Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Лудобрђане и Шерифовиће сам прижељкивао. Добар жреб, шансе 55-45 у нашу корист. Биће зајебано као против Словацког, један гол више у двомечу и идемо даље
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Nisam bas odusevljen,ali ko god da nam je zapao bio bih slicnog misljenja :D Ovi su bas zajebana ekipa,ali imamo podjednake sanse rekao bih...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Može da se prođe naravno ali bilo bi lepo da se pojačamo na zimu i popunimo rupe kod određenih pozicija u timu.

Ako bude tako onda će se videti ozbiljnost da li mislimo da prođemo ili da se zajebavamo.

Ali sa ovakvom upravom - tanka priča. Videćemo Petrića da li može šta da izvuče - rekao je da ćemo biti jači posle pauze pa aj da vidimo.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
13 afrikanaca, 4 brazilca, dva grka, siptar, hrvat i golman ukrajinac... Bice jebeno, ovi trce kao navijeni... Misa pilates u problemu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne vidim po čemu smo favoriti? Šerif prošle godine igrao Ligu šampiona i osvojio treće mesto. Mi smo miljama daleko od te famozne Lige šampiona (ako izuzmemo sledeću godinu sa dva predstavnika). Prošle godine osvojili ogromnih 7 bodova. Pobedili najjači tim na svetu Real iz Madrida u gostima na Santiago Bernabeu 2:1. Ne vidim kako smo mi favoriti posle ispadanja od AEKa iz Larnake i sličnih.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ne vidim po čemu smo favoriti? Šerif prošle godine igrao Ligu šampiona i osvojio treće mesto. Mi smo miljama daleko od te famozne Lige šampiona (ako izuzmemo sledeću godinu sa dva predstavnika). Prošle godine osvojili ogromnih 7 bodova. Pobedili najjači tim na svetu Real iz Madrida u gostima na Santiago Bernabeu 2:1. Ne vidim kako smo mi favoriti posle ispadanja od AEKa iz Larnake i sličnih.

Da. Ali ove godine, što je bitnije, Šerif jedva prođe Zrinjski, ukupno sa 1:0, pa jedva, na penale, izbacili Pjunik i onda ispali od Viktorije Plzenj sa dva poraza. U grupi očekivano 4 poraza od Sosijedada i Junajteda i 2 pobjede nad Omonijom. Nisu neki rezultati za padanje u trans.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Šerif koji je igrao s Realom i ovaj sad nisu mnogo slični.
Nemaju istog trenera, mnogo igrača je otišlo.

Dobili smo ekipu koju sam najviše hteo, iako sam svestan da će biti zajebano, ali bi tako bilo sa svakim protivnikom.

Možemo i moramo dalje
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Nemojte da se zajebavamo, ovo mora da se prođe kao plitak potok. Niti su oni ekipa od prošle sezone gde su igrali na neki hajp i odradili zaista neke zapanjujuće partije, niti dolaze iz ne znam kakvog prvenstva gde mogu da bruse formu i tonus ekipe(mada im je verovatno liga regularnija od naše).
Uz svo poštovanje, i bez pojačanja, ovo mora da se prođe, a sa nekim dopunama kadra da se juri 1/4 finale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top