. Očekujem da se vrlo brzo odreknemo svake ambicije u EL jer nam je roster kratak za oba takmičenja.
 

1970

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
9
Reaction score
31
Локација
Budva
Iskreno teško za gledati.. mladi igrači umjesto da zapnu, da se pokažu i da igraju sto više oni sve gori i gori.. kao da nemaju želje za igrom.
Trifunovicev gest na kraju.. kao na ulici.
Ajde bre.. BORBA!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Balsa ladno nazadovao u sporedbu sa proslom sezonom.

Madar ni u Aba ne odradjuje korektno svoje minute.

Ne znam razlog, zbog cega izgledamo ovako, u utorak ce biti vise pozeraja, nego li navijanja, jebala nas Arena.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bukvalno boli koliko smo losi. Ne mogu da verujem sta nam priredjuju i koliko ovo ocajno izgleda. Neka nam je Bog u pomoci u utorak i u nastavku sezone. Iskreno se plasim da ne oborimo neke negativne rekorde..
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Баш ми је криво што млади не дају никакав допринос тренутно. Балша је прошле сезоне био одличан, напредовао, ове је кренуо баш споро, не знам разлог, али ово није он сигурно.
Остало боље да не коментаришем, има времена, дуга је сезона.

Иначе свака част оном клинцу Ивешићу, Лесор у пуној брзини и из све снаге на кош, и дечко му се није склонио , 99 посто играча би. То волим да видим увек.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Vrijeđanje trenera KK Partizan
Sta se ovaj dere na pola hale, daj bre nekog razumnog trenera da se ovi igraci malo opuste, mozda nesto i odigraju. Covek se izdrkava, vi ovde siljite onu stvar ko da je bog. Teraj ga u kurac
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Ovo kao da zvezdasrBskoobjektivno novinarstvo upalo na flashscore.
 

Прилози

  • Screenshot_20221016-232633.png
    Screenshot_20221016-232633.png
    170,6 KB · Прегледа: 163

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Mislim da su nam igraci u prevelikom grcu. I to je sad vec vise nego ocigledno. Onoliko vikanje i galama Obradovica postaju vec pomalo degutantni. Ja razumem na time out-u galami za napravljene greske. Ali 3/4 vremena dok traje utakmica...pa gluv bi pogresio! Pogledajte malo-sve je manje onih koji koriste otvorene suteve, greske pocetnicke,.... Ovo kako igraju, sa ovolikim greskama, rekao bi covek da u timovima kojima su igrali pojma nisu imali!
Pa jebo te uhvatim sebe da me strah da uzmem daljinski i smanjim ton u pauzama zbog reklama jer se bojim galamice i na mene :oops:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Balsa covek dobije priliku da odmori Lesora, on napravi tri faula za 5 minuta. Udje u 2. cetvrtini i napravi 4. faul za minut i po. I naravno Zeljko ga izbaci i uvede 30 sekundi pre kraja, da shvati. On sa SCD ne moze, a dozivljava sebe kao neki NBA prospekt i igra letnju ligu. Hoces u Ameriku svom silom? Posteno, i ja bih, ali moras odarditi ovde dobro posao da bi mogao negde. Sad neka presedi duplo kolo.

Svaka cast Tristanu. Posteno odradjena minutaza. Nervira Zeljka to je tacno, ali se trudio i posteno odradio koliko je znao i umeo. Nakupio i poena.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ima i ona priča da ako u odeljenju od 20 đaka, 15 njih ima keca iz mate, onda je i do profesora nešto.
Rano je za ocene.

Papapetru vrlo dobar danas.
Domaći igrači i Madar bi mi gledali Evroligu, ito sa gornjeg prstena.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Ma to sve treba rastjerati! Završnice takmičenja samo što nisu počele, za 6-7 mjeseci, a vidi na šta mi ličimo.

A i ovaj Obradović čitavu karijeru miran kao bubica i sad počeo da viče i galami na igrače. Nema od nas ništa...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ima i toga.. mozda je do profesora…

A imali smo i onog koji je davio pa su nam draze bile kafe kuvarice…

Moramo se vise odluciti da li verujemo onima koji su pokazali i dokazalo ili onima koji tek treba da bilo sta pokazu…

Ne amnestiram Zeljka od bilo cega, ali on je u ovaj projekat uneo mnogo vise od bilo kojeg igraca a da ne govorim o navijacima…

D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top